Кофр для ноги• Изменено сегодня в 07:51

Гіперплазія і ендометріоз. Як лікують?

Лікар хоче ставити спіраль при ендометріозі. А тут прочитала, що це минуле століття.

Як лікують гіперплазію і ендометріоз сьогодні? Хочеться знайти хорошого лікаря, який знає метод, який найкраще працює сьогодні.

Буду вдячна за будь-яку інформацію
Значит надо• сегодня в 07:58
Так і лікують. А ви як начитались в інста? В людей у які теоретично балаболять і не знають що це.
автор Кофр для ноги • сегодня в 08:00
Ответ дляЗначит надо
Ні, тут на форумі прочитала
Патріотка з дивану• сегодня в 08:01
А какое сегодняшнее столетие? В лечении эндометриоза с тех пор не продвинулись. Я вам больше скажу, денег на исследование подобных женских заболеваний практически не выделяется. Миром правят мужики.
Патріотка з дивану• сегодня в 08:01
Ответ дляКофр для ноги
Ні, тут на форумі прочитала
Так предлагают что? Есть консервативное и оперативное лечение. Консервативное это гормоны. Спираль это и есть гормоны.
Губи до вух• сегодня в 08:08
Ответ дляЗначит надо
Не говорите ерунды. Если врач будет только долдонить ( например мне) о спирали ,как о единственном выходе- сменю врача.
Мне нельзя спираль. 30 лет врачи мне это повторяли..
Методы лечения есть-не все знают.
Заставляличка• сегодня в 08:18
Ответ дляГуби до вух
Методы лечения есть-не все знают.
Мені також говорять про спіралі ,але мені не підходить .Що робити ,поки не знайшла лікаря ,що пропонує інший варіант
Мяо мой мяо• сегодня в 08:25
Заниматься здоровьем в общем и какие у вас жалобы , он мешает вам жить?
Ніколи не збрешу• сегодня в 08:48
Автор, нема місячних - зупиняється ендометріоз. Вихід - вагітніти і кормити максимально груддю, клімакс чи приймати гормони. Також можуть трохи допомогти нестероїдні протизапальні, антидепресанти і ГАМК.
Мені допомогли антидепресанти. Вже 4місяці на них. Мені приписав невропатолог від підвищеного тиску, але крім тиску антидепресанти подовжили цикл, зменшився ПМС, кількість і тривалість виділень під час місячних.
Фізик-ядерщик заочно• 2 часа назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Ого, а что за антидепрессанты?подскажите название. Интересно почитать.
Однозначная• 2 часа назад
Ответ дляНіколи не збрешу
А що коли годуєш грудьми , то місячних нема??
дожену і ощасливлю• 2 часа назад
Ответ дляГуби до вух
Методы лечения есть-не все знают.
Какие?
Значит надо• 2 часа назад
Ответ дляГуби до вух
Методы лечения есть-не все знают.
Только если не подходит. Я поставила и проблемы сразу ушли.
Значит надо• 2 часа назад
Ответ дляНіколи не збрешу
Скільки максимально вагітніти? Я вагітна була тричі. Після другої дитини місячні почалися коли їй було 2 міс, після третьої коли їй було 1.5місяці. а годувала їй до 2 і 1.5 року.
Значит надо• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Ага. І як лікування вагітнити. Наче вагітність і пологи оздоровлюють
Значит надо• 1 час назад
Ответ дляМяо мой мяо
Вы знаете что такое эндометриоз? Заливает так что прокладка ночная за час- полчаса полная. Встала протекла обычная ситуация. Особенно чудесно это на работе.
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляГуби до вух
Методы лечения есть-не все знают.
Какие методы поделитесь пожалуйста
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляЗаставляличка
А чого вам не підходить?
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляОднозначная
Немає , але не у всіх буває що є
Мяо мой мяо• 54 минуты назад
Ответ дляЗначит надо
У меня так же кроме этого какие проблемы
Значит надо• 30 минут назад
Ответ дляА ось і я
Немає , але не у всіх буває що є
У більшості є. Може з першою дитиною немає який час але не весь період. Місячні до 50 років. Як допоможе рік чи два в кращому випадку??