Маю декілька думок• 05 марта в 22:07
Чоловік для сексу
Часто зустрічаю думку, що жінці знайти партнера для сексу - проще некуда
Як це взагалі відбувається проще? типу якщо я підійду до якогось середнього чоловіка (на мій погляд, може він себе ален делоном вважає =))) і запропоную переспати без обязательств, то він обовязково має погодитись?
цікава думка саме тих людей, які вважають, що жінці легко знайти секс
Гравіцапа• 05 марта в 22:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
Не, ей ещё год до пенсии по меркам некоторых советчиц
Пока ещё в самом расцвете
за рік вона ще третю дитину заведе
МастерЮля• 05 марта в 22:23
Ответ дляГравіцапа
і скільки за це берете?
Вам негде больше самоутвердиться? Или фригидная?
Швабристка• 05 марта в 22:23
Ответ дляМастерЮля
Смолл толк, пару комплиментов, ободряющая улыбка. Для совсем тугих «я тебя хочу».
Вы что, прямо всех подряд хотите?)
все по ГОСТу!• 05 марта в 22:24
На сайтах знакомств у вас миллион предложений будет - там чаще всего только это и ищут
Вот найти для семьи трудно, а для отношений без обязательств - просто - именно так все и говорят, кто на этих сайтах
Замріяна• 05 марта в 22:25
Мне 40, мужчина для секса - 24 года
Умный, симпатичный, айтишник
Иностранец
Умный, симпатичный, айтишник
Иностранец
Та_шо_ж_таке• 05 марта в 22:25
Ответ дляМаю декілька думок
оце ’в среднем’ ще й в порівнянні як температура по лікарні
от якщо я хочу сексу і в мене середня =))) зовнішність, то що, достатньо виразити своє бажання чоловікові і він вприприжку побіжить?
як на мене, з чоловіком складніше. в нього може не встати на якусь випадкову жінку з середнім не ідеальним тілом. треба ж реально бути зацікавленим
Кто-то побежит, кто-то нет. Это зависит от степени желания секса и на сколько мужчина хочет вас.
Что бы мужчина вас хотел не всегда нужно быть красавицей. Для одного мужчины обязательно, для другого нет.
Посмотрите на замужних женщин вокруг, неужели все с идеальным телом? Но у мужей на них встаёт как-то. Это говорит о том что что бы иметь секс необязательно быть красавицей.
Вот что бы найти состоятельного любовника там уже нужно быть и с красивой фигурой и молодой, а для обычного мужика сильно выгибаться не стоит.
Гравіцапа• 05 марта в 22:26
Ответ дляЗамріяна
Мне 40, мужчина для секса - 24 года
Умный, симпатичный, айтишник
Иностранец
Умный, симпатичный, айтишник
Иностранец
сирієць?
Замріяна• 05 марта в 22:28
Ответ дляГравіцапа
сирієць?
Конечно нет
Он словак. Но, мы в другой стране живем
Менталитет абсолютно схожий на наш
Он словак. Но, мы в другой стране живем
Менталитет абсолютно схожий на наш
Гравіцапа• 05 марта в 22:28
Ответ дляЗамріяна
Конечно нет
Он словак. Но, мы в другой стране живем
Менталитет абсолютно схожий на наш
Он словак. Но, мы в другой стране живем
Менталитет абсолютно схожий на наш
ну словацький сирієць, в чому помилка?
Замріяна• 05 марта в 22:29
Ответ дляГравіцапа
ну словацький сирієць, в чому помилка?
Обычный словак. Вы не понимаете разницу в странах ?
Маю декілька думок
• 05 марта в 22:30
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я ж цю фразу сприймала як готовність всіх чоловіків
Мені не треба хто попало з сз. Цікавить конкретний чоловік
Але з цею темою і по іншому подивилась на цю фразу
Гравіцапа• 05 марта в 22:30
Ответ дляЗамріяна
в Україні живуть таджики і вони теж українці
Замріяна• 05 марта в 22:32
Ответ дляГравіцапа
Я имела ввиду национальность, а не гражданство
Гравіцапа• 05 марта в 22:32
Ответ дляМаю декілька думок
так якщо вас цікавить конкретна людина, чому ви питаєте, де її шукати?
якщо вас цікавить, як його звабити, це інше питання
Маю декілька думок
• 05 марта в 22:33
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Чи означає це, що середньостатистична жінка може отримати секс з середньостатистичним чоловіком по іі вибору? І чоловік в більшості випадків погодиться на такий легкодоступний секс
Гравіцапа• 05 марта в 22:33
Ответ дляЗамріяна
невже в нього все настільки безнадійно?
Замріяна• 05 марта в 22:34
Ответ дляГравіцапа
невже в нього все настільки безнадійно?
Все хорошо у него,не переживайте
Гравіцапа• 05 марта в 22:35
Ответ дляЗамріяна
Все хорошо у него,не переживайте
це вам за нього треба переживати, а не мені
Маю декілька думок
• 05 марта в 22:35
Ответ дляГравіцапа
Розкажіть як :)
Чого ще одну тему створювати
Гравіцапа• 05 марта в 22:37
Ответ дляМаю декілька думок
у певному віці люди вже розуміють, для чого знайомляться, хиба що вам потрібен сантехник, а знайомляться тільки муляри
Замріяна• 05 марта в 22:37
Ответ дляГравіцапа
Мне то зачем. Конечно серьезно эти отношения не воспринимает никто
Остальное - а почему нет ?
Не жлоб, платит за такси, рестораны и досуг
Кто запрещает и почему ?
Остальное - а почему нет ?
Кто запрещает и почему ?
Гравіцапа• 05 марта в 22:39
Ответ дляЗамріяна
Остальное - а почему нет ?
Кто запрещает и почему ?
Остальное - а почему нет ?
Кто запрещает и почему ?
ну от, мама хоче погуляти за рахунок дитини, та ще щоб їй і цицки посмоктали
Гравіцапа• 05 марта в 22:40
Ответ дляМаю декілька думок
Розкажіть як :)
Чого ще одну тему створювати
ви його знаєте, спілкуєтесь?
Маю декілька думок
• 05 марта в 22:44
Ответ дляГравіцапа
ви його знаєте, спілкуєтесь?
Так, разом працюємо
І я думаю, що теж подобаюсь йому. Але я веду себе трохи нелогічно. Смущаюсь, не вмію фліртувати і тд
Гравіцапа• 05 марта в 22:47
Ответ дляМаю декілька думок
Так, разом працюємо
знайдіть привід запросити його до вас, повечеряйте разом вдома, трохи вина, а там вже воно само
Маю декілька думок
• 05 марта в 22:51
Ответ дляГравіцапа
Нереально. Не уявляю що такого я маю сказати. Навіть разом на обід вийти мені здається складним.
Скіфська пектораль• 05 марта в 22:51
Ответ дляМаю декілька думок
Объясняю по простому. Абсолютно все мужики, которые с Вами дружат. С удовольствием Вас ахнут. Не дружат они с женщинами без интереса)) Убедитесь в этом когда прийдет возраст и уже в друзья будет напрашиваться меньше мужчин))
Гравіцапа• 05 марта в 22:56
Ответ дляМаю декілька думок
та спитайте, чи може він порадити когось, хто вміє поміняти шланг в душі, чи будь що ще. а там вже дивіться на реакцію, якщо скаже, що він і сам таке може, то ідіть скубти ізольду і готуйте найкращу білизну