Платье Длинное бальное• 05 марта в 17:27
Компенсація 450 грн за програмою прихисток
Підкажіть будь ласка чи всі отримали за лютий компенсацію 450 грн за надання житла ВПО? В січні заплатили, за лютий не було (
Захекалася читать• 05 марта в 17:30
ужас... кошмар просто
нате вам 10 долларов... компенсация.... суки
Омлетик• 05 марта в 17:39
А ви звідки ВПО? Запоріжжя теж може оформлювати ВПО чи ні? Хто в курсі. Дайте відповідь, будь ласка
СамавиховуюКота• 05 марта в 17:42
Ответ дляОмлетик
А ви уважно прочитали, про яку компенсацію йдеться і кому?
Омлетик• 05 марта в 17:44
Ответ дляСамавиховуюКота
Може питання не по темі. Але хотілося би получити відповідь від тих хто знає. Моє питання не про компенсацію, а про оформлення ВПО
все по ГОСТу!• 05 марта в 18:09
Ответ дляОмлетик
Запорожье тоже может и вся запорожская область.
Нина риччи• 05 марта в 23:04
За лютий ще не отримали , хазяйка телефонувала в пенсійний -відповіли ,що фінансова затримка .