Ваша прЭлесть• 04 марта в 23:05
Вам бывало что олово заказ привозил в пол двенадцатого
Кукусик• 04 марта в 23:12
Ответ дляВаша прЭлесть
Готово
Олово готово для пайки?
Вы уже расплавили его?
Ваша прЭлесть
• 04 марта в 23:12
Ответ дляКукусик
Олово готово для пайки?
Вы уже расплавили его?
)))
МатьЧасть• 04 марта в 23:22
Нам колись привезли газову плиту в 23.30, замовляли в Інтернет-магазині, не в Розетці, а щось інше. Відпросилися з роботи раніше, бо домовилися після шостої. Чекали до десятої, вирішили що вже ніхто не приїде, в 23 полягали спати, в 23.30 дзвінок у домофон. Ще й на чай хотіли))
Пищалка• 04 марта в 23:24
блин, ни разу в жизни не заказывала через Глово...но когда-то доставка суши привезла заказ в 11 вечера, хотя должна была в 9...но то было то ли 14 февраля, то ли 8 марта...не успевали
Чебураха з перцем• 05 марта в 00:18
Ответ дляМатьЧасть
Нам декілька разів Міст так привозив і один раз розетка телевізор.
Чебураха з перцем• 05 марта в 00:26
Ответ дляПищалка
Мені колись полуницю привезли в 12 ночі. Це весною в 21 році, коли через карантин толком нічого не працювало.
Десь о 21 годині в стрічці вилізло оголошення ’полуниця, від 2 кг доставка по місту безкоштовна’. От чоловік і замовив нам з донькою.
Потім вияснилося, що її вибрали особисто нам і привезли за 50 кілометрів.