Муркошечка• вчера в 08:33

Перед війною ви знали що...

Чоловіків будуть випускати тільки певні категорії?
Багатодітні, інваліди і т д
Xвостокрутелка• вчера в 09:09
Ответ дляЗоя Жорівна
Тобто спочатку він виїхав в Угорщину, потім повернувся, щоб завезти дітей в школу? У нього з логікою все гаразд?
Це ж як воно злякалося, що здриснуло і дітей кинуло
Добра, коли сита!• вчера в 09:09
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Звали звідси , орчиха .
Мушля з Криму• вчера в 09:10
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Зоя Жорівна• вчера в 09:10
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Люди з критичним мисленням не обмежуються тільки шкільною програмою.
Yuliya82• вчера в 09:10
Ответ дляЛетчица
Ви болотна, 100 %. Працюєте, не покладаючи рук, навіть вранці неділі. Фубль сам не зробиться, а заробити на росії можна лише на війні, економіка зупинилася, бізнес закривається, ціни пішли в космос, а зарплата незмінна. Гроші, як то кажуть не смердять, але не у випадку фубльових. Вас за версту чути.
Це Ви болотна. І ще дурна як сто (100) свиней разом
Колдунья-вещунья• вчера в 09:10
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Херсон це Україна• вчера в 09:11
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Знакомые выехали всем офисом 23го. Многие знали, разговоры про войну уже давно шли. Просто не хотелось верить.
Они выехали, молодые сеямьями, живут конечно не на социале, но нормально живут в ит работают.
Летчица• вчера в 09:11
Ответ дляМушля з Криму
иди голову промой от говномарафона.
Наш главнокомандующий дегенерат уже давно мог это все прекратить, но не хочет, так допа горит, денег не наворуется
Про вашого дегенерата ви вірно написали - хуйло давно міг це припинити, але грошей ніяк не накрадеться. росіян по світу пустив, забравши останнє, так йому все мало - хочете й сусідні народи обікрасти.
Мушля з Криму• вчера в 09:11
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
Колдунья-вещунья• вчера в 09:11
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Херсон це Україна• вчера в 09:12
Ответ дляЛетчица
А де були всі ті знаючі люди? Тут нещадно банили за думку про те, що війна неминуча і росія піде далі. Ви не пам´ятаєте, як тут глузували 16.02.22 - ’ну де ваш путін, 16 лютого прийшло, а він все не напав’? Як називали панікерами і дурними тих, хто писав за можливість поширення війни далі? Як глузували з тих, хто збирав документи і речі, заливав бак пальним чи купував продукти довгого зберігання? Як глузували з тих, хто тимчасово переїхав на захід України?
Тут публіка своєрідна. 99% в принципі ніколи не думають і не роблять висновків, то як ви хочете від них почути що вони знали чи розуміли напередодні? Звідки мем Гарі пішов? То на що ви очікуєте від цих людей?
Так реально люди не хотели верить. Мои родители. Я им говорила, выезжать ко мне ( я заграницей). Никто её мог представить, что будет такая война.
Добра, коли сита!• вчера в 09:12
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Та іди вже звідси .
Нація твоя проклятуща навіки .
Вбивці !!!!
Мушля з Криму• вчера в 09:13
Ответ дляДобра, коли сита!
Та іди вже звідси .
Нація твоя проклятуща навіки .
Вбивці !!!!
Удалено администрацией...
100pudov• вчера в 09:13
Ответ дляМушля з Криму
слишком нереально все было. Я утром проснулась - сморю машины нет во дворе уже в 06 утра, звоню мужу - а он уже в Венгрии и говорит война началась. Я даже смеялась с него сначала, что он так кипишнул
О какой герой! Защитничек семьи, как тут называют. Война началась, а оно свалило, семью бросив.
Колдунья-вещунья• вчера в 09:13
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Xвостокрутелка• вчера в 09:13
Ответ дляМушля з Криму
Выехал на украинском паспорте, так как на украинском паспорте уже с обделав 24-го числа выехать было нельзя - концлагерь закрылся. А до обеда еще можно было покинуть страну, на границ мне было инструкций никаких; Люди не понимали сто происходит
Прямо по Фрейду - обдєлалося
Мушля з Криму• вчера в 09:14
Ответ для100pudov
и через час был дома но на другом паспорте.
Не разобраться а лишь бы гадости писать людям, честное слово
Добра, коли сита!• вчера в 09:14
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Моя нація на чужі країни не нападає .
А проклинати ми будемо русню !!!
І ти не українка .
Ти орчиха .
Колдунья-вещунья• вчера в 09:14
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Xвостокрутелка• вчера в 09:14
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Твій чоловік - 100%
Зоя Жорівна• вчера в 09:14
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Киця, ну яка ти українка із закордонним паспортом?
Летчица• вчера в 09:15
Ответ дляДобра, коли сита!
Іди мозги свої провітри від соловʼя Лайф
Людина на роботі)
Мушля з Криму• вчера в 09:15
Ответ дляЗоя Жорівна
У меня 2 паспорта
Чупа-чупс• вчера в 09:18
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Вы начали в этой теме прекрасно, но быстро скатились до примитивной выехавшей- поехавшей
И вас с 8 марта, пускай намоленная заграница всё-таки сделает вас чуть-чуть счастливее, и у вас получится интегрироваться. Судя по всему, пока что этого не происходит.
Колдунья-вещунья• вчера в 09:15
Ответ для100pudov
Представляете , а недоумковатая жена просто поржала.
Добра, коли сита!• вчера в 09:16
Ответ дляМушля з Криму
Казки не розповідай , чудо .
Твій слюнтяй злякався не на жарт .дітей і тебе залишив .
Летчица• вчера в 09:17
Ответ дляМушля з Криму
Удалено администрацией...
Повністю згодна, крім одного: ви ім´я переплутали. То хуйла будуть ставити в один ряд з Гітлером, його по суті вже й ставлять. І пророкують йому гаагу,якщо свої раніше не приб´ють.
Зоя Жорівна• вчера в 09:18
Ответ дляМушля з Криму
У меня 2 паспорта
До недавнього часу це було заборонено.

Та і ментально Ви із чоловіком - не українці. Для нас не характерна подібна чоловіча поведінка. Це ознака виродження.
Колдунья-вещунья• вчера в 09:19
Ответ дляЛетчица
Заметили? В ту сторону ни слова осуждения
Летчица• вчера в 09:19
Ответ дляЗоя Жорівна
То навіщо він втік від Вас в перші години війни?
Он ушел, чтобы вернуться ))) за легендою, через 30 хвилин після побєгу, горе чоловік повернувся з Угорщини дітей до школи вести