Мона Лиза• вчера в 20:44
Сьогодні увесь день сварилися з чоловіком через "дрібницю"
Я вночі дуже погано спала. Сьогодні годин на 12 ми мали зустрітися з мамою чоловіка. Я вже вранці написала повідомлення, що не можу заснути. Ледве прокинулась майже о 12, чоловік вже збирався йти і пішов. Поки гуляв з мамою, мене не запрошував. Я пішла прогулятися сама, написала йому. Була засмучена, що мене не покликали. Він повернувся додому злий. Почав казати, що я зіпсувала цей день. Що чому я не подзвонила, чому "чекала офіційне запрошення". Я не зрозуміла цих наїздів і вважаю винним його, що не покликав до них.
Але через таку дрібницю ми увесь день посварені. Що з нами так? Як можна було посваритись через просте непорозуміння??
Ждун с Нибиру• вчера в 20:50
Я даже утомилась читать старпост, а потом вы комментариями добили. Прекращайте есть людям мозг чайной ложечкой, такими темпами ваш муж сбежит, уже есть от него об этом звоночки, меняйтесь пока не поздно.
Love_Love_Love_• вчера в 20:50
Ответ дляМона Лиза
’десь на 12’
Там не було чіткого часу і місця зустрічі
Так чого ви не подзвонили чоловіку і не запитали де вони і не приїхали до них?
Все будет, но потом• вчера в 20:50
Ответ дляЛівий Локіть
Чоловік правий
Ви завчасно домовлялися що зустрінетеся всі разом
Тому ваша поведінка дуже дивна
Да пздц. Что случится если на час позже встретятся?
Садова гойдалка• вчера в 20:50
Ответ дляМона Лиза
’десь на 12’
Так чего он вас не подождал 15 минут, пока вы соберетесь. И пошли бы вместе?
Лівий Локіть• вчера в 20:51
Ответ дляМона Лиза
Плани могли змінитися
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
В чому проблема написати, я вже встала, ви де, я підтягнуся
Мона Лиза
• вчера в 20:51
Ответ дляДівчина Гілмор
Удалено администрацией...
Так, вагітна
Все будет, но потом• вчера в 20:51
Ответ дляСадова гойдалка
Удалено администрацией...
Ms. При теле• вчера в 20:52
Ответ дляМона Лиза
Плани могли змінитися
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
А хто тоді мав зустрітися о 12?
Дівчина Гілмор• вчера в 20:52
Ответ дляМона Лиза
Так, вагітна
Толі ещё будет😄😄😄 то вашому чоловіку презент🍾🍾🍾
Лівий Локіть• вчера в 20:52
Ответ дляВсе будет, но потом
Так він не будив і тому пішов, це ж логічно,
Все будет, но потом• вчера в 20:53
Ответ дляЛівий Локіть
Удалено администрацией...
Шумелка Мышь• вчера в 20:53
Ответ дляМона Лиза
Так, вагітна
Я обычно за женскую солидарность, но вы там все на приколе.
Муж мог перенести встречу немного, не контракт на миллион подписывал, это просто прогулка с мамой. Вы могли просто позвонить и присоединиться. В чем причина выяснения отношений- фиг знает.
Страхованная• вчера в 20:53
А зачем вообще идти гулять с мамой ? Я вот совсем ничего из вашей истории не поняла. И зачем мужу писать? Он в другой квартире? Или как ?
Мона Лиза
• вчера в 20:53
Ответ дляГанцю в кєдах
А кому Вы утром написали, что не можете уснуть, а не поняла? Мужу? Свекрови?
Йому написала, що ніяк не можу заснути. Якщо буде змога - ’посунути’ зустріч.
Він спав. Я написала, щоб прочитав, як прокинеться
Сегодня я не я• вчера в 20:54
Ответ дляМона Лиза
’десь на 12’
Отак і виникають непорозуміння. Треба було чітко оговорити час і місце зустрічі. Самі у всьому винні
Ждун с Нибиру• вчера в 20:54
Ответ дляСтрахованная
Есть подозрение, что у мамы сегодня тоже 8 марта.
Лівий Локіть• вчера в 20:54
Ответ дляВсе будет, но потом
Удалено администрацией...
Так це як?
Як цуцик сидів би ждав, поки ви проснетеся?
Якщо зустріч була запланована завчасно, а ви при цьому не змогли вчасно зібратися, бо спали.
Весь світ не буде крутитись навколо вас
Мона Лиза
• вчера в 20:55
Ответ дляPrervana
Здрасьте. Просто прогулка, которая заранее запланирована в праздничный день к определенному времени, ага. Со свекровью, просто прогулка.
Може я туга...
П´яна вишня• вчера в 20:55
да в чем проблема, раздули из мухи слона
у вас свекровь английская королева и вы просрали протокол?
в другой день погуляете с ней
у вас как-то в принципе все сложно и напряжно в семье
в другой день погуляете с ней
Страхованная• вчера в 20:55
Ответ дляЖдун с Нибиру
И что? У сыночки уже своя семья. Ну может автору норм, мне такое не норм.
Сегодня я не я• вчера в 20:55
Ответ дляСадова гойдалка
там мабуть варіант коли пів дня збиратися треба
Все будет, но потом• вчера в 20:55
Ответ дляЛівий Локіть
Так це як?
Весь світ не буде крутитись навколо вас
Вы больнэ.
Ганцю в кєдах• вчера в 20:55
Ответ дляСегодня я не я
Автор же проспала. Что толку было оговаривать заранее точное время, если автор его проспала
Ms. При теле• вчера в 20:56
Ответ дляВсе будет, но потом
Вы больнэ.
Бідний ваш чоловік...заляканий мабуть)
Ждун с Нибиру• вчера в 21:00
Ответ дляСтрахованная
Ну вообще жена в отличии от мамы может быть явлением временным. Вполне нормально уделить на 8 марта внимание и маме, особенно если она одинокая.
Красота неземная• вчера в 20:56
Ответ дляСадова гойдалка
Та она спала