Леся Українка• вчера в 01:07

Люди, що вас тримає в Україні, окрім чоловіка?

Ви ж розумієте, що в Україні майбутнього майже немає? Роботу можна знайти й за кордоном, і навіть кращу. Але подумайте про дітей — дайте їм шанс на нормальне життя і краще майбутнє. Не тримайтеся лише за чоловіка. Діти вам потім точно не скажуть “дякую” за те, що ви трималися за чоловіка і не вивезли їх туди, де в них могли б бути кращі можливості
Люблю кетчуп• вчера в 01:07
Ничего. Только муж.
Love_Love_Love_• вчера в 01:08

Сьогодні як випускний в загоні матрьох.
Тепи про тцк не заходять?
Love_Love_Love_• вчера в 01:09
А ви де, авто?
Бабуся Бетман• вчера в 01:09
Ой, пля. Почитаю ваши темы в январе 2027го
Аленький носочек• вчера в 01:09
Пенсионеры сидят. Хз что их держит. Прифронтовые города. Зомби
И.О. человека• вчера в 01:09
Не всі розуміють, нажаль
’от от все скінчиться’ і будуть розбудовувати бо гроші як потечуть рекою !
И.О. человека• вчера в 01:10
Ответ дляБабуся Бетман
а что в январе 2027 ? многие уже на рабочих визах
Эт вернячОк• вчера в 01:11
Удалено администрацией...
Кручу хвости• вчера в 01:11
Я не знаю иностранных языков и по моей специальности нет возможности устроиться на нормальную работу за границей. Еще держит отсутствие недвижимости за границей и отсутствие денег на аренду недвижимости и на жизнь в нормальном, большом городе
Зубожиння• вчера в 01:12
Нічого не тримає, але дуже боюсь булінга в школі за кордоном, до ображатимуть мою дитину і я не зможу ніяк її захистити.Більше нічого не лякає і не тримає.
Ms. Скромность• вчера в 01:12
Ответ дляЗубожиння
Чому дитину мають ображати?
автор Леся Українка • вчера в 01:12
Мені шкода тих дітей, чиї мами сидять і тримаються за чоловіка замість того, щоб дати їм краще життя
Ждун с Нибиру• вчера в 01:13
Ответ дляЛеся Українка
Вы в Германии? Как давно?
Зубожиння• вчера в 01:14
Ответ дляMs. Скромность
Чому дитину мають ображати?
Сподіваюсь на краще , але все одно боюсь, що дитина не знає мови і що діти будуть насміхатись або не знайде друзів.Влна дуже вразлива і я теж.
Звезда в шоке• вчера в 01:16
Ответ дляЛеся Українка
Себе пожалій, бідося! Три смердючих рублі ти отримаєш за цю тему.
Накладні мюслі• вчера в 01:17
Как вы заеб....ли. Тебе не похер чего мы тут сидим? Родину, мля любим. Свалила в Польшу или Германию ну и наслаждайся жизнью.
Давно без алко• вчера в 01:17
Ответ дляMs. Скромность
Чому дитину мають ображати?
А ви спробуйте виїхати, наприклад, в Німеччину з дитиною підлітком років 13-15 ,а потім і нам розкажете.
П.С.Живу в ЄС вже майже 4 роки,пройшли все,довелося багато чого пережити,особливо дітям.Повертатися вже нікуди,тому терпимо далі.
Зубожиння• вчера в 01:17
Ответ дляЛеся Українка
Згодна, що у війні проводити дитинство не варто і саме мами можуть це змінити.Я вже на шляху до змін, залишилось побороти свої страхи, стереотипи і упередження.
Ждун с Нибиру• вчера в 01:18
Ответ дляЗубожиння
А в чому полягає ваш шлях?
КликОЛЬКА• вчера в 01:18
Ну хто ж покине гарну посаду і поїде стареньким їхні попки мити? Що Ви таке видумуєте?
Ms. Скромность• вчера в 01:19
Ответ дляЗубожиння
З себе і почніть. Це ваші страхи. За незнання мови ображають лише в країнах совка. Ми змінили 2 країни, в жодній ніхто не ображав. Знаю випадки, але дитину ображали саме наші такі ж самі виїхавши діти. Такі ж травмовані, які саме так свій негатив і біль випускали на подібного.
Бабуся Бетман• вчера в 01:18
Ответ дляЛеся Українка
Авторко, думайте про себе. Всі дорослі люди і всі приймають свої дорослі рішення. А весна покаже хто де какнув. Ну або культурно ’Курчат по осені рахують’
ЧукИГеки• вчера в 01:19
никто не держит. но я пожила в ЕС пару лет и больше туда ни ногой, лучше под ракетами буду
Зубожиння• вчера в 01:19
Ответ дляДавно без алко
Співчуваю Вам і дітям.Сподіваюсь, що вже налагодилось ваше життя
Prervana• вчера в 01:20
Ну раз вы так переживаете за будущее детей, то рискнете ли дать гарантию, что через условных 10 лет им не придется лазить по руинам ядерного постапокалипсиса в какой-то другой стране? Жизнь длинная и на век этих детей может такая херабора свалиться, что нынешние события будут казаться вполне беззаботным детством
Давно без алко• вчера в 01:20
Ответ дляКликОЛЬКА
Про миття попок знають тільки українці в Україні,а українці в Німеччині знають зовсім іншу історію-без спеціальної освіти тебе ніколи не допустять і близько до тих попок!
Найщасливіша• вчера в 01:20
Ответ дляБабуся Бетман
Расслабьтесь. В январе придумают другой параграф. Или снова продлят этот.
ЧукИГеки• вчера в 01:21
Ответ дляАленький носочек
а им кто-то предлагает новое жильё бесплатно? или на мусорке жить во львове?
КликОЛЬКА• вчера в 01:21
Ответ дляНакладні мюслі
Щас замес начнётся!
Зубожиння• вчера в 01:21
Ответ дляЖдун с Нибиру
А в чому полягає ваш шлях?
Знайшла місто, де хотіла би жити, знайшла житло, робота в мене є, знання мови є, а наважитись переїхати не можу.