Кукарикуууууу• сегодня в 09:56
М’ясо чи риба?
Що готуєте частіше?
Які саме страви з цих продуктів?
Светка-пипетка• сегодня в 09:58
Люблю більше рибу.
Готую частіше м´ясо, бо в родині переважна більшість його люблять більше.
Мамина корзиночка• сегодня в 09:59
Мясо люблю. Его и готовлю. Из рыбы люблю лосось слабосолёный и скумбрию копченую
Анонимарик• сегодня в 10:01
М´ясо частіше, хоча дуже люблю рибу і морепродукти. Я б частіше їла рибу, але в нас немає доступної нормальної риби. Хек переморожений 300 разів то не риба.
Цирк на дроті• сегодня в 10:02
Останнім часом більше риба. Ми про з чоловіком полюбляємо рибку. Тріска, хек молочний, скумбрія, окунь. Малосольні лосось та тунець нечасто
Воздух в банке• сегодня в 10:04
Рибу не готую зовсім. Бо не люблю.
З риби тільки оселедець слабосолений поважаю, купую готовим.
Файна пані• 2 часа назад
Выкладываю свиной фарш в силиконовую форму рыбы и в духовку! Получается рыба-свинья. Хз ...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
Люблю більше рибу, але готую частіше курку, бо вона дешевша.
Если курку назвать форелью, она меняет вкус)
В курсі діла• 2 часа назад
Морепродукти їмо 1-2 рази на тиждень, найчастіше риба або мідії. З м´яса їмо індичку і курку, дуже рідко свинину. Яловичину не їла років 10
Леопардові панчохи• 2 часа назад
Рыбу морскую дома не готовлю- вонь никакие вытяжки не помогут
В ресторанах- да
Дома- индейку и говядину
свинью и курицу- редко
В ресторанах- да
Дома- индейку и говядину
свинью и курицу- редко