ПП-шница• вчера в 12:58

Ортопедичне взуття

Дівчата, всім добрий день.
Хто купує собі ортопедичне взуття, поділіться відчуттями, чи допомагає воно вам?
Маю зайву вагу, проблеми з плоскостопістю та болить свод стопи, маю шпору пяткову, що періодично запалюється. Ноги часто опухають до вечора та болять саме стопи.
На якому сайті ви купуєте таке взуття? Бо вибір в інтернеті величезний, боюся помилитися при виборі
Поки що звернула увагу на ось такі Німецькі Diawin Active Cloudy Orchid. Просто бентежить те, що написано що це кросівки для діабетичної стопи. А що вони від моїх вище зазначених проблем не допоможуть тоді?
ХвостПистолетом• вчера в 13:04
вы сильно много надежд на обувь возлагаете)) купите ортоп стельки и займитесь своим здоровьем и образом жизни.
автор ПП-шница • вчера в 13:05
А ще наприклад є турецькі Forelli Layia-G. В них не написано про діабетичну стопу, а написано що вони підходять коли є схильність до набряків; плоскостопість різних типів; натоптиші; варикозне розширення вен; вальгусна деформація першого пальця; втома ніг до кінця дня.
Як правильно обирати?
автор ПП-шница • вчера в 13:07
Ответ дляХвостПистолетом
Здоровям та способом життя займаюся вже давно . Але це процес довгий. Зайва вага в 48 скидається дуже тяжко, бо високий цукор. А ходити і працювати треба вже сьогодні. Устала від болю((
Чи може правда почати з устілок?
parele• вчера в 13:09
Перепрошую за непрохану пораду, але зайва вага - це те, з чого треба починати. Потім причину шпори.
Ортопедичне взуття трохи зніме проблему, але це не панацея.
Подивиться на ТМ Лєон, це український виробник ортопедичного взуття, доволі якісний. Якщо імпорт, то Форелли, Футкеа, Биркеншток. Або індивідуальні устілки - їх можна замовити або в ортопеда, якщо є обладнання в кабінеті, або в магазинах Медтехніки.
Малинка Алинка• вчера в 13:10
Маю проблеми з колінами. Як взула Crocs, то перестали боліти коліна і стопи
ХвостПистолетом• вчера в 13:10
Ответ дляПП-шница
Чи може правда почати з устілок?
начните со стелек и компрессионных чулок. но вообще без похудения и физ-ры ситуация будет только ухудшаться
автор ПП-шница • вчера в 13:12
Ответ дляparele
Про зайву вагу вже відповіла вище, що дуже тяжко процес йде. Передменопауза та високий інсулін. Дотримуючись всіх рекомендацій ендокринолога та на препаратах все одно не вдається майже нічого скинути. Харчуюся дієтично.
За бренди щиро дякую. Пішла дивитися.
А шо б ви порекомендували спочатку? Може дійсно устілки?
автор ПП-шница • вчера в 13:14
Ответ дляХвостПистолетом
Користуюся компресійними носочками, допомагають.
Похудати не можу хоч вбий вже третій рік. Не йде процес. Замислювалася вже над Оземпіком, але.... це з небезпечно(
НаливайКа• вчера в 13:25
Ответ дляПП-шница
Если с умом, то он безвреден сам по себе. Не гнать лошадей, сбалансировано питаться, хоть и от него не будет аппетита, но надо, с адекватным дефицитом, активность добавлять постепенно. Это труд, но подумайте о своём здоровье, со временем станет гораздо легче, не пожалеете.
parele• вчера в 13:25
Ответ дляПП-шница
За бренди щиро дякую. Пішла дивитися.
Я замовляю устілки. Тож мабуть і Вам пораджу)
автор ПП-шница • вчера в 13:35
Ответ дляparele
Дякую.
автор ПП-шница • вчера в 13:40
Ответ дляНаливайКа
В сенсі беззпечиний? Вже є певні дослідження, ячкі вказують на ризик виникнення проблем їз зором при його вживанні. Тому ризикувати не хочу.
А сбалансовано я харчуся вже третій рік. Без вуглеводів майже, тричі на день, без перекусів, з переважанням білку в раціоні. Що таке хліб, цукор та продукти з високим глікемічним індексом (буряк, морква) навіть й мови не йде. Навіть фрукти вже майже не вживаю, виключення ківі та яблуки але не щодня. Основні продукти яйця, кура, риба, творог, греческий йогурт та овочі. Але((( Вага не набирається, але і похудання не наступає.
автор ПП-шница • вчера в 13:43
Ответ дляМалинка Алинка
Дякую, тобто все ж таки є ефект!!
ЧорноброваЯ• вчера в 14:39
Ответ дляПП-шница
Чи може правда почати з устілок?
Если у вас диагноз плоскостопие, то нужны индивидуальные стельки, тип которых определяет врач. Потом покупаете или заказываете изготовление. Потом подбираете обувь, в которой комфортно носить стельки.
Что значит ортопедическая обувь? Правильнее наверное сказать анатомически правильная. Но в вашем случае это не поможет. Это так, для профилактики.
ЧорноброваЯ• вчера в 14:42
На вашем фото обычные кроссовки. Возможно внутри очень мягкие, без лишних швов, чтобы не травмировать диабетическую стопу.