Чебураха з перцем• 04 марта в 13:12

У кого є традиція, кожен Новий рік, день народження чи річницю – не ресторан

Не ресторан, а похід у театр?
Допомагає створити свято чи іноді важко вписатися в репертуар?
Ласкове телятко• 04 марта в 13:15
Краще відпочинок десь усією сім´єю. Кагалом таким. 😂 Точно буде що згадати, або хтось шкоди наробить, або щось розіб´є, або когось загубите, головне щоб усі цілі і нетравмовані повернулись)))
Як міряти?• 04 марта в 13:16
Чому саме театр?
Так в залежності від настрою хочеться або компанію або коло сім´ї.
Але святкують подію
В театр тут до чого?
Країна мрій• 04 марта в 13:16
Мы и без праздников постоянно ходим, муж очень любит, а для меня это лишний повод надеть вечернее платье, макияж, прическу
Як міряти?• 04 марта в 13:17
Ответ дляЛаскове телятко
Так. Ми вже років 5 так святкуємо сім´єю ДН.
Обираємо якусь гарну туристичну локацію. Бронюємо готель на ніч або дві
Прогулянка, ввечері ресторан, гарна атмосфера
Як міряти?• 04 марта в 13:19
Ответ дляКраїна мрій
Я дуже люблю театр. Але була тільки в драматичних, в оперних не була.
Так от нажаль спостерігаю тенденцію що люди вже не надягають вечірні вбрання. Джинси, светрики
Нехай щастить• 04 марта в 13:19
Нет, театр - это часть повседневной жизни.
Доставучая• 04 марта в 13:21
театралы, мля...зачем выкобениваться и строить из себя ту, кем не являетесь?
с парашютом прыгайте, если недостаточно гостей, подарков и застолья.
Доставучая• 04 марта в 13:24
Ответ дляЯк міряти?
жизнь вносит свои коррективы.
потому и нет этого пафосного посещения театра,куда можно выгулять дорогие наряды и бриллианты.
Ласкове телятко• 04 марта в 13:24
Ответ дляЯк міряти?
Це круто. І якщо діти є, дітям подобається завжди щось нове,тусовки, нові місця..
Ласкове телятко• 04 марта в 13:25
Ответ дляДоставучая
З парашутом не кожен зможе😂😤
Ласкове телятко• 04 марта в 13:26
Ответ дляДоставучая
жизнь вносит свои коррективы.
Які діаманти, у нас цирконій і жовтий сплав металів. Так що нам це не загрожує.
Винник• 04 марта в 13:32
Є в мене одна притрушена. На своє др всім подругам купує квитки в театр і всіх веде. Я ледве відшилася. Кагалом ходити не люблю. А потім йдуть у кафе.
я др проводжу зазвичай в подорожі,хоч кудись. на 2-3 дні хоча би кудись їду. давно перестала влаштовувати свято комусь і когось годувати
Н@Диете• 04 марта в 13:39
Я в театр часто ходжу , для мене це не дуже святково буде на день народження. Але квитки у якості подарунка приймаю з радістю