Піу!Піу!• 23 июня в 09:28
Готовая еда из магазина
Это нормальная часть современной жизни или признак того, что человек перестал заботиться о себе?
Коренная киевлянка• 23 июня в 09:31
При тому що в нас хороший досить дохід, я не хУзяйка і ми давно живемо за кордоном, в нас ніхто не їсть доставки і навіть вчорашню іжу.
Ні грама• 23 июня в 09:31
У нас питаться готовой едой и магазина- точно себя не любить, у нас это все очень плохого качества
забиякина• 23 июня в 09:32
У всех свои понятия нормы. Для меня это перестал заботиться о себе. А кому то норм-имеет место быть
Сон і дрімота• 23 июня в 09:35
В більшості Європа і США так живуть.Працюючі то точно.Там нема коли,а рівень доходів дозволяє.В нас країна 3-го світу,тут аби продукти купити.
Коленная ложечка• 23 июня в 09:35
Ответ дляКукусикиииииии
полмира так живет
Причем давно. А не вдруг ’человек перестал’
Доктор Варвар• 23 июня в 09:37
Ответ дляКукусикиииииии
полмира так живет
10% населения управляет остальными 90%
Поэтому, да, пусть едят
бЭйбА• 23 июня в 09:37
Ответ дляКоренная киевлянка
то есть вы выбрасываете вчерашнее, если что-то осталось?
PORKA• 23 июня в 09:37
Ответ дляСон і дрімота
Ви черги в кулінарії бачили ввечері в Україні. Справа не в грошах
МадамОхмури• 23 июня в 09:39
Ответ длябЭйбА
Переважно готується така кількість, щоб не залишалося.
Я теж так, хоч тут синіх баб на таке ставлять
Італійці наприклад теж не їдять вчорашю їжу,в більшості
Дама_из_рекламы• 23 июня в 09:39
Если у человека нет времени самостоятельно готовить, желания, навыка и т.д., но есть желание употреблять приготовленное кем-то в магазине, то это нормальная его часть жизни.
фан L.O.S.T.• 23 июня в 09:39
Не знаю как с нормами, но знаю что кухню люто ненавижу. Поэтому только готовая еда и доставки.
Сон і дрімота• 23 июня в 09:41
Ответ дляPORKA
Чесно,ніколи не купувала.Але була в сестри в США,є 1 каструля і сковорідка,але вони часто купують готове додому і їдять десь.Ну вона іде на роботу в 6.30 і повертається в 21.30 в будень.Хіба в вихідні жарять шашлик,ще щось буває,ну просте.Так само в мене діти в Європі.Робота/навчання,рідко що готують.Якась яєшня,салат,каша,сирники напівфабрикати,фрукти,це завжди є.А день в розʼїздах,то по їдальнях.
пу_пугренчик• 23 июня в 09:42
Ответ дляКоренная киевлянка
А что вы едите? Готовите? Для меня это такое бесполезное воемяприпровожление
PORKA• 23 июня в 09:45
Ответ дляСон і дрімота
І що не так з яєшнею, салатами і кашею і з напівфабрикатів яке можна на грилі прсмажити за 5 хв? Нормальна їжа
мадамГрицацуева• 23 июня в 09:46
Наверное полезнее в магазине салата купить, чем дома картошку пожарить. Но я теоретик.
З вишневого садка• 23 июня в 09:46
Я готую кожного дня.
В магазині готову їжу купую дууууже рідко. Буквально кілька разів на рік.
Якби було достатньо грошей, то сама би не готувала. Вже задовбалась за 20+ років.
Украиночка• 23 июня в 09:54
Ответ дляМадамОхмури
Тобто готуєте два голубця, одну тарілку холодцю, три котлети, 200мл компоту?
А упаковані продукти? Соуси, сметана, гірчиця? Відкрили, з´їли ложку і викидаєте, правильно?
МадамОхмури• 23 июня в 10:10
Ответ дляУкраиночка
Частину приготованого бабусі, мамі які живуть по сусідству.
Залишки курям, котам
Тема про готові продукти.
Сметана домашня, якщо в кінці тижня залишається збиваю масло.
Залишки курям, котам
Тема про готові продукти.
П´яна вишня• 23 июня в 10:08
Ответ дляДоктор Варвар
10% населения управляет остальными 90%
Поэтому, да, пусть едят
А те 10 лепят сырники на завтрак
Украиночка• 23 июня в 10:11
Ответ дляМадамОхмури
Залишки курям, котам
Тема про готові продукти.
Залишки курям, котам
Тема про готові продукти.
Як це сметана в кінці тижня залишається? Чому не готуєте щодня свіжу?
МадамОхмури• 23 июня в 10:13
Ответ дляУкраиночка
Тому що я її в принципі не готую, я її купую в фермера.
Три рази в тиждень.
Зараз багато ягід, салатів то ж вона не затримується.
Три рази в тиждень.
Как нефиг делать• 23 июня в 10:18
Нет желания торчать на кухне по 2 часа. Когда у мужа есть желание, он готовит. Я ненавижу готовку.
КозацькаДуша• 23 июня в 10:24
У нас в Сильпо замечательная кулинария, часто там беру рыбу на гриле, овощи гриль, рыбные медальоны просто супер
Жаль, фото нет
Украиночка• 23 июня в 10:28
Ответ дляМадамОхмури
Три рази в тиждень.
Мали б купувати щодня, виходячи з вашої стратегії ’вчорашнього не їмо’)
МадамОхмури• 23 июня в 10:34
Ответ дляУкраиночка
Сметана не готова страва, а тема про готову їжу
З вишневого садка• 23 июня в 10:39
Ответ дляМадамОхмури
Скажіть, будь ласка, Ви працюєте?
Бо часу йде приблизно однаково на весь процес приготування, включаючи прибирання кухні — що на один раз приготувати, що на 2 дні.
Наприклад, на перекрутку мʼяса до котлет йде майже однаково часу —що 200 грамів перекрутити, що кілограм. Що пару котлет посмажити чи в духовку покласти, що 2 десятки. Прибирати однаково.
МадамОхмури• 23 июня в 10:40
Ответ дляЗ вишневого садка
Скажіть, будь ласка, Ви працюєте?
Ну якщо і вас і в мене є час сидіти тут, то часу в нас достатньо.