Хата на мати• вчера в 08:48

Жалію що 4 роки назад не виїхали сімєю

Застряли в цьому болоті і сидимо під обстрілами, граючи в 50/50 кожен раз.
Люди які виїхали всі знайомі вже чогось подобивалися там, а ми просрали шанс на світле майбутнє
Пишущаяся• вчера в 09:28
Ответ дляДівчина заглядєніє
Німеччина, передмістя Франкфурта, чоловік спочатку працював помічником інженера, пройшов процес омологації диплома і вже інженер (в Києві був інженером).
Подруга, через рік (вчила мову, закінчували курси) в Чехії почала працювати ’здравотнім асистентом’ (щось по типу мол. медсестри), вже працює медсестрою (в Україні була медсестрою).
І шо по житлу і зарплаті? Як до них відноситься оточення? Як діти почуваються?
Пишущаяся• вчера в 09:29
Ответ длядама_из_декрета
Є країни без арабів
Японія?
Невидимка Майя• вчера в 09:29
Ответ длядама_из_декрета
Є країни без арабів
🙄
дама_из_декрета• вчера в 09:29
Ответ дляПишущаяся
Як відносяться до українців в Україні ? Як почуваються ? ТЦК як ставиться ?
Пригаю-цибаю• вчера в 09:29
Ответ дляДівчина заглядєніє
Це одиничні випадки. Я спілкуюся з багатьма і сама вже працюю рік як перекладач, але в основному, повірте (впродовж дня в мене 5-7 нових людей) - робота низькокваліфікована. Добре, якщо ще є якісь часові рамки. А то часом - працюють за викликом як вікар, на заміну когось. Щоб медсестрою бути саме в цій країні, де я - треба вчитися 4 роки в університеті. Загалом вимоги до працівників дуже специфічні
Голова колгоспу• вчера в 09:30
Ответ длядама_из_декрета
То росія вам підходить
Подходит , но не выехали вовремя. Сейчас уже никак, слишком дорого.
дама_из_декрета• вчера в 09:30
Ответ дляПишущаяся
Японія?
Не знаєте моно національну країну в ЄС ?
Ну хіба не знаєте , бо пособій там не було
автор Хата на мати • вчера в 09:31
Ответ дляПригаю-цибаю
Вікар . Це Норвегія
Пригаю-цибаю• вчера в 09:31
Ответ дляХата на мати
Вікар . Це Норвегія
Так
Бабка_в_кедах• вчера в 09:31
Ответ дляХата на мати
Багато знайомих працюють на нормальних роботах. По підтверджували дипломи вивчили мову
Я выехала и не вижу такого вокруг.
90% знакомых занимаются низкоквалифированным трудом, как-то выучили язык, но очень далеко до свободного общения.
Часто задумываюсь, а правильно ли сделала. В Украине уже могла бы добиться желаемой должности, а в этой стране работаю помощником повара в генделике. Выехала ради безопасности ребенка, из опасного региона, а уж точно не для самореализации, это очень малоперспективно.
дама_из_декрета• вчера в 09:32
Ответ дляПригаю-цибаю
Одиничні бо вам так хочеться вірити .
А 4 роки вже минуло тому якась частина вже вивчилася на медсестру поки ви на форумах пишете
Непонятно• вчера в 09:33
Ответ дляХата на мати
Час 4 роки упущено
З якого вокзалу вам ручкою помахать?
Відморожена• вчера в 09:33
Ответ дляКицюююня
Я себя так тоже пытаюсь успокаивать. Но не получается. Потому что все белое/чёрное. Да. Мой выбор-семья. И я злюсь, что мужа выбор - родители. В общем, как-то так. Понятное дело, что нет смысла.
Я вас очень понимаю... Такая же ситуация. К счастью ребенок уже не ребенок, взрослая девочка уже, 20 лет. Были б маленькие дети, я б наверное все же уехала. Очень жаль детей, которые вынуждены тут жить..
дама_из_декрета• вчера в 09:34
Ответ дляВідморожена
То дитина сама поїхала ?
Пригаю-цибаю• вчера в 09:35
Ответ длядама_из_декрета
Одиничні бо вам так хочеться вірити .
Гигигиги) я написала лише те, з чим стикаюся щодня. Зі свого досвіду. Взагалі щоб вчитися - то треба здати мову на B2 всі частини, а потім починати навчання, бо це одна з основних вимог до вступу. Ще й англійська, як правило, має бути на B2.
Тож Ваші оці звинувачення про «Вам так хочеться»-просто смішні
дама_из_декрета• вчера в 09:35
Ответ дляПригаю-цибаю
Вау , яка несподіванка що потрібно знати мову
Теж 4 роки мало щоб її вивчити ?
Пригаю-цибаю• вчера в 09:36
Ответ длядама_из_декрета
Теж 4 роки мало щоб її вивчити ?
Ви здали вже все? Сама? Вчитеся?))))
дама_из_декрета• вчера в 09:37
Ответ дляПригаю-цибаю
Ви здали вже все? Сама? Вчитеся?))))
Уявіть
Але пишуть на форумах ,не відволікайтеся
Мій шлях у вісім іспитів вам не підійде
Пригаю-цибаю• вчера в 09:38
Ответ длядама_из_декрета
Уявіть
Мій шлях у вісім іспитів вам не підійде
Так, шлях - трендіти - то не мішки ворочать - явно не для мене :))))
дама_из_декрета• вчера в 09:39
Ответ дляПригаю-цибаю
Ясно чому у вас так
Як же пережити , що у інших інакше
Бабка_в_кедах• вчера в 09:40
Ответ длядама_из_декрета
Уявіть
Мій шлях у вісім іспитів вам не підійде
Ну, вы супервумен, мы же не сомневаемся.
Но, видимо, общаетесь с нашей ново возникшей диаспорой и примерный расклад видите.
На 1 , устроившегося в офис, 10-15 , работающих помощниками на кухне, в детских садах, уборка, в супермаркетах товар раскладывают, уход и т.д.
Відморожена• вчера в 09:42
Ответ длядама_из_декрета
То дитина сама поїхала ?
Ні)) не хоче поки що і зараз закінчує вчитися в Україні. Ще півроку і диплом. Далі подивимось, я б хотіла, щоб хоча б діти виїхали звідси. Старша донька поїхала за два тижня до війни у відпустку і там і залишилась.
Пригаю-цибаю• вчера в 09:42
Ответ длядама_из_декрета
Ясно чому у вас так
Як же пережити , що у інших інакше
Ото Вас плющить) Та мені все одно як у інших, а особливо - як у Вас. Та я Вас не знаю в принципі і знать не хочу))) Я писала вище, що сама вже рік працюю на нормальній роботі. Я написала лише, що людям важко вивчити мову до належного рівня і адаптуватися до ринку праці. І що за моїми спостереженнями це переважно так.
дама_из_декрета• вчера в 09:41
Ответ дляБабка_в_кедах
Більшість моїх колег таки вже працюють лікарями
Prervana• вчера в 09:42
И мы. Но я до сих пор не представляю себе даже, как бы жила, бросив дом, работу, родителей, животных
дама_из_декрета• вчера в 09:43
Ответ дляПригаю-цибаю
У кожного свої спостереження і у кожного своє оточення
Пез Году Неделя• вчера в 09:44
Ответ дляГолова колгоспу
То вы так хотите ехать.
Зайченя• вчера в 09:45
не жалейте. не факт, что там было бы лучше. сколько тем тут читаю, что угробили здоровье на низкосортной работе. устраивается хорошо только молодёжь и то если есть таланты какие-то
Кицюююня• вчера в 09:46
Ответ дляВідморожена
Я просто пошла другим путем. Решила, что ребенок получит максимум из сложившейся ситуации. Переехали в Киев, она поступила в очень хорошую и сильную школу, занимается у лучших киевских педагогов в сфере ее хобби, языки, занятия для ее будущей професии. В общем, развиваем по-максимуму, чтоб она уехала поступать и осталась там. Она сейчас получает намного больше, чем в нашем прифронтовом городе получала до войны. И больше, чем дети многих наших знакомых, которые уехали. Это единственное, что меня успокаивает. Ну а платит за это все муж. Считаю, что имею полное право даже не спрашивать, а ставлю перед фактом. И ребенок имеет полное право это все получать взамен на беззаботно жизнь в безопасности.
Брюлик в стразах• вчера в 09:48
Ответ дляХата на мати
Так це ж не Ваш варіант явно)
По манері письма очевидно, що шкодувати Вам доводиться тільки за ’пособіями’.