Мона Лиза• 08 марта в 20:44
Сьогодні увесь день сварилися з чоловіком через "дрібницю"
Я вночі дуже погано спала. Сьогодні годин на 12 ми мали зустрітися з мамою чоловіка. Я вже вранці написала повідомлення, що не можу заснути. Ледве прокинулась майже о 12, чоловік вже збирався йти і пішов. Поки гуляв з мамою, мене не запрошував. Я пішла прогулятися сама, написала йому. Була засмучена, що мене не покликали. Він повернувся додому злий. Почав казати, що я зіпсувала цей день. Що чому я не подзвонила, чому "чекала офіційне запрошення". Я не зрозуміла цих наїздів і вважаю винним його, що не покликав до них.
Але через таку дрібницю ми увесь день посварені. Що з нами так? Як можна було посваритись через просте непорозуміння??
П´яна вишня• 08 марта в 21:26
Ответ дляМона Лиза
Як він казав: я тебе будив, ти не встала (я цього навіть не пам´ятаю). Ти не встала, я зібрався сам. Спитав, скільки часу треба на збори (я чула тільки тролінг). Виявилось, що він з мамою поруч з домом чекав той час, який я начебто назвала. Потім сказав ’ти нас з мамою продинамила’.
Хоча для мене взагалі все не так було
Автор, у вас все с подвывертом в отношениях
Будто вы враги друг другу
И вы боитесь любое простое действие сделать, просто позвонить и поздравить
Будто вы враги друг другу
Бурундучиха• 08 марта в 21:31
Ответ дляМона Лиза
Плани могли змінитися
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Так вас «покликали»на 12:00, Вы проспали…проснулись - позвонили бы мужу и свекрови, извинились, купили бы цветочки свекрови и бегом к ним) все довольны, никакого скандала) А так не пришла в назначенное время, пошла гулять сама, не звонила никому…странная женщина
Жена сантехника• 08 марта в 21:33
Ответ дляМона Лиза
Плани могли змінитися
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
А Вы прошмандовка ещё та))
Трусиковед• 08 марта в 21:37
Для меня счастье - быть как можно дальше от свекрови. И я очень ценю возможность, когда после бессонной ночи мне не нужно куда-то идти и я могу побыть дома в тишине и одиночестве.
Но вообще я не понимаю, почему после вступления в брак партнеры лишаются права побыть со своими родителями на праздник наедине. Почему вдруг наступает эта обязаловка ходить к родителям парой?
Мона Лиза
• 08 марта в 21:41
Ответ дляРассказница
Але ж було обговорено, про прогулянку втрьох коли всі прокинуться.
Чому потім вас потрібно додатково запрошувати, якщо вас вже запросили?)
Бо пішли без мене
Рассказница• 08 марта в 21:42
Ответ дляМона Лиза
Бо пішли без мене
Господи помилуй...
Де так нагрішив той бідний мужчина, що став вашим чоловіком.
Сил йому
Рассказница• 08 марта в 21:44
Ответ дляМона Лиза
Бо пішли без мене
Автор, після пологів ’накриває’ в сто раз сильніше ніж зараз.
Підготуйтеся до цього завчасно. Почитайте що таке бейбі блюз і вивчіть тему післяпологової депресії.
Мона Лиза
• 08 марта в 21:44
Ответ дляСундучок с каникулами
Мы 4 года до рождения ребенка не ссорились ни разу. Вы не представляете, какой Вас ждёт ад, если Вы не понимаете друг друга без нависших над вами трудностей, то в декрете все проблемы умножаются на миллион. Недосып, усталость, свалившаяся ответственность и непонимание партнера- убийцы браков.
В этой ситуации-он не понимает, что Ваш организм сейчас перегружен, и не принадлежит себе, сон это мега важно. Нападать на беременную с претензиями- не по мужски. Вообще надо смотреть как мужчина решает проблемы, а не создаёт из, потому, что херня всегда случается. Но и Вы- запомните, они не беременные, ни он, ни свекровь, для них договоренность была, они соблюли ее, а Вы нарушили. Да обстоятельства , но мысли никто не читает. А вот смс читают, и трубку берут ,если позвонить.
Ми не сварились до вагітності. Зараз наче не тільки в мене гормони, а і в нього... Скандал, зіпсований день, сльози, звинувачення - по дивним причинам. Не зрозуміли один одного: я вирішила, що мене вже не чекають на прогулянку, бо я проспала, а мене чекали виявляється
Ганцю в кєдах• 08 марта в 21:48
Ответ дляМона Лиза
Ну якби чекали, то теж набрали ’де ти там’. Якби Ви спали, то одне діло - не хотіли будити. Але якщо чоловік знав, що Ви вже не спите і десь прошаройобився мовчки пів дня, а тоді прийшов ще й з претензіями, то питання до нього однозначно є
Молчалка• 08 марта в 21:50
Ответ дляМона Лиза
Автор, вот признайтесь честно - не особо вы и хотели идти на ту прогулку втроем. Я угадала?
Мона Лиза
• 08 марта в 21:53
Ответ дляБурундучиха
Ні, не зовсім так. Не було фрази ’будь на 12 в такому-то місці’. Все розмито - як прокинемось - підем гуляти, десь може о 12. Як прокинулись - він пішов з мамою. Ви б не образились?? Невже в цьому випадку я мала швидше зібратися і наздоганяти їх (хоча не ясно, куди вони вже пішли)??
Ганцю в кєдах• 08 марта в 21:58
Ответ дляМона Лиза
А чого Ви чоловіка не набрали ’Ти де? Які в нас плани?’ Він часто Вас підйо..є?
Мона Лиза
• 08 марта в 21:59
Ответ дляМолчалка
Чесно - так, не дуже. Я більше люблю, коли ми гуляємо без мами. Але його мама живе поруч з нами і ми десь раз на тиждень гуляємо втрьох
Замулена ріка• 08 марта в 21:59
Ответ дляМона Лиза
а я вас розумію як вагітну. Взагалі могли сказати, що погано себе почували, коли вони гуляли, і до побачення. Прям там, обідилися. А потім дитина буде маленька, можете взагалі не спати, але до свекрухи обов´язково їхати гуляти. Я взагалі весь термін вагітності пролежала у лікарні - спочатку загроза, постійна сонливість, потім токсикоз, потім постійно загрози з низьким гемоглобіном і втратою свідомості, дитинка давала жару. А потім важкі пологи, безсонні ночі. Короче, це тільки початок, не привчайте мамцю кружляти в будь-якому стані, цінуйте в першу чергу себе. Не виспалися - спіть, нехай весь світ почекає, поки носите малюка
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:01
Ответ дляМона Лиза
Йопсель дропсель. Сочувствую. Вот это Вас угораздило
наКоблучках• 08 марта в 22:02
Ответ дляМона Лиза
Плани могли змінитися
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Це мала бути прогулянка просто
Не кличуть - я не йду
Вас нужно звать каждые 15 мин? Вы же договаривались. Я сама такая, со сложным графиком сна. Но никогда никого не обвиняю, если проспала
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:05
Ответ длянаКоблучках
Так это, похоже, муж начал автора обвинять, что она ему праздник испортила. А автор, судя по всему, пыталась отморозиться от прогулки со свекровью
наКоблучках• 08 марта в 22:05
Ответ дляМона Лиза
Зачем вы портите жизнь скандалами из-за мелочей? Недоразумения есть всегда. К ним нужно относиться спокойно и стараться разрешить
Мона Лиза
• 08 марта в 22:08
Ответ длянаКоблучках
Я вище написала, що не було фрази ’будь на 12 в такому-то місці’. Все розмито - як прокинемось - підем гуляти, десь може о 12. Як прокинулись - він пішов з мамою.
Я тоді подумала, що пішли вдвох і ок. Чому буду дзвонити і наздоганяти, якщо вже гуляють без мене?
Лівий Локіть• 08 марта в 22:08
Ответ дляМона Лиза
Домовленість не чітка була. На котру приблизно підемо я сама його спитала перед сном вчора. Відповідь розмита - як прокинемось, може на 12 десь....
Ну то чому ви годинник не завели на 11, щоб прокинутись?
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:09
Ответ дляМона Лиза
Автор, кто начал обвинения? Вы, что он без Вас ушел? или муж, что Вы ему день испортили?
Мона Лиза
• 08 марта в 22:10
Ответ дляГанцю в кєдах
Ні, мене зачепило, що пішли без мене. Наздоганяти не хотіла. В основному при таких сумісних прогулянках ми гуляємо де завгодно, по всьому району
І так, по почав він
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:10
Ответ дляЛівий Локіть
Я б тоже не заводила. Чы й не повод, еженедельная встреча со свекровью
Мона Лиза
• 08 марта в 22:10
Ответ дляГанцю в кєдах
Він почав. Хоча мене засмутило, що вони просто пішли без мене
Тримбулька• 08 марта в 22:10
Оба немножко затупили, забить и забыть. В следующем году имеете право провести день без мамы мужа😌
Ганцю в кєдах• 08 марта в 22:10
Ответ дляМона Лиза
І так, по почав він
И что Вы ему написали, после того как он ушел?
Лівий Локіть• 08 марта в 22:11
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну так не проблема.
Тільки ж автор з нічого зробила сварку