Маю декілька думок• 05 марта в 22:07
Чоловік для сексу
Часто зустрічаю думку, що жінці знайти партнера для сексу - проще некуда
Як це взагалі відбувається проще? типу якщо я підійду до якогось середнього чоловіка (на мій погляд, може він себе ален делоном вважає =))) і запропоную переспати без обязательств, то він обовязково має погодитись?
цікава думка саме тих людей, які вважають, що жінці легко знайти секс
Маю декілька думок
• 05 марта в 23:06
Ответ дляГравіцапа
та спитайте, чи може він порадити когось, хто вміє поміняти шланг в душі, чи будь що ще. а там вже дивіться на реакцію, якщо скаже, що він і сам таке може, то ідіть скубти ізольду і готуйте найкращу білизну
Він мій шеф. Не буде він шланг міняти
Я колись говорила, що в мене є зайвий білет, що в мене пооамалась машина. Що я хочу поіхати на річку, але самій стрьомно
Компанію не запропонував
Та_шо_ж_таке• 05 марта в 23:22
Ответ дляМаю декілька думок
Чи означає це, що середньостатистична жінка може отримати секс з середньостатистичним чоловіком по іі вибору? І чоловік в більшості випадків погодиться на такий легкодоступний секс
В 70-80% случаев да.
Та_шо_ж_таке• 05 марта в 23:27
Ответ дляМаю декілька думок
Так, разом працюємо
І я думаю, що теж подобаюсь йому. Але я веду себе трохи нелогічно. Смущаюсь, не вмію фліртувати і тд
Автор, понимаю что вы уже все для себя решили и мое мнение останется только моим.
Но я бы не советовала это делать с человеком с которым вы работаете. Секс может не понравится или просто быстро испариться интерес. Потом оставаться просто в рабочих отношениях сложно. Говорю вам как человек, который когда-то прошёл это.
Та_шо_ж_таке• 05 марта в 23:29
Ответ дляМаю декілька думок
Він мій шеф. Не буде він шланг міняти
Компанію не запропонував
Не советую самой проявлять инициативу. Если он действительно захочет он сам это сделает.
Поверьте, когда мужик реально хочет тормозить он не будет.
Федорино Горе• 06 марта в 13:38
Ответ дляМаю декілька думок
Він мій шеф. Не буде він шланг міняти
Компанію не запропонував
Тю, давайте поміняю той шланг, якщо тече )) я цей сюжет німецького кіно знаю)))