Сегодня сержусь• 03 марта в 19:49

З коханим на відстані

По можливості приїзджає, я не можу. Буває з ранку до ночі на зв’язку, раз на годину напише і спілкування легко йде. А буває… День мовчить, другий мовчить, я щось питаю, чи розкаю про справи, а він пише сухо «ага» і все…. Питаю його, ми ж домовилися, раз в день пиши, я відчую зв’язок і буду спокійна…., але він кричить на мене «дві доби не спав, що ти хочеш». Чому так різко?? Невже за дві доби два слова написати важко було, що все добре. Я б була спокійна тоді. Ще й кричить…. Чому так? Чому різко? Неповага? Моє нерозуміння його?? Втома? Багато я хочу і не сприймаю його зайнятість? Що не так….?
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 19:51
Ясно що ви ситуацію почули з одного боку і об’єктивна відповідь нажаль неможлива. Це скоріще тема для роздумів. Як у вас? Діліться, як підтримувати стосунки, навіть коли важко ?
жінка незаміжня• 03 марта в 19:52
Стосунки закінчилися, у кожного інше життя
Звездолётчица• 03 марта в 19:52
він на службі?
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 19:52
Ответ дляЗвездолётчица
він на службі?
Так
Звездолётчица• 03 марта в 19:53
Ответ дляСегодня сержусь
Так
підтримайте його, там буває дуже важко
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 19:54
Ответ дляЗвездолётчица
підтримайте його, там буває дуже важко
Стараюся, дуже. Але хочеться відчути свою цінність також. Він йде назустріч моїм потребам, але нажаль бувають отакі моменти і їх також не мало
Аноним_• 03 марта в 19:56
Ответ дляСегодня сержусь
ви взагалі розумієте, де він? мені здається, що ні
Ms. Похвала• 03 марта в 20:06
Ответ дляАноним_
На службі - це не обов´язково в окопі
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 20:08
Ответ дляАноним_
Я не засудження вашого просила, ви не чули обидві сторони…, я питала про досвід, поради.
Хтомолодець? Я!• 03 марта в 20:08
Ответ дляСегодня сержусь
Зачем он вам, пусть себе служит.
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 20:09
Ответ дляХтомолодець? Я!
Зачем он вам, пусть себе служит.
Дивний коментар
Хтомолодець? Я!• 03 марта в 20:11
Ответ дляСегодня сержусь
Дивний коментар
В чем удивительность ?
А что вы хотели услышать ?
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 20:12
Ответ дляХтомолодець? Я!
В чем удивительность ?
А что вы хотели услышать ?
«Діліться, як підтримувати стосунки, навіть коли важко ?»

Наче ж доступно пишу…
Свій варік• 03 марта в 20:15
Ответ дляСегодня сержусь

Наче ж доступно пишу…
у вас уже нет отношений по сути
Хтомолодець? Я!• 03 марта в 20:16
Ответ дляСегодня сержусь

Наче ж доступно пишу…
А в чем сложность и тяжелость ?
Когда ему не чем заняться он счаслив и доволен жизнью, спит ест и с вами болтает...так ему воевать нравится, а когда задание дают ой нет уже устал ..я молчу что там могло произойти во время того задания..а вы со своими отношениями..у вас их нет!
Путающаяся• 03 марта в 20:17
Спробуйте зрозуміти, що в армії людина майже завжди знаходиться у стані стресу і постійного морального та фізичного виснаження. Нехай зателефонує коли видіспиться, скоріш за все це буде зовсім інше спілкування.
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 20:29
Ответ дляПутающаяся
Якби ж … буває, що зателефонує як ви кажете, але нажаль буває знову і знову історія повторюється. Я дуже м’яко і чемно попрошу його, він старається писати, а через тиждень знову отак як зараз. І тут думки в голові «ми ж домовлялися»
Мая твая не панимать• 03 марта в 20:31
Не ебите мозг мужику.
Он большую часть в стрессе там. Может не быть возможности позвонить, может не быть возможности и настроения разводить сюси пуси.
Это нормально.
Волонтерством займитесь, и ближе станете, и поймёте как там, и голову займёте.
Путающаяся• 03 марта в 20:32
Ответ дляСегодня сержусь
Ви могли домовитись, а за цей час його направили на позиції або в караул, в залежності де він служить.
Аноним_• 03 марта в 20:46
Ответ дляMs. Похвала
На службі - це не обов´язково в окопі
ппо в окопах, логістика в окопах, ремонтники в окопах, медики, дснс?
ви теж не розумієте, що відбувається?
Аноним_• 03 марта в 20:48
Ответ дляСегодня сержусь
вам немає що робити, ви просто хочете до себе уваги за будь-яких обставин. вам байдуже на те, що в нього відбувається
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 21:00
Ответ дляАноним_
Ну…якби… я тому і хочу повідомлення раз в день, чи дзвінка раз у тиждень, щоб розуміти, що у нього відбувається
Ms. Похвала• 03 марта в 21:49
Ответ дляАноним_
ви теж не розумієте, що відбувається?
Точно більше ніж ви
ФрекенБок• 03 марта в 22:11
Ответ дляСегодня сержусь
Поради психолога
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 22:35
Ответ дляФрекенБок
Поради психолога
Дякую. Я намагалася втілити це. Короткі але стабільні повідомлення просила…-не завжди є. Розмови про емоціі, почуття та і побут, а не лише щось поверхневе…-теж не вийшло, про секс у нас надто щирі розмови, а от коли хворіла, він не спитав чи є ліки, чи стало мені краще, чи поспала я…, він прочекав два чи три дні і спілкувався зі мною ніби нічого не сталося, навіть не спитав чи мені вже краще… А коли жалілася, то чула одне тільки сухе «мені шкода»….. всі теми які хочу розвивати в розмові він ігнорує, от мовчить і все… хіба як про секс говорити, ото на зв’язку тоді. Прохання почути мене закінчується ігноруванням, або звинуваченням, що йому і без того важко, а тут я ще щось хочу. Але я врешті також жива людина!!!!!!!!!!!
ФрекенБок• 03 марта в 22:58
Ответ дляСегодня сержусь
Вот вы написали и даже не заметили, что в вашем тексте много обвинений и слова’Я’ а ведь та семья самая крепкая, гармоничная и долговечная, где нет ’Я’а есть толко ’МЫ’, ’У НАС’,’НАШИ’.У него тоже может что-то болеть,давление подняться или мигрень , он же не находится на курортном отдыхе и это нужно понимать и учитывать,все мы люди!
Почему на следующий день человек может и не вспомнить о чем то?Это потому что вся информация за ночь энергетически перегорает и зачастую не запоминается или о ней не хочется вспоминать, с утра начинается новый день).
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 23:01
Ответ дляФрекенБок
Він не розказує про свій стан, свої емоціі, свої справи, врешті решт чи поїв він чи ні. Я просила ділитися, говорити…він закривається в собі. А тут вже згадую, що і я в цей момент можу теж відчувати щось
ФрекенБок• 03 марта в 23:11
Ответ дляСегодня сержусь
У военнослужащих все совершенно секретно и разглашению не подлежит так как или наказывают или могут понять превратно особенно о личной жизни, все их внимание сосредоточенно совершенно на другом -на выполнении поставленной военной задачи, на гражданке иначе.Но вся эта холодность в отношениях исчезнет когда он вернется домой.
автор Сегодня сержусь • 03 марта в 23:12
Ответ дляФрекенБок
Може і так
ФрекенБок• 03 марта в 23:14
Ответ дляСегодня сержусь
Може і так
Не может а так точно, товарищ генерал!)))