Реверанс• вчера в 21:35

Після фіаско з інкасаторами пішла заказна травля Госпітальерів і ЄС

Для відволікання уваги українців,з ОП одночасно пробують заблокувати двох найбільших донаторів ЗСУ.
Вигода від цього тільки Росії.
Зінкевич завтра збирає прес-конференцію,замість займатися найкращим медичним батальоном ЗСУ. Роботи там хватає.
Чогось журнашлюх не цікавлять мільйонні збори Стерненка і Притули,мулять тільки Гопітальери.
Роботі хабу ЄС також перешкоджають зашкварені медведчуковські журналісти.
lilul990• вчера в 21:37
По поводу стерненка згодна. Мутний тіп
Aksinia 111• вчера в 21:39
Ляшенко Олексій
Зараз триває скандал навколо фонду ’Госпітальєри’ і його керівниці, народної депутатки з фракції Петра Порошенка Яни Зінкевич, ми спостерігаємо дуже показову реакцію.
На її захист миттєво вискочили сам Петро Порошенко і вся його політична обслуга.
І тут виникає дуже проста логічна проблема.
Коли мова йде про інші фонди — у цих людей одразу прокидається “боротьба за прозорість”, за чесність.
Фонд Сергія Притули — починаються натяки і підозри.
Фонд Тараса Чмута— одразу “давайте перевіряти”.
Фонд Сергія Стерненка — взагалі можна поливати брудом без жодних доказів.
Там у них усе просто:
“крадуть”, “дерибан”, “розкрадання”.
Але щойно виникають питання до фонду ’Госпітальєри’ — раптом включається інша пластинка.
“Не чіпайте.”
“Це святе.”
“Це атака на волонтерів.”
Виходить дуже дивна система координат.
Якщо фонд не з їхнього політичного табору — його можна обливати брудом без жодних доказів.
А якщо фонд поруч із політичним колом Петра Порошенка — він автоматично стає недоторканним.
Так не працює ні чесність, ні довіра.
Якщо ми говоримо про прозорість — вона має бути для всіх.
І для фонду Сергія Притули.
І для фонду Сергія Стерненка.
І для фонду ’Госпітальєри’ також.
Бо волонтерство — це не політичний щит.
І коли політики починають так нервово прикривати когось — у суспільства з’являється закономірне питання:
що саме вони намагаються прикрити?
Добра Всім
автор Реверанс • вчера в 21:42
Ответ дляAksinia 111
Ляшенко Олексій
Там у них усе просто:
“крадуть”, “дерибан”, “розкрадання”.
“Не чіпайте.”
“Це святе.”
“Це атака на волонтерів.”
Виходить дуже дивна система координат.
Так не працює ні чесність, ні довіра.
І для фонду Сергія Притули.
І для фонду Сергія Стерненка.
І для фонду ’Госпітальєри’ також.
Бо волонтерство — це не політичний щит.
що саме вони намагаються прикрити?
Добра Всім
Стерненко вже священна корова,має державну охорону,бронеавто і орден від пана Зеленського.
Самий заслужений волонтер України.
Був злодій Гринкевич який вкрав мільйони в ЗСУ,знаєте що в них спільного?
Обох пан Зеленський відзначив державними орденами Золоте Серце.
автор Реверанс • вчера в 21:43
Ответ дляAksinia 111
Ляшенко Олексій
Там у них усе просто:
“крадуть”, “дерибан”, “розкрадання”.
“Не чіпайте.”
“Це святе.”
“Це атака на волонтерів.”
Виходить дуже дивна система координат.
Так не працює ні чесність, ні довіра.
І для фонду Сергія Притули.
І для фонду Сергія Стерненка.
І для фонду ’Госпітальєри’ також.
Бо волонтерство — це не політичний щит.
що саме вони намагаються прикрити?
Добра Всім
В силу того, що навколо нашого медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри» Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри • Hospitallers Paramedics виникло чимало запитань та обговорень в інформаційному просторі стосовно використання пожертв доброчинців, я, як командирка батальйону, вважаю за необхідне вийти на прямий діалог із суспільством та медіа.
Ми ніколи не уникали відповідальності за використання коштів зі зборів й зараз готові надати відповіді на всі питання щодо звітності, які виникли у громадянського суспільства.
Запрошую представників ЗМІ на брифінг команди медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри».
Ми роз’яснимо ситуацію та прокоментуємо факти, які стали предметом дискусії щодо прозорості витрат доброчинних внесків.
Для нас принципово важливо зберегти довіру, на якій уже 12 років тримається наша робота з порятунку поранених.
Брифінг відбудеться завтра, у вівторок, 10 березня, о 14:00 в Українському Кризовому Медіа-Центрі (вул. Хрещатик, 2, Український дім).
Яна Зінкевич
автор Реверанс • вчера в 21:44
Яна Зінкевич
23 ч.
Ця ситуація дуже схожа на цілеспрямовану інформаційну операцію проти добровольчого руху.
У зв’язку з цим готується відповідне звернення до СБУ, а також, ймовірно, до Центру протидії дезінформації РНБО з проханням перевірити обставини цієї кампанії. Служба безпеки України РнбоРнбо України. Оперативний Штаб.
Окремо проситимемо звернути увагу на факт погроз журналістці. Такі речі неприпустимі і потребують належної перевірки. Дуже хотілося б зрозуміти, хто саме стоїть за цими повідомленнями і чи не маємо ми справу з координованою активністю російських ботів або іншими елементами інформаційного впливу.
Тому звертаємося до відповідних структур із проханням перевірити ситуацію та дати їй належну оцінку.
Aksinia 111• вчера в 21:46
Ответ дляРеверанс
Яна Зінкевич
Ну так чому так нервувати ? ))
’Ми роз’яснимо ситуацію та прокоментуємо факти, які стали предметом дискусії щодо прозорості витрат доброчинних внесків’
Нічого страшного немає, ))
автор Реверанс • вчера в 21:49
Ответ дляAksinia 111
Ну так чому так нервувати ? ))
Нічого страшного немає, ))
Важливо.
Прошу лайк, репост, коментар.
Стосовно скандалу в твітері:
В цифрову епоху швидкість реакції цінується вище за достовірність, інформативність та правду. І є багато моментів, коли це виправдано. Проте межа маніпуляції пролягає там, де закінчується пошук істини і починається ігнор незручних фактів
Ще раз наголошую, я відкрита до розслідування і готова надати всю інформацію. Я підтримую громадський контроль, адже саме він є запобіжником від корупції і зловживань. Проте будь-яке розслідування передбачає діалог і демонстрацію доказів, а не монолог обвинувачувана
Пані Ольго, я ще раз звертаюсь до вас, уже в публічній площині.
Маючи мій прямий контакт та отримавши від мене чітке запитання ’які саме документи, реєстри чи виписки необхідні вашій команді для верифікації нашої звітності?’ ви обрали тактику ігнорування діалогу зі мною. Ви просто перестали відповідати. Я пишу вам другий день, намагачись довести свою прозорість.Коли розслідувач ігнорує джерело розслідування, це вже викликає питання до логіки і причин такої інфокампанії. Я не хочу звинувачувати нікого і наша команда вже готує звіти для публічної зустрічі. Проте я не можу не відреагувати на те, що відбувається зараз.
Ми готові до будь-якого аудиту. Наші цифри, чеки та звіти готуються. Ми не втекли, не вийшли з діалогу, навпаки, ми зробили кроки назустріч. І я дуже прошу усіх невестись на емоційні маніпуляції
Своєю поведінкою ви змушуєте мене думати що вам не цікава звітність як така, а дискредитація мене особисто в політичній площині замовного характеру, що не робить честі ваший до цього моменту бездоганній репутаці журналіста

Зінкевич

Просто журнашлюха накидала гівна на вентилятор і краде час,якого й так не вистачає на брудну замовну компанію проти найкращого медичного бату.
Dream Way• вчера в 21:50
Господи, простий люд гине, країна потопає, а два політичні табори ніяк не можуть чемодани поділити
автор Реверанс • вчера в 21:51
Ще цікаві агенти,які втиралися до Госпітальерів для збору інформації про бат.
Зараз чомусь знов цікавлять локації баз Госпів.Для чого?
Після розгромленої бази в Павлограді в мене тільки одна відповідь на це.
Для передачі ворогу.
автор Реверанс • вчера в 21:52
Ответ дляDream Way
Справа не в чемодані.А в спробі замазати брудом добровольчий рух.
Dream Way• вчера в 22:00
Ответ дляРеверанс
.
автор Реверанс • вчера в 21:55
Ответ дляDream Way
.
Покажіть на кого лили бруд Госпітальери?
Бо Ви брешете.
wind-d470• вчера в 21:56
Ответ дляDream Way
Річ у тому, що коли зелений табір вчергове обсирається, то не знаходиться нічого кращого, ніж обісрати попередників. Ніякого дележа немає, все давно у потужників, шо там ділити.
Dream Way• вчера в 21:59
Ответ дляРеверанс
Бо Ви брешете.
Я не про госпітальєрів, я про те що у верхах постійно ніяк не можуть поділити владу
автор Реверанс • вчера в 22:02
Ответ дляDream Way
Тема не про це.Мене цікавлять Госпітальери унікальний волонтерський рух,який з часом перетворився на найкращий медичний батальон.Який не отримує нічого від держави і існує виключно на донати,вивозячи з пекла тисячі бійців.Зараз довіру до Госпів умисно пробують підірвати.
автор Реверанс • вчера в 22:08
Зеленські 5-6 потужних менеджерів з вкраденим баблом залетіли з інкасаторською машиною в Угорщині, тепер треба запікувать скандал. Їх інструмент в таких випадках завжди - накидувати лайно на членів партії ЄС.Влада через кишенькову журнашлюху почала наїзд на госпітальєрів і Яну. Звинувачують в присвоєнні коштів. Вже і Петров-Іванов підключилися.Зі сторони бачу так: є волонтери, яких залучають до міністерської роботи, президент особисто дає нагороди, звітність нікому не цікава, бо ’не на часі, все після війни’, пересуваються волонтери в машинах за сотні тисяч доларів з охороною і т.д. А є волонтери, які ніколи не будуть залученні до виконавчої влади, ніколи не отримають нагороди від теперішнього президента, їздять навіть на інвалідних візках, але їх звітність - ОБОВ´ЯЗКОВА! Ну, бо в когось виникли підозри. А якщо волонтер не наближений до Зеленського, то підозру треба масштабувати на весь інформпростір, щоб всі дізнались. А ще, вимога про звітність озвучена перед вихідними плюс святом, ну щоб ’легше’ було зібрати хоть щось, для підозрювачів.Дуже шкода, що Яна змушена витрачати нерви і час на таких продажних нікчем.
Dream Way• вчера в 22:10
Ответ дляРеверанс
Може й так, чесно я не в темі, просто я вже не можу дивитися на те як в такі страшні часи - наші верхи намагаються потопити один одного, а не спасати країну
автор Реверанс • вчера в 22:14
Ответ дляDream Way
Ви хоч розумієте де верхи і де Госпітальери?
Йде повна дискредитація батальону Госпітальерів.
Тих,хто з самого пекла вивозить військових.Тих хто гине вивозячи військових.Тих,хто не отримує за це виплати.
Це волонтерський рух,який зараз Зеленський пробує заблокувати.
Кому це вигідно?
автор Реверанс • вчера в 22:30
Коментар бійця ЗСУ
.Я точно можу підтвердити та сказати про роботу Яни Зінкевич та її служіння країні.
Проте, я не зможу нічого пригадати та сказати, яку користь країні принесла «журналістка» худецька…
автор Реверанс • вчера в 22:41
Нікіта Тітов на підтримку Госпітальерів та особисто Яни Зінкевич.
Incol• вчера в 23:09
Ответ дляРеверанс
Яна Зінкевич
Ну якщо у них все чесно і прозоро, можуть надати всі звіти, то їм ні про що турбуватися, а тільки зібрати всіх і оприлюднити свою звітність, щоб не виникало сумнівів.
автор Реверанс • вчера в 23:30
Ответ дляIncol
Хіба в країні війна?Час Госпітальерам хто поверне?
Давайте пресуху,а доведіть,що не вкрали...
Ница,дурна Ольга вирішила сво хвильку слави зловить.
Тьма коментів за Госпів і за Яну на підримку.Я вірю в чесність Яни. Тому я переконана, що фонд прозвітує. Яна пожертвувала своє здоров’я та працює з 2014 - важко.
Incol• вчера в 23:39
Ответ дляРеверанс
Все можливо так, як ви пишите, але для того, щоб наразі це не було голословним роздуванням, варто просто оприлюднити інформацію, яка буде доказом того, що все це не більше аніж наклеп і голослівно. Якщо вони, як волонтерська організаяція діють через свої ГО «Госпітальєри» та БО «БФ “Госпітальєри”», то в чому проблема оприлюднити те,що ведеться, бо облік надходжень та витрат вони ведуть і щоб більше ні в кого не виникало бажання закидати їм подібні звинувачення.
автор Реверанс • вчера в 23:53
Ответ дляIncol
Вище виклала вже ніхто не ховається і не відмовчується.Буде прессуха.
Ложечки знайдуться,а осад залишиться.
Бо розганяли в Твіттері та ФБ взагалі без запитань до Зінкевич.Поза спиною.Вище є скріни.
Прикро,що є набагато важливіші справи по бату.
І є журнакурви,які за грошик від ОП готові витрачати час добровольців на таке.
Incol• сегодня в 00:29
Ответ дляРеверанс
Ложечки знайдуться,а осад залишиться.
Ну то й чудово, ніякого осаду не залишиться, а всі матимуть можливість отримати віповіді на питання, це не займе так багато часу, саме для цього і важливий такий брифінг, все вірно роблять.