Хата на мати• 08 марта в 08:48
Жалію що 4 роки назад не виїхали сімєю
Застряли в цьому болоті і сидимо під обстрілами, граючи в 50/50 кожен раз.
Люди які виїхали всі знайомі вже чогось подобивалися там, а ми просрали шанс на світле майбутнє
Кицюююня• 08 марта в 09:08
Ответ дляМая твая не панимать
Вы сейчас перекладываете ответственность. Вы могли сами сделать выбор. Или вас приковали к батарее?
И я сделала - сохранить семью. Или семья для вас - пустой звук? Для меня нет. Я не готова была ее разрушать и не готова сейчас.
Околовита• 08 марта в 09:09
Ответ дляПригаю-цибаю
Щиро Вам співчуваю і обіймаю. Бережіть себе! Нічого не коштує більше, ніж людські життя
Запізно це усвідомили. Дякую.
Мая твая не панимать• 08 марта в 09:10
Ответ дляКицюююня
Значит ваш приоритет не детство ребенка, а семья. Тогда это ваш выбор, а не выбор вашего мужа. Нет смысла злиться.
Хата на мати
• 08 марта в 09:12
Ответ дляКицюююня
А я не жалію. Я дуже злюсь, дуже. Бо це був не мій вибір, за нашу сім´ю його зробив чоловік, хоча в нього було законне право виїхати. Я не можу передати, яка я на нього зла за це. І нічого не можу з собою подіяти і відпустити ситуацію. Я вважаю, що через нього ми забрали дитинство у нашої дитини.
Я теж злюся. Чоловік затормозив. Через своїх батьків! Вони б..дь не відпускали, бо хто ж їх няньчить сук буде
Да Щас же• 08 марта в 09:13
Ответ дляОколовита
Теж жалкую, що одразу не виїхали з рідними, а лише через рік. Притому що у нас і нерухомість була не в Україні. Чого чекали не знаю. Ще і мої дурники пішли воювати, як виявилося за бубочку, щоб воно побільше царювало та крало
Мой муж тоже подрывался идти воевать. Криками, матами заставила его выехать. Несколько месяцев меня ненавидел. А сейчас доволен
Кицюююня• 08 марта в 09:13
Ответ дляМая твая не панимать
Я себя так тоже пытаюсь успокаивать. Но не получается. Потому что все белое/чёрное. Да. Мой выбор-семья. И я злюсь, что мужа выбор - родители. В общем, как-то так. Понятное дело, что нет смысла.
Невидимка Майя• 08 марта в 09:15
Вы не думайте, що за кордоном все так круто. Мої рідні виїхали з дитиною маленькою і це була Швейцарія (вона не ЄС) підробіток був але сезонний, погуляти ніде, просто ось пройтись по рівній дорозі, в селі жили по нашому було. До цього в гуртожитку з циганами нашими були. І повернулися додому. Зараз знову плани на Німеччину, а теракти будуть напевно і це страшно. Але я в цій ситуації не вирішую.
Кицюююня• 08 марта в 09:19
Ответ дляХата на мати
Така ж сама історія. І досі соплі жує його мама, що її дітки не з нею під бочком під ракетами. Коли чоловік сказав татові, що потрібно виїжджати, він сказав ’тільки мамі не говори, вона засмутиться’. Це просто треш. Я останній раз, коли їх бачила прямим текстом їм і сказала, що він залишився через них і,що аргументи ’батькам краще, коли діти в безпеці’ не працюють. Вона промовчала. Хоча я знаю, що вона про це думає. Але там клініка. Там сыночек в 44 роки і насрати та того синочку та онуків. Головне під бочком та поруч. Егоїзм.
Перша на селі• 08 марта в 09:18
Я наоборот рада.
Работаю на той работе, что хотела. Без выехавших это б не получилось.
Потішаюся• 08 марта в 09:20
Ответ дляОколовита
А как выцепили обратно своих дурникив?
Хата на мати
• 08 марта в 09:20
Ответ дляКицюююня
О, ще один мамкин пиріжок. Як у мене . Через своїх клятих батьків. Батько його через пів року здох, а ви робіть що хочете
Пишущаяся• 08 марта в 09:20
Ответ дляХата на мати
Час 4 роки упущено
А знаете чого ви взяли, що у вас вийшло б краще, ніж у знайомих?
Хата на мати
• 08 марта в 09:21
Ответ дляНевидимка Майя
Їхні теракти раз в рік зрівнювать з обстрілами кожен день?
Дикая Роза• 08 марта в 09:22
Ответ дляХата на мати
Час 4 роки упущено
ну то поки війни йде, ще встигнете закріпитись, а то через 4 роки буде нове виття ’шкодую, що під закінчення війни не виїхали’))
Невидимка Майя• 08 марта в 09:22
Ответ дляХата на мати
А будуть. Іран червоний прапор показав, а це - помста. А там арабів багато.
Дівчина заглядєніє• 08 марта в 09:22
Ответ дляПригаю-цибаю
Просто цікаво. В яких країнах. Бо я за кордоном, як і багато моїх знайомих. У більшість саме з роботою треш. У всіх переважно низькокваліфікована праця
Німеччина, передмістя Франкфурта, чоловік спочатку працював помічником інженера, пройшов процес омологації диплома і вже інженер (в Києві був інженером).
Подруга, через рік (вчила мову, закінчували курси) в Чехії почала працювати ’здравотнім асистентом’ (щось по типу мол. медсестри), вже працює медсестрою (в Україні була медсестрою).
Хата на мати
• 08 марта в 09:23
Ответ дляКицюююня
Так і є.мої свекри ще й алкаші. Там в чоловіка травма спасателя
Молчунья• 08 марта в 09:23
Ответ дляХата на мати
Час 4 роки упущено
Вы 100% по жизни «не ту школу окончили, не тот институт, везде берут по знакомству»
Пишущаяся• 08 марта в 09:23
Ответ дляКицюююня
Серед моїх знайомих тільки одна миє. Кожен мислить в силу свого розвитку.
А чим вони займаються? Плати паяють? Ручки культові збирають?
дама_из_декрета• 08 марта в 09:24
Ответ дляГолова колгоспу
Если бы был город с русским/ Украинским языком я бы туда поехала.
Я знаю что не заговорю не на польском, английском и ТД
Я жила бы спокойно с детьми , пусть и там. Я не хочу умирать из за войны.
То росія вам підходить
Хата на мати
• 08 марта в 09:24
Ответ дляПишущаяся
В порівнянні з Україною то краще
Потішаюся• 08 марта в 09:24
Ответ дляПерша на селі
Я наоборот рада.
Вам освободили место?
Пригаю-цибаю• 08 марта в 09:25
Ответ длядама_из_декрета
То росія вам підходить
Краще і там бути живим/живою, а не живою мішенню в Україні
дама_из_декрета• 08 марта в 09:25
Ответ дляКицюююня
То чому тоді злитися ?
дама_из_декрета• 08 марта в 09:27
Ответ дляНевидимка Майя
Погуляти ніде
От українці зато мають де гуляти
дама_из_декрета• 08 марта в 09:28
Ответ дляНевидимка Майя
Є країни без арабів