120-120-120 (не худею)• 02 марта в 20:43
Чи повинна прибиральниця
Мити мікрохвильову
Прибирати на відкритих полках в ванні
Мити каструлі від нагару
Витрушувати коврики при вході
Міняти постіль
Прати/розвішувати
Протирати плінтус від пилюки або ж пилососом збирати її.
Протерти двері
Замінити скатертину на кухні
Бо я не розумію тоді сенсу прибирання, якщо людина хоче просто прийти, попилососити, витерти пилюку і помити підлогу. Вартість послуги 2000 грн, за 3 години прибирання квартири 54 кВ.
Не Київ.
Прибирати на відкритих полках в ванні
Мити каструлі від нагару
Витрушувати коврики при вході
Міняти постіль
Прати/розвішувати
Протерти двері
Замінити скатертину на кухні
Не Київ.
Пошаманю• 02 марта в 21:01
Знайдіть іншу прибиральницю, якщо результати роботи в цеі ви не бачите
Нема сенсу напрягати одна одну
120-120-120 (не худею)
• 02 марта в 21:03
Ответ дляРозбещена цяточка
Полки скатерть кастрюли стирать менять постель развешивать НЕТ.А ЛСТАЛЬНОЕ ДА
Чому прання не входить ?
Хвильоватиша• 02 марта в 21:04
Кастрюлі від нагару-ні, скатертина-ні, двері не кожного разу( якщо прибирання раз на тиждень)
Мрію про космос• 02 марта в 21:04
У мене коли прибиральниця працює, я ще паралельно з нею купу роботи роблю
Сумка з негодою• 02 марта в 21:06
Ответ дляМамин тріль
И понимать, что если она пойдет развешивать, она может делать это 40 минут))
Я за 8 лет что у меня работают уборщицы, знаю уже все их хитрости. Нет желания убирать - она начинает час развешивать белье или 3 часа мыть холодильник. Лучше им доп.заданий не давать, только поверхности и санузлы
И шкафчики кухонные внутри будет полдня мыть
Лінива, не каюсь• 02 марта в 21:07
Ответ для120-120-120 (не худею)
Чому прання не входить ?
Це окрема послуга, так як чистити каструлі
Khmelnichanka• 02 марта в 21:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Я і не писала автору про київські ціни, я поняття не маю які вони там.
Зарплати так, але ціни на базові речі в Києві і в селі на черкащині абсолютно однакові 🤷🏼♀️
Я маю на увазі вартість послуг (бо прибирання - це ж послуга, так?). За ті ж: Перукарські послуги, манікюр, послуги няні, навіть деякі медичні послуги у великих містах люди платять значно більше, ніж десь в смт.
Сумка з негодою• 02 марта в 21:07
Ответ для120-120-120 (не худею)
Чому прання не входить ?
Входит все то,что вы обсудите
120-120-120 (не худею)
• 02 марта в 21:10
Ответ дляНе гоню
Киев. 120 квадратов. Раз в неделю 1500. Все кроме пункта 3,5,6, 10
Так у вас і площа в два ради більша
Кубик Рубика• 02 марта в 21:12
Як домовитися.
Килимок так, свч-так, полички-так це має входити в стандартне прибирання.
Все решта за додаткову плату. Але все ж, як домовитися. Ви виставляйте свої вимоги, хотілки, що вас треба, і домовлятися про вартість таких робііт
Нашли в капусте• 02 марта в 21:16
каструлі і прання/вивішування - ні, якщо це людина не приходить хоча би через день.Замінити постіль - за домовленістю, якщо приготовлений чистий комплект на заміну. Якщо ж людина у Вас 3-4 рази на тиджень, то все це повинна робити, бо це її зона відповідальності щоденна
Божий одуванчик• 02 марта в 21:21
Прибиральниця вам нічого не повинна ( як і президент, ну ви в курсі). У вас з нею виключно договірні відносини.
Тут надолго• 02 марта в 21:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Генералка десь 3500 на таку площу, але там ще до всього описаного автором миття холодильника, витяжки, духовки
впервые слышу, чтобы в генеральную уборку входило очищение посуды от нагара.
Пэрисхилтонша• 02 марта в 21:23
Може вам ще ремонт зробити? Не тільки шкребти засрані каструлі?
120-120-120 (не худею)
• 02 марта в 21:25
Ответ дляПэрисхилтонша
Ремонт не потрібно
Лише каструлі
Пэрисхилтонша• 02 марта в 21:26
Ответ для120-120-120 (не худею)
Ремонт не потрібно
Лише каструлі
Є варіант простіше, не засирайте.
Настасья Пицун• 02 марта в 21:26
Вы можете с ней договориться по поводу любых работ, которые вам нужны.
Я когда нанимала домработницу сразу говорила что именно мне нужно (и кстати кастрюли и постель там были) и мы договаривались по цене
Викупана• 02 марта в 21:26
Ответ для120-120-120 (не худею)
А постіль змінити, це вже генеральне?
это не уборка...это другое для домработницы.
1 напишите список по пунктам четко и ясно что нужно делать
2 согласуйте что человек успеет за 1 приход
3 пусть отмечает что она сделала / успела
Что не ясно? По умолчанию трясти коврик за дверями и менять постель - нет не должна и догадаться не могла
120-120-120 (не худею)
• 02 марта в 21:26
Ответ дляНашли в капусте
2 рази на тиждень
Хвильоватиша• 02 марта в 21:27
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так у вас і площа в два ради більша
Так у Вас квартира може так заставлена, що ті 150 кв-дєтскій лєпєт)
Прокачую сідниці• 02 марта в 21:28
Моя должна все перечисленное, кроме скатерти, стирки и развешивания (разве что проделывает это с тряпками, которые участвовали в уборке).
НО! Квартиру 75 метров она убирает 7 часов. Какие 3 часа? Как она должна это все успеть?
Пэрисхилтонша• 02 марта в 21:29
Навіть уявити не можу ситуацію, коли каструля згоріла, а я чекаю три дні щоб хтось прийшов мені відшкрябав. Чи ви їх роками не мили? Пани мої кохані....
Домашня Зюзя• 02 марта в 21:31
Во-первых, как договоритесь.
Но, моя не моет посуду, не чистит кастрюли. Микроволновку протирает, духовку/холодильник в шкафчиках не моет. Коврики трусит, постель не меняет, не стирает, не развешивает (но думаю можно договориться и за это), плинтусы протирает. Про замену скатерти вообще не поняла вопроса.
Мыть шкафы, духовку, холодильник, кафель весь (не только рабочую зону) - это уже генеральная уборка
Но я плачу 1000 за 75 кв и в Киеве
Пэрисхилтонша• 02 марта в 21:30
Ответ дляПрокачую сідниці
Підтримую. Але то ж не своїми руками робити.
#Пойду_кгадалке• 02 марта в 21:35
Ответ дляСиреневая цапля
Питайте у неї. Все описане за 2 тис))) Ну шукайте, може знайдете
У меня 800грн за 4 часа, 60кв. Не Киев.
Мити мікрохвильову +
Прибирати на відкритих полках в ванні+
Мити каструлі від нагару-
Витрушувати коврики при вході+
Міняти постіль+
Прати/розвішувати-
Протирати плінтус від пилюки або ж пилососом збирати її.+
Протерти двері+
Замінити скатертину на кухні+
Мити мікрохвильову +
Прибирати на відкритих полках в ванні+
Мити каструлі від нагару-
Витрушувати коврики при вході+
Міняти постіль+
Прати/розвішувати-
Протерти двері+
Замінити скатертину на кухні+
Гомосноб• 02 марта в 21:41
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так у вас і площа в два ради більша
А вы шо сами не можете те 54 квадрата убрать? Шо там убирать,тю
#Пойду_кгадалке• 02 марта в 21:43
Ответ дляПэрисхилтонша
Та нє. Прийдіть,,випийте кавуськи, поскрольте тік-ток, заберіть заслужені 2т і йдіть долому
Губи до вух• 02 марта в 21:44
Ответ дляKhmelnichanka
А десь в смт послуги лікаря найвищі в сегменті. Бо в великому місті їх декілька , і є з кого вибрати. А в смт - один ,на вагу золота.