Большой секретик• вчера в 12:52

У кого є промокод на доставку Нової пошти і він вам не потрібен?

Можете дати спробувати скористатися?
Анонім-ка• вчера в 12:54
Да.. доставка сейчас ужасно дорого( я расстроена

Борщик• вчера в 12:55
Хіба вони не адресні?
автор Большой секретик • вчера в 12:57
Ответ дляБорщик
Хіба вони не адресні?
Вони приходять у додаток Нової пошти, я так зрозуміла що вони можливо прив´язані до того номера на який надійшли
Распутница• вчера в 12:59
Є через поштомат
Бяки-козяки• вчера в 13:06
Промо коди НП на доставку та відправку привʼязані до акаунту.
МинерАлочка• вчера в 13:08
Ответ дляБольшой секретик
Вони привʼязані до користувача. Промокод навіть не спрацьовує, якщо хтось вам зробив доручення на отримання посилки і ви її бачите в свому додатку НП
автор Большой секретик • вчера в 13:17
Ответ дляРаспутница
Є через поштомат
Дякую, не підходить, їде на відділення (

автор Большой секретик • вчера в 13:17
Ответ дляБяки-козяки
Дякую
автор Большой секретик • вчера в 13:18
Ответ дляМинерАлочка
По дорученню здається і оплатити отримувач не може, якому доручили маю на увазі
Не соромлюсь• вчера в 13:19
Ответ дляБольшой секретик
Конечно, вам его дать не получится.
МинерАлочка• вчера в 14:30
Ответ дляБольшой секретик
Оплатити може. Я часто отримую посилки чоловіка по дорученню або він мої. З оплатою проблем не має, а от промокод не проходить
автор Большой секретик • вчера в 15:23
Ответ дляМинерАлочка
Буду знати, я думала і оплатити не дасть