Замовлення з Америки через нова пошта шопінг. Замовлення знаходиться в Австрії з 19.02. Постійно переносять дату відправлення рейсу. В когось ще така ситуація була?
Дівчата, приєднуюсь до вашої компанії імені ’19 лютого’
Сьогодні отримав таку відповідь:
’Добрий день, Сергію!
Перепрошуємо за тривале очікування відповіді.
Партія відправлень проходить перевірку митними органами Австрії. Точний час її завершення наразі відсутній, але ми очікуємо оновлення інформації найближчим часом.’
Дивно те, що я зробив перевірку десятка наступних трекномерів після мого і виявилося, що однин з них, який прибув до Австрії також 19 лютого, вже давно (десь 2 березня) був отриманий у відділенні пошти.
Але в того відправлення була мала вага.
В мене ж їде рюкзак обʼємною вагою 5кг.
Скажіть, в вас теж великі пакунки?
Може таке бути, що австріяки відбирають великі відправлення і складають їх на полку, щоб неспішно перевіряти?
Сьогодні отримав таку відповідь:
’Добрий день, Сергію!
Але в того відправлення була мала вага.
В мене ж їде рюкзак обʼємною вагою 5кг.
Скажіть, в вас теж великі пакунки?
Ответ дляpersten
Сьогодні отримав таку відповідь:
’Добрий день, Сергію!
Але в того відправлення була мала вага.
В мене ж їде рюкзак обʼємною вагою 5кг.
Скажіть, в вас теж великі пакунки?
Сьогодні отримав таку відповідь:
’Добрий день, Сергію!
Але в того відправлення була мала вага.
В мене ж їде рюкзак обʼємною вагою 5кг.
Скажіть, в вас теж великі пакунки?
в мене їде сумка Kors, вага 1кг
Ответ дляYuliya_1987
в мене їде сумка Kors, вага 1кг
Рюкзак теж 1 кг приблизно:
Фактична вага 1.1 кг
Обʼємна вага 5.02 кг
Вважаю, що сумка ваша теж не малий пакунок.
Просто мені здається, що таможні цікаво поритися у великих пакунках, щоб там не було якоїсь контрабанди. Але, може це мої домисли. Інших думок просто нема.
Фактична вага 1.1 кг
Обʼємна вага 5.02 кг