Рання пташка• вчера в 23:16

Как научиться готовить так, чтобы мне самой было интересно пробовать что-то ново

а не крутить по кругу три блюда, потому что все остальные лень и страшно
дамаАмстердама• вчера в 23:18
Це треба, або самій любити їсти або дуже любити чоловіка якому готуєш їсти)
И_В_офигительных_штанах• вчера в 23:19
Мати багато часу, багато грошей на всі ідеї, красивий посуд і сучасну кухню з хорошою технікою.
Бажаючих то пробувать
Сиамская сороконожка• вчера в 23:22
Я полюбила готувати тільки коли з´явилася мультиварка. Такий прикольний пристрій з кучею функцій, який було цікаво вивчати. Плюс в мене харчування напівдієтичне через ШКТ, то функції на пару, тушкування, випічка були моїм мастхевом. Десь через півроку почала готувати цікаві страви, втягнулася і стала профі в італійській та китайській кухнях, це впридачу до жаркого, випічок та плову. Вже давно живу закордоном, де немає таких гаджетів, але готую на плиті причудово і з задоволенням
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 23:23
Автор, я сейчас книгу пишу на эту тему как раз.
Любовь к кулинарии - это особенный вид искусства. Это возможно привить и развить со временем. Это очень комплексная тема, где культивировать и развивать в себе это - занимает время, усилия и ресурсы.
Зажуженная Жужжа• вчера в 23:32
Знайти хороший кулінарний канал. Щоб ведуча така була трохи занудна, а не фиркфирк і все готово. Щоб розповідала всі деталі - і вогонь і спеції і ’тут плівкою прикрити і не чіпати 20 хв’, до дрібниць. Тоді все буле у вас виходити, а успіх найкращий мотиватор.
ХвостПистолетом• вчера в 23:37
Лично для меня вдохновение это рестораны. Я всегда стараюсь пробовать новые блюда, то что понравилось пытаюсь повторить дома. Из последнего что супер понравилось это индийская кухня, нечто типа черной чечевицы, ооочень вкусно, надо будет попробовать приготовить самой.
Тушьмушьнюшь• сегодня в 01:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Як полюбити готувати?
Дуже Не люблю готувати, а приходиться, так як є сімʼя. Чоловік не готує взагалі.