Гомосноб• 04 марта в 15:40
Хто пробував нижній полив, в піддон, на постійній основі?
Рослини стали кращі чи просто менше бруду?
АБВГДэшница• 04 марта в 15:49
Зависит от вида растения. Некоторые любят что бы земляной ком был полностью увлажнен.
Снегопадка• 04 марта в 16:05
А який бруд від верхнього поливу?
Мені нижній полив дуже геморний був би - це їх всіх зібрать, поставить в якісь піддони, дати час, потім розставляти назад, горщики витирати. Мені досить цих жонглювань з горщиками, коли я їх всіх купаю, а то ще поливати так складно. Це хіба у вас велика багаторічна рослина, то можна пограться раз у місяць (наприклад, заміокулькас здоровенний - він такі поливи любить). А як у мене кротони, які треба щодня поливати, то запаришся з піддонами)