karie• 2 часа назад

Вот кто мог представить, что в Дубае война начнется?

а нихто
Natalia505• 2 часа назад
Давно вже було, ще на початку війни постійно говорили, що схід запалає.
moonkitty• 2 часа назад
20 років тому читала в інтернеті, що третя світова почнеться в східній країні і з мусульманами
Natalia505• 2 часа назад
Я це від Петра Черника, чула і не раз. Не дурний чоловік. Нічого нового, світ продовжує божеволіти.
Taby• 2 часа назад
Ответ дляmoonkitty
И я. Но впринципе там это кодло террористическое и агрессивно настроенное, так что не удивительно
АстроДок• 2 часа назад
ну так вовремя надо было всем цивилизованным регионом придушить тех обезьян с гранатами, а не ждать пока америкосы да иудеи под свою дудку начнут это делать. Последствия предсказуемы - ксиру терять уже нечего
ішо• 2 часа назад
Ответ дляАстроДок
бензин подорожчав
Aksinia 111• 1 час назад
Ответ дляАстроДок
❗️путін — головний переможець війни в Ірані, — Politico

’Російський диктатор стояв перед важким вибором: або обмежити ’сво’, або ризикувати своєю економікою.
Втім за одну ніч Трамп дав йому рішення — удари по Ірану призвели до різкого зростання цін на нафту.’
Тварюка весь мир коломутит .
АстроДок• 1 час назад
Ответ дляAksinia 111

Тварюка весь мир коломутит .
главное что американский избиратель глотает молча миллиардные расходы и добавки просит - кто бы мог подумать еще пару лет назад что эта нация точно такой же пшик как и русня. И сво у них такая же - полный обсер с их ’Тегеран за 3 дня’
А ведь когда-то за один несчастный минет в кабинете импичмент объявляли лидеру
Система сдержек и противовесов? Нет ее.
Aksinia 111• 1 час назад
Ответ дляАстроДок
Система сдержек и противовесов? Нет ее.
Согласна . И демократы сопли жуют и смотрят как Трамп последовательно уничтожает Америку .
Margaret Rose• 1 час назад
Хто би міг уявити років 130 тому що в відсталій і роздрібленій, засипаній пісками, феодальній (на момент коли промислова революція тріумфально крокувала світом, а прогрес подарував фото, паротяги та телефони) дірі світі повстане багатюща країна (зі своїми приколами правда)?

Ну от і тут так, нема нічого вічного і постійного, переважна більшість мусульманських країн світу (хай пробачать мене мусульмани) ще ті порохові бочки, досить в правильний момент підлити солярки