Дівчата, вітаю, хто подавав самостійно скани трудової до ПФУ, скільки по часу вони оброблялись?
КараПузовна• сегодня в 16:16
Ответ дляАрина85
з 2004 року, раніше немає
У мене з 1999 року, я й зараз пам´ятаю, як особисто отримувала в 2000 році ще пластикові картки в ПФ, ніхто не знав навіщо вони. Ми подали всіх свої працівників для персоніфікованого обліку і з того часу вся інформація про з/п була вже в системі.
Черговий по кухні• сегодня в 16:16
Ответ дляЗолота орда
Ну мені, наприклад, не треба пенсія, мені треба страховий стаж для ваучера.
Для якого ваучера?
Я без стьобу, реально не знаю, що воно таке. Може й мені треба.
Ответ дляКараПузовна
з 2004 стаж рахується тільки за даннними персоніфікованого обліку, і по сути не важливо що написано в трудовій
А до 2004 року стаж на основі записей в трудовій книжці
Мотористка• сегодня в 16:23
Ответ дляАрина85
Консцльтувались в пенсійному, ссказали краще все одно оцифрувати і закинути, то не довго, але як воно далі буде - ніхто не знає
А ви вже подавали свою книжку?
Хочу запитати, чи одразу подавати всі супутні документи (диплом, св-во про народження дитини), чи спочатку дочекатися результату обробки книжки.
Корсет_на_шурупах• сегодня в 16:24
Ответ дляКараПузовна
Так, трудова, свідоцтва про народження дітей, дипломи про освіту (в певних випадках зараховують до стажу).
а трудову повністю сканувати чи лише ті роки, які до 2004? підкажіть, будь ласка
Мотористка• сегодня в 16:25
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Повністю
Золота орда• сегодня в 16:26
Ответ дляЧерговий по кухні
Для якого ваучера?
Ваучер на навчання від центру зайнятості 2га вища якщо 45+ чи впо і працюєш.
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 16:26
Ответ дляГлас_Народа
чому?
Підпису на першій сторінці не вистачило. Зараз очікую повторно.
Мотористка• сегодня в 16:28
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
В мене на титульній сторінці не внесений запис про дату мого народження.
Підозрюю, що мені теж повернуть. Можливо, через це і затримка((
А як виправляти, якщо той перший запис був 26 років тому...
Корсет_на_шурупах• сегодня в 16:30
Ответ дляМотористка
то самі впишіть в пусте місце
Мотористка• сегодня в 16:33
Ответ дляКорсет_на_шурупах
то самі впишіть в пусте місце
Тобто неважливо, що іншим почерком буде записано? Та іншою пастою (там така специфічна, фіолетова...)
Капець, той мій перший роботодавець у всіх відношеннях мені нагадив, навіть трудову не могли нормально оформити.
НеГолосую• сегодня в 16:32
Ответ дляЗолота орда
А яким має бути страховий стаж?
Золота орда• сегодня в 16:35
Ответ дляНеГолосую
А яким має бути страховий стаж?
А, 15, якщо 45+. Якщо впо то неважливо.
Корсет_на_шурупах• сегодня в 16:36
Ответ дляМотористка
мені ще й прізвище виправляли іншою пастою після одруження, і у Вас в інших доках має ж бути дата народження, краще звісно запитати у відділів кадрів, але я нічого страшного в цьому не бачу
Я_канеша_извиняюсь• сегодня в 16:36
Ответ дляМотористка
Самостійно, там же печатка не потрібна
Золота орда• сегодня в 16:38
Ответ дляМотористка
Ну постарайтеся вже дописати чимось схожим.
Я дістала свої дипломи - в додатку бакалаврському неправильно вказана назва дипломної роботи (чиясь чужа). В магістерському додатку не вказаний номер диплому, до якого цей додаток - я сама його вписувала. У мого кума в додатку не було написано, що денна форма, просто пропущена строчка. Хтось писав лівою ногою...
Вся така шо куди там• сегодня в 16:47
Ответ дляЗолота орда
Цікаво, у мене питання, якщо я в декреті і навчалась. Що вони врахують свідоцтво про народження чи диплом? І якщо я не знайду виписку диплома з оцінками та предметами, бо жодного разу воно не знадобилось...фіг його зна де воно. Диплом пластик.
Золота орда• сегодня в 16:48
Ответ дляВся така шо куди там
Навчання на денній формі до 2004?
Наизнанку• сегодня в 16:48
Більше місяця. Там обʼява, що в першу чергу обробляються ті документи, хто на пенсію виходить через рік, два. То я спокійно чекала. Все зʼявилося в моєму кабінеті
Вся така шо куди там• сегодня в 16:49
Ответ дляЗолота орда
Навчання на денній формі до 2004?
До 2004. Останній курс заочно.
Вся така шо куди там• сегодня в 16:49
Ответ дляЗолота орда
Навчання на денній формі до 2004?
Але на дипломі не написано яка форма навчання
Золота орда• сегодня в 16:50
Якщо не знайдете додатку до диплому, а на дипломі не написано ’денна форма навчання’, то пишете електронний лист в універ з проханням дати довідку. Якщо той універ ще існує.
Вся така шо куди там• сегодня в 16:50
Ответ дляЗолота орда
Існує. Дякую.
Вся така шо куди там• сегодня в 16:55
Ответ дляЗолота орда
Так на пластику не повинно бути написано форма навчання, так? Це в додатку до нього вказано?
Мотористка• сегодня в 16:59
Ответ дляВся така шо куди там
Я подивилася свій диплом від 2000 року- ніде не вказана форма навчання, ні в паперовому дипломі, ні в додатку до нього.
Вся така шо куди там• сегодня в 17:07
Ответ дляМотористка
Цікаво. Як же тоді вони ідентифікують яка форма навчання була?
Золота орда• сегодня в 17:11
Ответ дляВся така шо куди там
Ну у мене і зараз точно так. А як у кого в старих дипломах - невідомо.
Золота орда• сегодня в 17:14
Ответ дляВся така шо куди там
Мабуть лише з довідки тоді. Але у мене в додатку є така строчка про форму навчання