Вкаблучках• 08 марта в 19:23

Діану Влас знайдено застреленою

Слідча поліції Діана Влас знайдена застреленою на Харківщині. Це підтвердив начальник Головного управління Нацполіції в області Петро Токар. Розпочато службове розслідування.

Про це 6 березня, без зазначення імені, повідомляв сайт «Антикор» з посиланням на анонімні джерела. За інформацією «Антикору», жінку довели до самогубства.

6 березня ввечері начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Петро Токар підтвердив у Facebook трагічну загибель слідчої.

«У зв’язку з поширенням у соціальних мережах та телеграм-каналах інформації щодо загибелі слідчої поліції на Харківщині повідомляю наступне. Висловлюю щирі співчуття рідним, близьким і колегам загиблої Діани Влас. Це велика трагедія для всієї поліцейської родини», — написав Токар

За словами Токаря, розпочато службове розслідування щодо можливого розголошення службової інформації та поширення фотографій з місця події.

За даними поліції, частина маніпулятивної інформації поширювалася через інформаційні канали, адміністровані з території Росії. Ці факти перевірять.

На порожній сторінці у Facebook, на ім’я Діани Влас зазначено, що вона родом із Торецька, закінчила Харківську юридичну академію імені Ярослава Мудрого (факультет прокуратури) та раніше працювала в Куп’янському районному відділі поліції ГУНП у Харківській області.
Ні за холодну воду• 08 марта в 21:18
Ответ дляПульт от линолеума
Мабуть якийсь її черговий с*ксуальний клієнт і .....
Хрестіться коли мабуть пишете. А факти будуть?
Анонимус Я• 08 марта в 21:18
Ответ дляМой завтрак
Она много знала видать. Может, при его напоре шантажировала этим.
Жаль девушку, ей еще жить и жить
Думаете она рабочие губа накачала и ’имела отношения с начальником’ не добровольно? Наука всем тем, кто влазит в такое, а потом цена выхода - жизнь.
4есотка• 08 марта в 21:18
Ответ дляРеанимация
Щось я у сумнівах що вона сама, може її
Якось лівою рукою ти сам себе наврядчи зможеш.
100%
автор Вкаблучках • 08 марта в 21:20
Ответ дляАнонимус Я
Удалено администрацией...
Анонимус Я• 08 марта в 21:22
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Я не верю, что она невинная ромашка в логове волков.
Анонимус Я• 08 марта в 21:22
Ответ дляВкаблучках
Никого не довели, а ее довели
Ну не все ж с начальником спали. а потом надоело и решила свалить оттуда.
Пульт от линолеума• 08 марта в 21:24
Ответ дляНі за холодну воду
Та той же її начальник ГУНП генерал Петро Токар і тягав її.
Ні за холодну воду• 08 марта в 21:25
Ответ дляПульт от линолеума
Ви там свічку тримали? в вас проблеми з ЖКТ, що вас весь час нудить?
Ні за холодну воду• 08 марта в 21:27
Ответ дляВкаблучках
Удалено администрацией...
Розкажіть, як ви свою матільду використовуєте. Дуже цікаво, може інструкція є?
Пульт от линолеума• 08 марта в 21:27
Ответ дляНі за холодну воду
Вона про це сама усім сказала.
Ні за холодну воду• 08 марта в 21:29
Ответ дляПульт от линолеума
Вона про це сама усім сказала.
І шо? Але це називається ´ не тягалася´, а стосунки, бо ваш ´ригаючий´ сленг звучить як з унітазу
Анонимус Я• 08 марта в 21:30
Ответ дляМама Карло
так я и пишу что она красивая , у нее красивые черты лица, почему вы не обращаете на обществен.мнение...может вы свое фото сделаете под таким ракурсом, посмотрим на вас
жопа макаки всех уродует
Пульт от линолеума• 08 марта в 21:37
Ответ дляНі за холодну воду
З одруженим чоловіком, який виховує разом з своєю дружиною двох синів -- це і називається --- тягалася.
Анонимус Я• 08 марта в 21:43
Ответ дляIQ 80
Менты в большинстве моральные уроды. Среди этой профессии мало порядочных, человечных людей, таких там не терпят, чтоб работать в такой структуре надо быть жестоким, расчётливым, идти по головам, пытать , подставлять, крышевать криминальный бизнес, наркоманов и тп.
А эта девочка скорее всего знала много, но не хотела в этом говне купаться.
не хотела б - не купалась бы, никто не заставлял.
IQ 80• 08 марта в 22:16
Ответ дляАнонимус Я
Грех на душу не берите.
Вы не знаете чего она хотела, в мужском коллективе часто все решается силой и властью, как в милиции, так и в армии сколько женщин пропали.
Анонимус Я• 08 марта в 22:17
Ответ дляIQ 80
Грех на душу не берите.
Она в полицию добровольно пошла? А постель к начальнику?
Пукимончиг• 08 марта в 22:28
Ответ дляКудлата хмаринка
Суки, довели девчонку до смерти.
Нефиг спать с «большим начальником» с силовых структур. Хорошо с@сала/много знала…кто б ее отпустил в «свободное плаванье»?
Ростки жимолости• 08 марта в 22:33
А кто сказал , что она сама застрелилась ?
Запросто могли убить и инсценировать самоубийство.
Ні за холодну воду• 08 марта в 22:35
Ответ дляПульт от линолеума
Так то він обіцянку давав дружині тримати свого стручка при собі, а не вона.
Море_море_я_скучаю• 08 марта в 22:45
Ответ дляНе боюся осуду
какая разница? она тщательно следила за внешностью в своем понимании.
и устраивать срач в квартире, потом в халате стреляться в голову, точно не в психологии таких девушек
А где написано как и в чем застрелилась ?
Не боюся осуду• 08 марта в 22:47
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Фото с места происшествия было в первом комментарии. его удалили. там комната разгромлена, бумаги валяются. она на полу сидит в халате банном, спиной к дивану. пистолет валяется слева
Море_море_я_скучаю• 08 марта в 22:47
Ответ дляНе боюся осуду
В интернете уже нету
Море_море_я_скучаю• 08 марта в 22:50
Очень жаль девушку … это ж сколько силы воли нужно иметь что б себя погубить (
Ні за холодну воду• 08 марта в 22:56
Ответ дляПукимончиг
А ви не заздріть так відверто, навчіться гарно с@сати і у вас буде ´великий начальник´
Квітка папороті• 08 марта в 22:56
Ответ дляРеанимация
Ця дівчина ніколи сама себе не вбила б. Вона б усіх пережила якби дали і на усіх виїхала б як на конях...
Знаете , у меня отец нарцисс, настолько себя любил и издевался над матерью и нами. В итоге повесился не понято почему.
Квітка папороті• 08 марта в 22:57
Ответ дляНі за холодну воду
Это все знают, не секрет
СКИБИДЫШь• 08 марта в 23:17
Ответ дляНі за холодну воду
Статеві ’стосунки’. Це все міняє і звучить гордо)
СКИБИДЫШь• 08 марта в 23:19
Ответ дляНі за холодну воду
Щоб потім десь так закінчити?
Та нє, спасіба.
Пукимончиг• 08 марта в 23:36
Ответ дляНі за холодну воду
Не спорю, это умение важно в жизни) и не нужен мне «начальник»…у меня муж есть при деньгах и должности, но не в силовых структурах)))
оксюморон• 08 марта в 23:46
Ответ дляСонячний день
самогубство в 10 років? може нещасний випадок? це ж зовсім ще дитя
попередня версія так ,там камери на поверхах і було б видно якщо заходили декілька осіб .Нещасний випадок на балконі 19 поверху ?випадково впасти у нас ніяк