Фиктивная• вчера в 21:31
Стоматологи хелп, я заплуталася)
Всім привіт, у мене сітуейшен пісец.
Випар молочний зуб у 32 рочки. Тепер там бирка. (Третій )
Була у двох лікарів всі кажуть різне не знаю що робити. Один каже тільки брекетами витягувати свій зуб ( він зручно лежить на 1,2 зубах, Другий каже так як перший в другий зуби вже пломбовані ставимо коронку на 1й 2й та 3й буде суцільна і все. Або ставимо штіфт але для цього треба видалити зуб з ясни ( той що лежить спокійно ) і тільки тоді можна буде долізти до кістки щоб поставити штіфт.
Фиктивная
• вчера в 21:36
Ответ дляНоу коммент
Вибачте,а чого ви чекали так довго вирішення?
Боюсь стоматологів, аж трусить як тільки сідаю в крісло. Один раз прокинулася від нашатиря.
Сметчица• вчера в 21:38
Ответ дляНоу коммент
Не у всех молочные зубы выпадают в детстве.
Живчик-счастливчик• вчера в 21:39
Ответ дляФиктивная
Автор, милая, я Вам ничего не посоветую т.к. ситуация у меня куда хуже и боюсь я стоматологов до смерти.
Просто Вас обниму как подругу по несчастью.
Давайте и Вам и мне, и всем остальным, кто тоже боится - отличного результата лечения, безболезненного и за резонные деньги
!
Я погнала• вчера в 21:40
Мені поставили імплант. Зуб не видаляли, лежить собі й досі спокійно.
Не думаю, що його можна витягнути брекетами.
Якщо є така можливість (у вас низ чи верх (там гайморова пазуха поруч), то мені здається це найкращим варіантом
Ноу коммент• вчера в 21:40
Ответ дляСметчица
Це вже патологія,напевно,батьки повинні стежити за цим
Фиктивная
• вчера в 21:44
Ответ дляЯ погнала
Скільки ви вже з імплантом?
Можна витягнути але для цього треба гарна підготовка.
Прослідкувати умі зуби, замінити пломби, на деякі поставити коронки і тільки потім тягнути. Мене змусило що здорові зуби теж треба робити от тільки нафіга я не зрозуміла. Лікар сказав щоб були красиві.
Фиктивная
• вчера в 21:44
Ответ дляЖивчик-счастливчик
!
Дякую вам, вас теж обіймаю та бажаю найкращого)
Попельшка• вчера в 21:45
Якщо б просто поставити імплант, це було б простіше. Але, якщо ви видалятимете непрорізаний зуб, то це складніша операція, ніж зробити вікно і спробувати витягнути його. Тому, якщо маєте фін можливість, то спробуйте мікроімплантом витягнути (це не складна процедура, саме його постановки) і потім брекети за потреби. А може він так лежить, що й кнопки брекетів буде достатньо.
Сину тягнули(дуже глибоко лежав). І знаю чувака в 30+, якому вдалось витягнути. Все-таки, це буде свій зуб і непотрібно операцію робити.
Фиктивная
• вчера в 21:46
Ответ дляАнонимушка
Если много времени и денег, вытягивайте ортодонтически. Мне так делали
І як вам процедура? Скільки ви ходили з пластиною?
Я погнала• вчера в 21:47
Ответ дляФиктивная
Скільки ви вже з імплантом?
Та вже більше 10 років.
Ви якось незрозуміло пишете - бирка, умі зуби, мене змусило...
Фиктивная
• вчера в 21:49
Ответ дляЯ погнала
Та вже більше 10 років.
Ой, круто. Вибачте, швидко пишу а Т9 немає))
Я погнала• вчера в 21:49
Ответ дляНоу коммент
Напевно. От батьки не простежили. Тепер проблеми у людини в дорослому віці. Так буває.
Анонимушка• вчера в 21:50
Ответ дляФиктивная
Разрезалм десну, приклеили кнопку на зуб , прицепили пружину за эту кнопку и дугу на других зубах и тянули. Года 2, вроде, давно это было
Анонимушка• вчера в 21:51
Ответ дляПопельшка
Мне в 30 лет тоже вытянули.
Mrs.Sexuality• вчера в 22:15
Ответ дляФиктивная
Скільки ви вже з імплантом?
Интересно как удалить молочный было страшно , как имплант сунуть не страшно , честно я за свое, может лучше брекеты и свой вытянуть, я брекеты в 20 лет носила и в 40 и ничего страшного
Я погнала• вчера в 23:53
Ответ дляMrs.Sexuality
Молочний видаляти нелячно. Постійний може лежати впоперек над чи під сусідніми. Тоді півщелепи розсвердлити треба. Це лячно. А якщо ще й верх, біля гайморової...