Баба на горошині• 03 марта в 08:50

Хочу продати машину, не знаю яку ставити ціну. Хто недавно продав?

Тойота Яріс 12 року, бензин.
Ідеальний стан. Пробіг 54 тис.
Дивлюсь з більшим пробігом - ціна 10 к$ +
Мене і 10 влаштовує, чи це мало?
Я вся ваша• 03 марта в 10:12
Ответ дляБаба на горошині
Прекрасно, це автомат?
А реально продадуть за меншу ціну.
Дуняша• 03 марта в 10:13
Ответ дляБаба на горошині
Прекрасно, це автомат?
Ну вы д пришли за советом. Если вы не слушаете чужое мнение, выставляйте за 15 тыс и ждите чудес. Но на вашем месте если история про перекупов за 8 правда, я бы скинула не глядя. Еще пару лет и даже при вашем минимальном пробеге дай боже 5 за нее получить.
автор Баба на горошині • 03 марта в 10:13
Ответ дляЯ вся ваша
А реально продадуть за меншу ціну.
Це автомат?
автор Баба на горошині • 03 марта в 10:14
Ответ дляДуняша
Я прийшла за думкою людей які недавно продавали авто, а не за думкою всіх анонімів- абм пернути в калюжу.
Дуняша• 03 марта в 10:16
Ответ дляБаба на горошині
Так послушайте людей. Здесь вам правильно пишут. Я понимаю, машина ваша и вы цены ей не сложите. Смотрите реально на мир. Поставить можно и 15 тыс., вопрос - купят ли. Вам продать или интересует сам процесс?)
Звоночек• 03 марта в 10:17
Автор, нікого не слухайте, виставляйте на авторіа, людям аби говорити, на мою думку краще купити таку машину у одного господаря, чим гнати утопленика з Америки чи зі скрученим пробігом з Європи.
Шкала Радощів• 03 марта в 10:21
Ответ дляКоролеВешна
так питання по пробігу є , моїй було 5 років то 140 т мала пробігу, ваша стояла всі роки?
Якіть недоречні висновки, може автор живе в невеликому містечку, і їй не треба водити машину по 3 години на добу.
Звоночек• 03 марта в 10:23
З вашими вихідними данними я би ставила 12 стартову ціну
Звоночек• 03 марта в 10:25
я коли шукала собі машину, то реально одні перекупи та хлам продають.. то купила з салону в кредит, аби така з одніх рук попалася та ще в своєму місті - це мрія)
Новопоштинская• 03 марта в 10:29
Ответ дляБаба на горошині
Львів
Авторе, від думки чату gpt до механіка і просто великого автолюбителя - якщо за 10 продасте, це, реально, дуже добре буде. Тільки завдяки малому пробігу.
автор Баба на горошині • 03 марта в 10:33
Ответ дляЗвоночек
Це точно, в мене вічно така проблема при покупці машини. Дякую
Н@Диете• 03 марта в 10:50
Ответ дляБаба на горошині
Я там і дивилася, вони 10к + стоять
а автомат?
Сплюшка• 03 марта в 11:09
Ответ дляГерцогиня
3 тыс за год пробег - это даже не город, хутор на две хаты
а первая мысль - скручен пробег раз 5 уже
Та прям. Я раньше ездила много, сейчас только на работу - 2 км в одну сторону, получается 20км за неделю где-то. Ну и за год это 1100 максимум. Если в семье несколько машин, то не обязательно на одной километраж наматывать
Козачка• 03 марта в 11:12
Я просматриваю сайты по продаже машин и если честно, я пытаюсь понять, что с ценами.
Машине 15+ лет и ее цена от 7000 у.е.
Машине 10+- так уже за 10000 переваливает.
С хера такие цены на далеко не свежие авто
Машина автора 2020 года стоитт от 15 до 20 тыс .
с фига 2012 года она стоит от 10 тыс?
Кавуся• 03 марта в 11:19
Ответ дляКозачка
Машине 15+ лет и ее цена от 7000 у.е.
с фига 2012 года она стоит от 10 тыс?
Різниця 10 тис - це ще одне авто. Ви як моя подруга, яка каже, типу в чому проблема купити будинок за 150 тис? Скажу коханцю, хай купить. Це тому коханцю, який 250$ в місяць на дитину дає, а сама вона ніколи нічого не заробляла.
Козачка• 03 марта в 11:52
Ответ дляКавуся
Я еще учусь в автошколе,но иногда смотрю цены..
Впала в уныние...
Сплюшка• 03 марта в 12:02
Ответ дляКозачка
Впала в уныние...
О, сколько еще интересного вас ожидает 😁 Цены на бензин, новые колеса, страховка…
Міняйловна• 03 марта в 12:26
Ответ дляБаба на горошині
а ви щось вже придивилися собі?
Козачка• 03 марта в 13:11
Ответ дляСплюшка
Та, я понимаю)))
Тут бы ездить на учится, да экзамен сдать)
Ms. При теле• 03 марта в 13:17
продали тойоту раф за 17 тыс 2014 года пробег 88. вашу может за 12-14 пробывать
Тётушка Лошадь• 03 марта в 13:35
цікаві ціни, але я гібрид лексус ст200 продала за день за 11500 такого ж року.
ну пробіг у вас дивний для авто 2012 року. коли машина не їздить, то це теж не плюс
Астоновитесь!• 03 марта в 14:03
Ответ дляБаба на горошині
Чііііііітала
Еще зависит литровая или 1,4 - у вас какая?
Астоновитесь!• 03 марта в 14:18
Ответ дляЗвоночек
Вони бувають 1л, 1,3 л, 1,5 л - теж на вартість впливає
Козачка• 03 марта в 14:19
Ответ дляБаба на горошині
фото
За эту сумму она будет еще долго стоять..
А стоит уже в продаже 12 дней+
Указка• 03 марта в 14:27
Ответ дляБаба на горошині
Ні, в чому проблема?
в тому що лапшицю тут на вуха вішаєте
всі знають що в Україні скручують пробіг безнаказанно
але ж не 200 км
Указка• 03 марта в 14:28
Ответ дляГерцогиня
не бита, не крашена, детей в садик возила по выходным
классика
Дайте згадаю• 03 марта в 15:44
Ответ дляБаба на горошині
фото
І про що це фото? Про те, що за таку ціну ніхто купує? Ціну можна поставити будь-яку і роками продавати. Ціна вашої машини за умови, що з нею все Ок - 7-8К (якщо повезе). Тому відповідь на ваше питання: ні 10К - це не мало. А те, що малий пробіг, - то скоріш мінус, а не плюс (кажу як автомеханік з досвідом)
Дайте згадаю• 03 марта в 15:49
Ответ дляБаба на горошині
Перекупи пропонували 8, я не хочу їм продавати, заїхала на сервіс і після цього вони телефон обривають
Віддавайте за 8, поки не передумали, ви дорожче не продасте. Але ж ви придумали це, так?))
Мстящий за Зайца• 03 марта в 15:55
я б за це і 6 не заплатила ну хто такое за десять купить то
Глас_Народа• 03 марта в 16:36
Ответ дляБаба на горошині
Я там і дивилася, вони 10к + стоять
У вас механіка чи автомат?