Позаземний розум• 03 марта в 21:25
До 1 июня отнести трудовую в пенсионный?
Полруга сказала, до 1 июня надо отнести трудовую в пенс фонд. Иначе стаж до 2004 пропадет. О-О
Типа можно отсканировать, но тогда институт не зачтется.
Кто может дать ссылочку, шо воно таке?
Барабасиха• 03 марта в 22:19
Ответ дляПовітруля
навіщо додаток з оцінками для пенсійного? відмінникам прибавка к пенсії????
Там указаны даты начала и конца учебы, и что обучение очное
Повітруля• 03 марта в 22:28
Ответ дляБарабасиха
аааа логічно... але в мене навчання записано в трудову книжку... бо я навчалася останній курс і вже працювала
Миллениалка• вчера в 06:31
Ответ дляВоздух в банке
Этим не должен заниматься отдел кадров,это ваша ответственность,при чем здесь они к вашей пенсии?
Этим должен заниматься работодатель.И они этим занимаются.
Пенсійний фонд назвав роботодавців ключовою фігурою в процесі переходу на електронні трудові книжки. Саме роботодавець (страхувальник) є первинним джерелом інформації про трудову діяльність особи і володіє документами, які підтверджують різні етапи роботи (прийняття, переведення, звільнення).
Забезпечення сканування паперових трудових книжок або інших документів, що підтверджують стаж, а також передача даних до ПФУ покладаються саме на роботодавця. Він же відповідає за достовірність наданої інформації. Натомість ПФУ лише обробляє її.
Одночасно Пенсійний фонд звернув увагу на ще один важливий аспект — роботу з помилками (неточні дати, відсутні накази, некоректні записи тощо). Якщо ці хиби не виправити, система не прийме дані або ж зафіксує їх як проблемні, і тоді доведеться все переробляти.
Відтак роботодавців закликали до активної позиції щодо переходу на електронні трудові книжки. У ПФУ наголосили, що саме це забезпечує коректність обліку стажу та подальші соціальні гарантії працівників.
Воздух в банке• вчера в 08:13
Ответ дляМиллениалка
Все равно не понимаю,почему это навесили кадрам. Пенсия ваша,какое им дело до ваших предыдущих работ до 2004 года?
Миллениалка• вчера в 12:06
Ответ дляВоздух в банке
Потому что трудовые находятся у кадровиков. Им ничего не стоит это сделать в свое рабочее время .