Сегодня сержусь• 03 марта в 19:49

З коханим на відстані

По можливості приїзджає, я не можу. Буває з ранку до ночі на зв’язку, раз на годину напише і спілкування легко йде. А буває… День мовчить, другий мовчить, я щось питаю, чи розкаю про справи, а він пише сухо «ага» і все…. Питаю його, ми ж домовилися, раз в день пиши, я відчую зв’язок і буду спокійна…., але він кричить на мене «дві доби не спав, що ти хочеш». Чому так різко?? Невже за дві доби два слова написати важко було, що все добре. Я б була спокійна тоді. Ще й кричить…. Чому так? Чому різко? Неповага? Моє нерозуміння його?? Втома? Багато я хочу і не сприймаю його зайнятість? Що не так….?
Друг бобер• 03 марта в 23:37
Ответ дляСегодня сержусь
Він не розказує про свій стан, свої емоціі, свої справи, врешті решт чи поїв він чи ні. Я просила ділитися, говорити…він закривається в собі. А тут вже згадую, що і я в цей момент можу теж відчувати щось
Якби мене хтось заставляв щодня розказувати як я, що їла, куди ходила, що робила, навіть коханий, я б перестала телефонувати, це жесть, не виносьте чоловіку мозок, не всім цікаві такі соплі
автор Сегодня сержусь • вчера в 06:59
Ответ дляДруг бобер
А вас заставляють?
Друг бобер• вчера в 08:23
Ответ дляСегодня сержусь
А вас заставляють?
Ні, бо знають, що це не можливо
автор Сегодня сержусь • вчера в 08:59
Ответ дляДруг бобер
Ні, бо знають, що це не можливо
Ну і все тоді, з вами розмова закінчена
Гл. Амурная• вчера в 10:03
Ответ дляСегодня сержусь
Стараюся, дуже. Але хочеться відчути свою цінність також. Він йде назустріч моїм потребам, але нажаль бувають отакі моменти і їх також не мало
Деньги высылает? Закрывает ваши потребности материальные? Как часто встречаетесь?
Гл. Амурная• вчера в 10:07
Он вам кто? Муж?
автор Сегодня сержусь • вчера в 10:10
Ответ дляГл. Амурная
Я вже в питання вашому відчуваю певне негативне налаштування, не залежно від відповіді… тому вважаю, що відповідати тут не варто
Гл. Амурная• вчера в 11:36
Ответ дляСегодня сержусь
Да мне все равно вы для себя наймите психолога а лучше пусть он его и оплатит
автор Сегодня сержусь • вчера в 13:45
Ответ дляГл. Амурная
Ви ж розумієте, що з вашим негативним настроєм я вас не сприймаю)
Гл. Амурная• вчера в 14:15
Ответ дляСегодня сержусь
Автор в чем негатив? Что со стороны выглядит что у вас нет своей жизни
автор Сегодня сержусь • вчера в 14:22
Ответ дляГл. Амурная
Так, все, розмову закінчено з вами.