Дон Пэдро• 08 марта в 23:28
Дивіться яка цікава закуска, особливо під вино
мені сподобалось з грушки і горгонзоли.
Там головне тоненько грушку нарізати, в рецепті автор користується шитківницею
ЗавЛабСнаб• 08 марта в 23:52
Ответ дляДон Пэдро
Дякую, мені теж захотілося, в неї ще в рецепті такі помідори класні- домашні літні
Картошечку вашу фирменную горелую к ним подадите и пирожочки негритосики
Пиши-пропало• 08 марта в 23:56
Под вино хорошо сыр
Рыба красная
А это что-то просто порезанное и не под вино
Рыба красная
Дон Пэдро
• вчера в 00:00
Ответ дляОновлена версія
Я - нет) под вино люблю оливки, сыры или фрукты
На цьому світі рецепти не лише під ваші смаки створюють
Сама купляю квіти• вчера в 00:05
Ответ дляЧавонадо
Красиво, ага)
А що там їсти? 20г розстеленої хні?
Груша з сиром смачно, але без цибулі. Ви спробуйте.
Пес Патрон• вчера в 00:05
Ответ дляЧавонадо
Та я собі картоплю зроблю сьогодні зварила, то не питання.
Але ж ви мені поясніть суть цього великого блюда, яке склали з міліпіздричного набора продуктів. Тіпа, у нас у є дороге, але це тіко для понюхать.
Особливо цибулька)))
САМ_ТАКОЙ• вчера в 00:06
Я хз, що воно таке. Мені до вина смакує сир, м´ясо, риба, тістечка, оливки. Щось просте й звичне.
Сама купляю квіти• вчера в 00:08
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я до вина печу пиріг на листовому тісті з грушею і дорблю, це офігенний пиріг.
Дон Пэдро
• вчера в 00:09
Ответ дляЧучало яблуні
Бо це відповідь на ваше питання.
Тепер ви знаєте наслідки.
На яке запитання? І які наслідки ви не бачите що в темі блюда з груші і помідорів?
Зараз на дієті• вчера в 00:14
Аби що. Все те ж викласти на тонке тісто, звісно без цибулі, запікти, таку закуску ще розумію.
Летчица• вчера в 00:30
Ответ дляДон Пэдро
Ви знаєте що таке карпачо?
Имя Ибрагим вам что-нибудь говорит?
Кукусик• вчера в 00:32
Ответ дляДон Пэдро
А як ви живете що вічно все перекрутите і обісрете?
Ви під вино ніколи страви з цибулею не їли?
Ні, це не смачно.
Чучало яблуні• вчера в 01:29
Ответ дляДон Пэдро
Названо в честь
Витторе Карпаччо
Компоненты
Основные
говяжье филе, майонез, вустерский соус, лимонный сок, молоко, свежемолотый перец
Возможные
сыр пармезан, салат руккола, томаты черри, каперсы, оливковое масло первого холодного отжима, уксус
Каким боком здесь груши и помидоры ? Типа вегетарианское карпаччо? Имитация ? Этому даже название оригинальное не смогли придумать. Что мы вообще обсуждаем ?
Витторе Карпаччо
Компоненты
Основные
Возможные
Дон Пэдро
• вчера в 01:30
Ответ дляЧучало яблуні
Названо в честь
Витторе Карпаччо
Компоненты
Основные
Возможные
Витторе Карпаччо
Компоненты
Основные
Возможные
Я не знаю що ви обсуждаєте, ви не здатні прослідкувати логічний ланцюжок. Суть карпачо в тому щоб нарізати дуже тонкими слайсами, тому тут груша і помідори так нарізані. Я не придумувала нічого, назву придумала автор цих рецептів
Чучало яблуні• вчера в 01:36
Ответ дляДон Пэдро
Карпаччо- блюдо из мяса.
Автор тупо сплагиатила для привлечения внимания. Пользуясь тем, что на это название пока нет авторских прав.
Как не всякая шипучая бормотуха - шампанское. Так и это - не карпаччо.
Ви не здатні цього зрозуміти? Сумно, співчуваю
Дон Пэдро
• вчера в 01:37
Ответ дляЧучало яблуні
Карпаччо- блюдо из мяса.
Карпачо сьогодні роблять з мʼяса та риби, навіть з полуниці роблять десерт і називають його карпачо. Це типу як доказувати разаз що піца це лише класична маргарита. Для чого?
Чучало яблуні• вчера в 01:37
А ещё это способ сэкономить. Одну грушу и один помидор тонко раскатать по тарелке? И потом весь вечер есть
Чучало яблуні• вчера в 01:38
Ответ дляДон Пэдро
Для того, аби такі авторки поважали авторські права і проявляли бодай трохи власної креативності.
Дон Пэдро
• вчера в 01:40
Ответ дляЧучало яблуні
Вона вам щось винна? У вас є авторські права?чи у вас лише претензії вічні до всього
Чучало яблуні• вчера в 01:42
Ответ дляДон Пэдро
З полуниці робить і називає Клопотенко? Як я одразу не здогадалась, звідки ноги ростуть
Сподіваюсь, ви не будете доводити, що він великий кулінар. Єдиний його талант - з впевненим видом подавати набір несумісних інгредієнтів
Чучало яблуні• вчера в 01:42
Ответ дляДон Пэдро
Називати страви своїми іменами - це претензія? Ну, хай буде так
НеКонец-Света• вчера в 01:44
Ответ дляДон Пэдро
Ви собі картоплю на салі посмажте. Зовсім вже дуріють
Посмажем и норм закусим.
Дон Пэдро
• вчера в 01:56
Ответ дляЧучало яблуні
І зверніть увагу на правопис: шАтківниця
А ви зверніть увагу на те що ваш нік у вас не випадково
Ананомчикус• вчера в 06:00
Ответ дляДон Пэдро
Я помидоры захотела
Именно как у вас на фото ,домашние ,ароматные
И.О. человека• вчера в 08:17
Ответ дляДон Пэдро
А зачем вы хамите? Я тоже не поняла, что это за закуска такая. И как ее есть, честно говоря, тоже непонятно. Подцепить вилкой этот кусочек груши? Так с него все попадает. Вилкой и ножом? Так оно какое-то жидкое, неудобно. Ложкой? Как-то странно, плюс куски лука.
И.О. человека• вчера в 08:19
Ответ дляДон Пэдро
Я поняла, вы - гавгавгав? То больное, которое на людей кидается за любое слово и воспринимает как личное оскорбление любое отличное от ее мнение.
Викасикрет• вчера в 09:08
Гав гав, а ЧОМУ Вы решили что нам интересно чем вы там дома зипихиваетесь?