Я б такое не носила, но продаю• вчера в 18:19

Рошен, торти

Підкажіть, будь ласка, чи є в Рошені свіжі торти з самого ранку, одразу після відкриття?
Почемучка• вчера в 18:20
Дивлячись де, питайте у конкретному магазині. Бо біля роботи вже є на відкриття, а біля дому через годину.
Гербарія сушу• вчера в 18:25
Возле меня 4 Рошена и везде утром свежие стоят. А все потому, что вечером по скидке торты и развесные пирожные разметают почти под ноль.
БЦАшка• вчера в 18:25
Это зависит от маршрута развозки
Группа крови• вчера в 18:27
Посоветуйте, какой из тортов Рошен вам по вкусу.
автор Я б такое не носила, но продаю • вчера в 18:34
Ответ дляГруппа крови
Я не собі, мені замовили Київський.
Особисто беру в них інколи профітролі (тістечка типу заварні), а так не дуже люблю солодке
А я нівроку• вчера в 18:41
В нашому свіжі завжди. Бо їх після 20:00 розгрібають
автор Я б такое не носила, но продаю • вчера в 18:43
Ответ дляА я нівроку
В мене просто 10 хв буде. В 8-00 відкривають Рошен, а в 8-10 в мене автобус. Воно все поруч, але треба, щоб на момент відкриття торти вже стояли.
Потребую апгрейду• вчера в 18:45
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Идите сейчас, не рискуйте. Тем более праздники, завтра утром может и не быть ничего.
А я нівроку• вчера в 18:47
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Краще зайти в Рошен і спитати. Я так рано туди не ходжу, не можу сказати