Невидимка Майя• 09 марта в 10:23
Кто принимает ад? пьете утром натощак или посте завтрака?
как правильно?
барабанщица• 09 марта в 10:39
Ответ дляБорода
Сразу после завтрака примерно в одно и тоже время пью эсцитам
Скільки ви його п´єте? Як відчуття? Бо тільки виписали. Разом з судинними то стан як їжак в тумані.
Борода• 09 марта в 10:48
Ответ длябарабанщица
Его нельзя смешивать с сосудистыми препаратами типа циннаризина? Я пью отдельно. 10 мг эсцитам
барабанщица• 09 марта в 10:58
Ответ дляБорода
Якщо лікарка виписала, то вона знає що можна. У мене зараз цякавость як воно буде, коли крапельниці закінчаться, і залишиться тільки есцитам і опіпрам.
Невидимка Майя
• 09 марта в 11:39
Ответ дляДідова баба
АД для детей, я на серьезных препаратах.
а какие серьезнее?
Кукусики• 09 марта в 18:02
Ответ длябарабанщица
Навіщо вам зразу два АД?
барабанщица• 09 марта в 18:37
Ответ дляКукусики
Навіщо вам зразу два АД?
Ну скоріше тому що я місяць не спала більше трьох годин і моя мрія була заснути на 8 годин.
Кукусики• 09 марта в 20:09
Ответ длябарабанщица
Хіба опіпрам для сну? Вам ніякі інші снодійні не виписували?
барабанщица• 10 марта в 09:53
Ответ дляКукусики
Я в стаціонарі.