ЗновЗдоров• 02 марта в 14:55
Спинномозкова анастезія- як перевірити чи є в мене ризики? Іншого варіанту немає
Як підготуватись до анастезії
Може якісь підтримуючі ліки
ЗновЗдоров
• 02 марта в 14:56
Анестезіолог перевірений
Тут питання в мені
Якщо є протрузії в спині
Тут питання в мені
Якщо є протрузії в спині
Кому там слова не давали• 02 марта в 15:06
Это вам надо консультироваться с тем кто будет оперировать, либо с самим анастезиологом на крайний случай, им лучше видно какие у вас могут быть риски.
Рожающим часто делают, у кого-то без последствий, а кто-то ногу потом тягает или боли в спине
оксюморон• 02 марта в 15:32
У чоловіка і протрузії, і міжхребцеві грижі, дві анастезії - нічого не змінилось. Але він і не заморочувався з питаннями. Якщо у вас іншого варіанту немає, то чого взагалі перейматись? Найкраща підготовка тут - це взагалі на заморочуватись на цю тему, бо натягнете проблем поганими думками
ЗновЗдоров
• 02 марта в 15:36
Ответ дляоксюморон
Дякую