Эт вернячОк• Изменено вчера в 11:01
Я учитель. Добавили зарплату, теперь 16 000
Было 14 300 Вот такое замечательное отношение от государства к учителям. Наврали, что на 30% подняли в среднем. На самом деле на 10-15% Остальное видимо разворовали. Директор наша слёзно просила не уходить и забрать заявления тем, кто на расчёт подал. Как раз этим самым будущим повышением и удерживала. Мол вот повысят. Повысили. Выть хочется
Не кую, не мелю• вчера в 21:15
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ану приведите пример
Вы в полном объеме и идеале знает школьную программу, так уверенно говорите?
Достатньо того зневажливого ставлення вчителів, які вважають за норму ображати і обзивати учнів, розповідати якісь байки і історії зі свого життя,які не мають відношення до предмету, замість пояснень верещать як психічно хворі і т і.
Злюка-закусюка• вчера в 21:16
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну если женщина любит детей она бцдет работать с ними и за копейки
Злюка-закусюка• вчера в 21:18
Ответ дляНе кую, не мелю
Орет наверно из-за детей же? Которые не уважают ее, урок и других детей?
все по ГОСТу!• вчера в 21:18
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я не училась с воспитателями
Так Вы получается вообще не в педе учились? Во всех пединститутах есть факультет дошкольного воспитания. И не знаю как сейчас, а в конце 80-х конкурс на этот факультет был повыше, чем на другие.
Ответ дляНе кую, не мелю
Та тут он уже і колег по цеху ображають. Що там діти. Так мусор, вони ж в ін´язах не навчались
Злюка-закусюка• вчера в 21:19
Ответ дляГуби з філером
Это даже мало
Злюка-закусюка• вчера в 21:20
Ответ длявсе по ГОСТу!
Иняз
Работаю репетитором
Заканчивала десять лет назад
Работаю репетитором
Заканчивала десять лет назад
Злюка-закусюка• вчера в 21:20
Ответ дляSvitlo_
Какому цеху? Я не училась с воспитателями
Злюка-закусюка• вчера в 21:21
Ответ дляАноним ФЕЯ
Как и сейчас. Или у кого сейчас зарплаты большие? У программистов, юристов? Ну так там мозги иметь надо, у училок их нет
Поэтому ваши дети такие и тупые
Злюка-закусюка• вчера в 21:21
Ответ дляАноним ФЕЯ
Юристу мозги🤣
Не кую, не мелю• вчера в 21:22
Ответ дляЗлюка-закусюка
В тому то й річ, що ні. Верещать через власну неврівноваженність і ненависть до життя,яке в них мабуть не склалося. Кажу ж, завдяки пандемії і війні, батьки нарешті побачили, як насправді поводять себе вчителі з дітьми і які неприпустимі речі собі дозволяють
аромат Жука• вчера в 21:22
Ответ дляГуби з філером
Хоч би не признавались вже
В чем?
Что он это говорил? Это не мой стыд, я за него не голосовала и надеялась, что эйфория не будет напрасна. Надежда, су.ка, баба живучая
Злюка-закусюка• вчера в 21:23
Ответ дляНе кую, не мелю
Ага, конечно
А дети святые?
Не кую, не мелю• вчера в 21:23
Ответ дляЗлюка-закусюка
Юристу мозги🤣
А володіння іншою мовою, це треба прямо великий розум мати?
Злюка-закусюка• вчера в 21:24
Ответ дляНе кую, не мелю
А я это писала?
Нет
Не кую, не мелю• вчера в 21:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ага, конечно
А дети святые?
Тепер я інакше дивлюся на ситуацію,якщо вчитель вважає нормою таке відношення, то чому дивуватися дітям. Вчитель - це доросла людина, людина,яка вивчала педагогіку і психологію! І от точно не варто порівнювати дітей і вчителів!
Злюка-закусюка• вчера в 21:26
Ответ дляХома з пастою
так можна жити і на 5 тис.їсти одні макарони, субпродукти і рік ходити в 2 джинсах і 2 светрах і у 2 футболках з секонду. Це життя?
жінці так багато треба. - прокладки,креми,різне взуття,а не кеди на все літо,догляд за волоссям. Якщо чоловіку треба мало,то для жінок це мрак.
це виживання за тарілку супу,а не повноцінне життя. це не могти купити собі ні вітамінів якісних,ні доброго м´яса, ні риби.Вонючий хек 2 р в місця чи якась тюлька. В Африці живуть менше ніж на долар ,але це виживання а не життя.
Креми и уход за волосами значит не нужны, если зарлпата маленькая
Злюка-закусюка• вчера в 21:27
Ответ дляНе кую, не мелю
Тогда и подростки пускай ведут себя на урока нормально
Поверьте, старшеклассники творят всякое
Хома з пастою• вчера в 21:28
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так, кашемірові кофтинки і ще шубу, шубу не забудьте. Хіба ж це жінка без шуби. Це якийсь жах, ще й з такою певністю... Жінка без шуби не стає чоловіком. Жодної такої не знаю
В мене немає шуби. І з нашими зимами це непотрібно. Не треба хвалитися і вигоражувати ніщету і вистрибувати зі штанів, доводити що це норма купувати лрантя. Моїм кашеміровим светрам по 5-6 р. Але в них хоч зараз до ресторану. В них вигляд люкс. Вони дорогі але вони того вартуюиь .це не синтетика з сінсею. І що поганого в шубі?) Жінка на підборах в норковій шубці і сукенці має абсолютно інший вигляд ніж жінка в джинсах 3 р давності і куртці з секонду. Щоб ви тут не казали. Така дивиться в дзеркало і кайфує сама від себе
Злюка-закусюка• вчера в 21:30
Ответ дляХома з пастою
відповідь бідної жінки. мені не треба триста кофт. я маю 5, але кашемір. кому треба та вишиванка...ну вам треба- ви купили. бідних жінок дуже видно. навіть якісний крем купити проф, той самий Ренью (Ізраїль) - треб агроші. на зп 15 тис не купиш його.
якісна косметика - гарний крем,гарна маска,вмивачка, сонцезахисний крем влітку,щоб не ходити в плямах. Білизна якісна,не з базару. ось гарні бюсти Клео 1200-1300 грн. вони зручні,красиві. Це не Китай(Аліексперес чи тему). Купити хороше харчування- гранати,ківі,авокадо,рибу червону, телятину,індичку. Масло ,а не спред . Це все гроші і не малі. на 15 тис не купиш,а будеш харчуватися на що є гроші,що в подальшому вилиється у зовн. вигляд,здоров´я. Хороша шампунь з маскою важливі,якщо фарбуєш волосся .Ну і тих,хто сам фарбується,теж видно .Бо фарбування у колориста зараз тягне мінімум 3 тис. грн. І це все жінці.Чоловкіу того не треба. А ще як жінка працює не з дому,їй треба мати пристойний вигляд. туфлики купити, босоніжки,пару сумок (не треба гору,але хоча би шкіряні світлу і темну мати треба. а шкіряна сумка від 3 тис стартує
Израильская косметика...Клео....мл... остановитесь
Не виправдовуюсь• вчера в 21:34
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ага, конечно
А дети святые?
Ну давайте не будемо. Всі ми навчались у школі. І всі прекрасно маємо цей досвід, коли на одних уроках тихо, спокійно, ’діточки розумні’ і ’всі все знають’, а прямо в сусідньому кабінеті ’не святі діти у всьому винні’. І це одні і ті ж діти. То що, справа в дітях? Чи як так виходить? На тих 20 метрах між дверима дітей підміняють демонами, точно
Аноним ФЕЯ• вчера в 21:31
Ответ дляЗлюка-закусюка
Поэтому ваши дети такие и тупые
Не дети, а училки, вот типа вас
Не любовница• вчера в 21:31
Ответ дляSvitlo_
У молодого вчителя без стажу зарплата 10800 грязними. А у прибиральниці в школі- десь 9200. Це адекватно?
У Словаччині у прибиральниці 920, а у вчителя молодого 1200 брутто. Ну як би теж саме. Тільки обʼєми у прибиральниці менші, вона не одна у школі як в нас.
Злюка-закусюка• вчера в 21:31
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не дети, а училки, вот типа вас
Так а ваши умные дети учатся у тупых училок? Давай, торговка колбасы в форе, выкручивайся
Злюка-закусюка• вчера в 21:32
Ответ дляНе виправдовуюсь
Да, часто дело и в детях
В каждом классе есь минимум пара человек я регулярно нарушающих дисциплину
Злюка-закусюка• вчера в 21:32
Ответ дляХома з пастою
С такой зимой которая была шуба нужна
И не только она
В любой зиме есть морозные дни
И не только она
В любой зиме есть морозные дни
Злюка-закусюка• вчера в 21:33
Ответ дляХома з пастою
оце жах. і що вони їдять ? гречку хліб,макарони? від такої їжі всі зуби полетять і волосся вилізе. хіба це життя???щоб не здохнути
Господи да успокойтесь уже
Не виправдовуюсь• вчера в 21:33
Ответ дляХома з пастою
Я кажу, що дивлюся в дзеркало і кайфую від себе. Шуби, губи і весь ваш непотріб для цього мені не потрібні. Достатньо мене. У вас не достатньо то мусите пнутись, але чомусь думаєте що всі таке ж нещастя. Ні, не всі. Цінність жінки не полягає в светриках, прости боги, це ж наскільки обмеженою треба бути.