ЖаннаНеАгузарова• вчера в 06:48

Чому мене заблокували в чат гпт

Добрий день, допоможіть, що робити. Сьогодні всю ніч працювала з темою, поидумували разом з чатом сценарій для історії, потім відповіді почали надходити дуже повільно, під ранок трохи заснула і от таке повідомлення,
Помилка автентифікації
У вас немає облікового запису, оскільки його було видалено або деактивовано. Якщо ви вважаєте, що сталася помилка, зв’яжіться з нами через наш Центр довідки за адресою help.openai.com і вкажіть в електронному листі ідентифікатор запиту ...
Я не розумію, що робити, пропали мої цінні картинки, які я декілька днів генерувала, виправляла, працювала с ними, я працювала зі смартфона, комп´ютера немає. У кого таке було, як вирішували?
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 06:52
Там нічого пошлого не було,
Лама_мама• вчера в 06:53
Я те що важливе зберігаю відразу на телефон з чату gpt
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 06:57
Ответ дляЛама_мама
По закону підлості я не зберегла картинки і чати, хоча поки був комп´ютер я перестраховувалась з даними, зберігала, ще чату тоді не було.
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 07:04
Ответ дляЛама_мама
Там можна якось зберігати, щоб весь чат, а не кожну картинку завантажувати, підкажіть, як ви зберігали?
Лама_мама• вчера в 07:22
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Кожну окремо зберігаю
Туфли в чешуе• вчера в 07:23
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
а чате есть вроде отдельная папка, куда сохраняются все ваши картинки. Изображение называется. но если вы удалили ранее диалог с этим изображением, то и картинка исчезнет
Подвійна веселка• вчера в 07:34
Возможно, вы ’копнули’ глубже, чем позволено. Узнали то, что сокрыто.
Результат не замедлил...
Анонимарик• вчера в 07:52
Яка тематика була, про що сюжет?
Міс Всесвіт• вчера в 08:20
Версия была платная?
Панна Кота• вчера в 08:30
Як ви робили це до появи чату? Що цінного в цій штучній роботі?
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 08:43
Ответ дляМіс Всесвіт
Версия была платная?
Була безкоштовна підписка на пробний період з даними картки, в квітні почали б знімаи гроші, але я заздалегідь відключила продовження підписки в квітні, але було написано, що тарифний план га пробний період діє,
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 08:45
Ответ дляПанна Кота
Я з генерацію зображень не працювала, недавно вчитися почала поки вільний час, щоб роботу змінити,
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 08:47
Ответ дляПодвійна веселка
Результат не замедлил...
Навіть не знаю, виправляла деякі формулювання в розповіді і картинки під неї, чат переписував,
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 08:49
Ответ дляАнонимарик
Яка тематика була, про що сюжет?
Сценарій для мультика, про подорож друзів, типу казки, навчалась по відео в Ютуб,
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 08:50
Ответ дляМіс Всесвіт
Версия была платная?
Безкоштовна пробна версія, але тарифний план до квітня, продовження відключила, щоб потім гроші з картки не знімались,
КинДза• вчера в 08:59
Так вы обратились в службу поддержки?
КинДза• вчера в 08:59
А когда подписку отключили?
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 09:39
Ответ дляКинДза
Так вы обратились в службу поддержки?
Так, але я на українській мові писала,
автор ЖаннаНеАгузарова • вчера в 09:41
Ответ дляКинДза
А когда подписку отключили?
Відразу після підключення пробної версії два дні назад, але тарифний план поки не змінювався він там майже до квітня,