Вельми шановна• 06 марта в 06:08

Як ви думаєте, чи скоро буде гаряче водопостачання у Києві?

автор Вельми шановна • вчера в 22:23
Ответ дляНезламна
Так, а вам чому ні?
Якщо ви не постібатись з мене вирішили,а дійсно вам цікаво.Я готова відповісти чому це незручно. Ну по-перше,ванну ви не примете.
А по-друге,треба не розслаблятися як було при гарячому водопостачанні і розраховувати,щоб вони вистачило на всіх членів родини.А навіть якщо ви живете одна,все одно воду прийдеться економити.
По-третє,це дорожче.
Незламна• вчера в 23:06
Ответ дляВельми шановна
По-третє,це дорожче.
Зрозуміло, просто ванну я приймати не люблю, в нас ніхто не любить, а якщо обсяг бойлера норм, то і задумуватись не потрібно, я ніколи не задумуюсь про це, вистачає завжди, як на мене навіть економніше виходить
автор Вельми шановна • сегодня в 00:11
Ответ дляНезламна
А я дуже люблю ванни приймати.Але Слава Богу є бойлер це вже добре.Краще так ніж нічого! :-)