Вакцениро Вона• сегодня в 18:48
Квартира в спадок, треба декларувати в податковій?
Отримала квартиру від батьків ,був заповіт. Отримала всі документи ,я тепер власниця . Нотаріус порадив задекларувати ,податку нульову деклорацію, що зараз з цим суворо. Як вирішу продати ,то можуть бути питання .
КапитанльнаЯ• сегодня в 18:57
Вперше таке чую. Також отримала квартиру у спадок. Деожавний нотаріус нічого не кпзала.
Хіба що, Ви на держслужбі?
Вакцениро Вона
• сегодня в 18:58
Ответ дляКапитанльнаЯ
Хіба що, Ви на держслужбі?
Ні ,не на держслужбі . Теж вперше таке почула . Що якщо продавати ,можуть бути якісь питання . 🤔
КапитанльнаЯ• сегодня в 19:00
Ответ дляВакцениро Вона
Дивно. Щось не розумію, при чому декларування до продажу?
Невгамовна Бу• сегодня в 19:06
Не поняла.. Для чего нотариус это советовал? Вы же не продали ее, чтобы декларировать доход.
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 19:07
Ответ дляВакцениро Вона
Нет
Невгамовна Бу• сегодня в 19:07
Ответ дляВакцениро Вона
Какие? Как нотариус это аргументировал?
Стефанія• сегодня в 19:19
Я декларувала у 20 році.
Нотаріус ваш податковий агент і подає про ваш дохід звіт у податкову. Ви із своєї сторони подаєте декларацію про те, що у вас з´явилася нерухомість з 0 ставкою податку. Тобто в майбутньому вам будуть нараховувати податок на нерухомість згідно поданих документів.
Стефанія• сегодня в 19:24
І ще. Коли ви продаєте успадковане майно, то не потрібно дотримуватися норми у 3 роки володіння, зразу буде пільгова ставка першого продажу.
Вакцениро Вона
• сегодня в 19:26
Ответ дляСтефанія
Дякую, буду знати
Лялька в колисці• сегодня в 19:28
Ответ дляСтефанія
Я декларувала у 20 році.
Навіть, якщо не подавати декларацію (а обов´язку декларування в даному випадку немає), податок на нерухомість буде нараховано, адже база оподаткування формується з реєстру майнових прав.
Потужна махіна• сегодня в 19:30
Ответ дляСтефанія
Я декларувала у 20 році.
Ну ви ж не знаєте яка площа нерухомості. Про який податок на нерухомість мова? При продажу нотаріус перевіряє документи, в тому числі набуття нерухомості по спадку. Цей факт і є звільненням від оподаткування у разі володіння менш ніж 3 роки. І декларування аж ніяк не впливає на цей факт.
Стефанія• сегодня в 19:36
Ответ дляПотужна махіна
Квартира має вартість. І ця вартість вказується у звіті нотаріуса, як податкового агента, у податкову.
Фізична особа зі своєї сторони має подати декларацію з 0 ставкою на таку ж вартість + документи на нерухомість.
Інакше просто будуть викликати листами, ще й штраф впаяють. То чи не легше подати ту нульовку?
Идууу--уууу блин• сегодня в 19:47
Ответ дляКапитанльнаЯ
Хіба що, Ви на держслужбі?
Муж тоже оформлял наследство у гос нотариуса, ничего о декларировании не говорили.
Потужна махіна• сегодня в 19:49
Ответ дляСтефанія
Не вказується, бо при спадкуванні спадкоємцями першого ступеню оціночна вартість не робиться. Відповідно, щоб задекларувати спадкове майно, треба зробити оцінку спеціально для декларування?
Меня много• сегодня в 20:02
Ответ дляВакцениро Вона
Это глупости нотариуса необразованного, у нас , к сожалению, таких много. Если вы по должности не обязаны декларацию заполнять, то ничего делать и не нужно
Вакцениро Вона
• сегодня в 20:10
Ответ дляПотужна махіна
Ви звільнені від подання декларації.
Дякую ❤️ не буду голову морочити ,квартира маленька 30м.кв
КапитанльнаЯ• сегодня в 20:36
Ответ дляМеня много
От і мені то видалось дивним
Завжди з рушником• 2 часа назад
Ответ дляВакцениро Вона
Нічого вам не треба подавати. Не хвилютеся.
Завжди з рушником• 2 часа назад
Ответ дляСтефанія
У податковому звіті нотаріуса, вказується інформація, тільки по обʼєктах де була здійснена оцінка. І все.
Лялька в колисці• 2 часа назад
Ответ дляЗавжди з рушником
Горе от ума