Пустощі-веселощі• 02 марта в 17:37
Якщо купувати квартиру від забудовника треба нотаріальний попередній договір
Купівлі-продажу?
А потім коли будинок вводиться в експлуатацію (видають ключі) тоді треба реєструвати договір купівлі-продажу?
Я думала це буде інвестиційний договір на білому папері (типу переуступки)
Ми коли купували по переуступці то просто робили не нотаріальний договір переуступки а потім коли здавалась квартира йшли до нотаріуса і реєстрували право власності
ХуАнита• 02 марта в 17:42
Пока нет адреса то основной договор как бы невозможен
А предварительный- это по сути обещание заключить основной
Но если например застройщик решит деньги присвоить то впереди -долгие суды и не факт что получите в собственность свои квадратные метры пригодные для жизни
Примеров масса
Пустощі-веселощі
• 02 марта в 17:45
Ответ дляХуАнита
Примеров масса
Просто забудовник хитрий
Сама купляю квіти• 02 марта в 17:56
не должен
но кто ж упустит такую шикарную возможность поиметь денег)))
МаксХмара• 02 марта в 18:09
В нас був попередній договір завірений нотаріусом. А вже коли будинок здали, то тоді договір купівлі-продажу
Кицюююня• 02 марта в 20:43
Двічі купували квартири у забудовника в різні роки. Ні до введення будинку в експлуатацію, ні після, ніякого нотаріального посвідчення не робили.