Дякую_аж_підскакую• сегодня в 13:27
У скільки років хлопці починають хотіти статевих відносин?
Маю сина 15 років, чоловік кілька разів намагався з ним поговорити про секс, син одразу ніяковіє, каже, що йому це взагалі не цікаво, це стидно, не розповідай, я ще малий і так далі. Чоловік каже що це якось дивно, бо він типу в 16 років вже жив статевим життям, а син не цікавиться. Хлопець у нас домашній дуже, вчиться вдома, чи норма така поведінка? Я думаю може він просто не хоче саме з батьком про це говорити… хоча натяків на дівчат чи якісь такі теми немає, катається на велику, ходить в басейн, це всі його інтереси
Куплю орехи• сегодня в 14:06
Ответ дляДідова баба
Повеселили. Що вони там можуть більше знати? Досвід нікуди не дінеш. А порно до реальності стосунку не має. Розмови потрібні, але, звісно, по темі та по віку. Як мінумум, в 15-16 років можна нагадати, що знімати на відео будь-кого без згоди під час сексу та потім викладати в інтернет - це злочин, за який настає кримінальна відповідальність. На жаль, не всі юнаки про це знають.
досвід один- пользваться презервативами и все, остальное не ваше дело,или вы хотите рассказать как именно это делается ?)))))))) ну удивите его в 15-16 лет)))
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 14:07
Ответ дляДідова баба
Думаю, якась дівчина йому може подобатись. Також може бути нерозділена симпатія. А оці питання «чи є дівчата», особливо, коли десь там може бути нерозділене кохання, то дійсно ображають.
Про кохання ми не знаємо, він вчиться вдома, можливо на басіку хтось і подобається…
Доктор Варвар• сегодня в 14:07
Автор, мене більше б турбувало те, що він вчиться вдома. Бо школа це не тілтки знання, в й соціалізація, навик бути в колективі, спілкуватися, відчувати чужих людей. Нема можливості організувати нормальне навчання?
Дідова баба• сегодня в 14:07
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну от якось і хотілось поговорити про різні моменти, а тут всі накинулись, що треба лишити дитину у спокої, наче він в курсі всього. Звідки? З порно? Ну бачив і що далі, а як будувати стосунки, контрацепція і так далі, там такого не показують
Оце і якось мʼяко поясніть. Що порно - це бізнес. А секс це трохи інше. Особливо, перший, особливо з людиною, яка подобається.
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 14:07
Ответ дляДідова баба
Дякую
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 14:08
Ответ дляДоктор Варвар
Немає, закінчить 9 клас, то вже тоді буде вступати в ліцей…ну тут лишилось 3 місяці
Кукарикуууууу• сегодня в 14:09
Я думала лет с 13 , но увидела историю браузера 11 летки и там были запросы на видео с голыми девушками.
Дідова баба• сегодня в 14:13
Ответ дляКуплю орехи
Про сексуальні приниження, накачування дівчат хімічними речовинами, таємні зйомки на камеру та поширення в телеграм-каналах, секс без згоди, чули щось про таке. На жаль, це роблять підлітки. А деякі підлітки вважають, що це круто, що це норма. Отут батькам чи іншим дорослим незайвим буде донести, що це злочини.
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 14:15
Ответ дляДідова баба
Дякую ви зрозуміли про що я
Нехай щастить• сегодня в 14:16
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дякую, я мабуть спробую сама якось без чоловіка, бо у нього щось зовсім не виходить і вони сваряться. Навіть коли були на рибалці, чоловік спитав чи є дівчата які йому подобаються, малий не підтримав розмову, сказав, що він дитина які дівчата
Коли мою таке родичі запитують, вона страшно дратується. Для неї це порушення кордонів. Вона має зараз акцент на навчанні, хлопці її не цікавлять. Я в курсі, в нас стосунки довірливі. А родичам не обов´язково лізти зі своїми віковими стереотипами. Ще й дурні коменти: нащо тобі то навчання, заміж виходь
Ага, побігла. Не ті часи.
Ваш захоче говорити - сам спитає. А оце нав´язування- це в певній мірі моральне розбещення. Він може ще не готовий. Може взагалі асексуал. Не трагедія, просто варіант
Ага, побігла. Не ті часи.
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 14:18
Ответ дляНехай щастить
Ага, побігла. Не ті часи.
Ну так про родичів мови і немає, це рідний тато. Так само як ви в курсі що у вашої доньки. Він же розповідає йому про друзів, про плавання, коли були проблеми в школі (ще коли ходив), то тато і спитав, я не бачу нічого такого, вони типу друзі, але оці теми син уникає і сердиться. Тому чоловік трохи турбується. Для мене всі ці варіанти не трагедія, це моя дитина, яка б вона не була.
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 14:20
Ответ дляНехай щастить
Нащо тата слухати? В ютубі багато наукової інформації. В чаті .
Тато може хню якусь нести, от підліток і не хоче слухати
Ютуб таке собі достовірне джерело інформації. Він не знає що несе тато, бо не слухає, уходить. Ніхто не каже говорити про Камасутру чи ще про щось таке, а загальні питання, вік згоди і так далі варто обсудити я так вважаю
Дідова баба• сегодня в 14:25
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дякую ви зрозуміли про що я
Автор, не переживайте. Далеко не всі хлопці в 15-16 років біжать займатися сексом, це може статися і в 22, і в 25 і після весілля. Але через тиск соціуму та побрехеньки однолітків, то деякі підлітки можуть почувати себе не комфортно. Тому і важливо, на мою думку, поговорити з дитиною, розповісти про деякі важливі моменти, особливо зараз, під час епохи інтернету. У всіх різне статеве дозрівання. Тому хлопцю може бути і некомфортно бесідувати з батьком, який, наприклад, рано почав статеве життя чи більш успішний.
Калинові вуста• сегодня в 14:32
Ответ дляКукарикуууууу
Ну, мастурбація і готовність до сексу - це різні речі. Для другого треба психологічно дозріти, навіть у дорослих чоловіків буває, що нічого не виходить під час першого сексу з партнеркою через те, що перенервували. А вдома наодинці з собою зробити приємно - то так, явно раніше ніж в 13.
Калинові вуста• сегодня в 14:33
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А у вашої дитини немає лекцій з сексуальною освітою? У моєї раз в 2-3 місяці з 7 класу починаючи регулярно приходять різноманітні організації і проводять лекції. Якщо ні - обговоріть з батьківським комітетом та запросіть такого лектора на класну годину. Від профі послухати буде корисніше, ніж ніяковіти з батьками.
Підмітайло• сегодня в 15:06
Ответ дляПокорительная
У меня в 15 лет была мечта-приставка Денди или сега мега драйв и фильм с ван даммом по видаку по мотреть и никакие одноклассницы не интересовали))
а сейчас интересуют?
Підмітайло• сегодня в 15:13
я бы на вашем месте автор как-то аккуратненько про девочек у него поспрашивала, кто нравится или нет в классе там, или просто на улице, типа ненароком, ой какая девочка симпатичная..и понаблюдала, может вашему сыну вообще девочки не нравяться...
Тра Ля Ля• сегодня в 15:24
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Читаю коментарі, а ви не говорите зі своїми дітьми про секс? Дивна позиція
Про секс надо было говорить лет в 5. Сейчас поздно.
Леплю из пластилина• сегодня в 15:25
я була така, як ваш син. Мені було страшенно соромно говорити про це з батьками. Да вони особливо і не намагались. Один раз у мої 14 мама мені почала розповідати про ранню вагітність, я під землю провалитись хотіла. Вважаю, що запізно вони почали розмови ці. Діти з більш раннього віку мають розуміти, що це звичайна тема для розмови з батьками і не соромитись її.
Моя дочка спокійно на цю тему розмовляє, задає питання різні, ділиться своїми думками та переживаннями. Коли стався перший секс - пришла и розповіла все. Я дуже радію, що в мене вийшло інакше збудувати стосунки з дитиною.
Пирожкиня• сегодня в 15:26
Дети про это всё сейчас с интернета могут узнать и от сверстников. А тут Вы со своими разговорами о сексе.
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 15:43
Ответ дляПирожкиня
Ну в інеті навряд вони будуть чимось цікавитись крім порно
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 15:44
Ответ дляЛеплю из пластилина
От з донькою в нас також інша ситуація, але вона і дитина інша, більш відкрита, зі мною всім ділиться. Син більше замкнутий, дружить більше з батьком, у них постійно якісь справи вдвох то машину лагодять, то рибалка, то ремонт, сину це цікаво було, сам просився з татом. Але розмови щодо сексу не пішли з самого початку, може дійсно дуже соромʼязливий в цьому сенсі
Дякую_аж_підскакую
• сегодня в 15:45
Ответ дляПідмітайло
Чоловік намагався, син закривається, нервує і не хоче підтримувати ці теми
Підмітайло• сегодня в 15:47
Ответ дляДякую_аж_підскакую
какие эти темы? просто на вопрос ’ глянь какая девочка симпатичная’? это очень странно...
ЯяяКакаджамбо• сегодня в 16:15
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Сину 16 р. , теж ’домашній’, питала і за дівчат, і намагалась щось розказувати- не йдуть такі теми. Але іноді якісь розмови самі заходять в русло сексу, то тоді якось легко- обсудили і все.
Каже- які дівчата, подивись на моє лице)..нє, ну є інколи трохи прищів, але ж це не має заважати спілкуванню)
Мабуть треба, щоб більше спілкувався з усіма- хлопцями, дівчатами.
А батька нажаль нема, щоб ’з іншої сторони зайти’)
Свій варік• сегодня в 16:48
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Книги є, стоять не читані, він навіть їх не відкривав, сказав йому таке не цікаво і він не буде читати
Ну то і все, нехай сам вирішує ситуації у своєму життя, чого туди пертися вам батькам.
Аристократка-тунеядка• сегодня в 17:38
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну а я була іншої думки, мені батьки в 14 років казали і нагадували про контрацепцію, чоловік каже також розмовляв з батьками про це як був підлітком. Це не значить ділитись подробицями і так далі, але нагадати про презервативи чи загалом сказати що це все нормально не бачу нічого в цьому прям такого страшного. В труси ніхто не лізе
Ви у 14 вже спали з хлопцями? Ну, не всі такі озабочені, хтось в такому віці навчанням та хобі зайнятий.
Аристократка-тунеядка• сегодня в 17:40
Ответ дляАнти-анонім
С трудом представляю, папа там что за парту сажает и указкой на слайды тыкает? Просто разговоры с ребенком про жизнь. А дверями хлопать аж настораживает. Купите ему книжку малечи про интымни речи
Да они даже в школе уже это по биологии учили, ну нафига лезть в личное и ставить пацана в неудобное положение?
Аристократка-тунеядка• сегодня в 17:43
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Може і непогана ідея, витримаю час і спробую пізніше
Та не лізьте ви так завзято, це вже збоченням попахує.
Аристократка-тунеядка• сегодня в 17:46
Ответ дляКуплю орехи
Ще й показати можна,якщо вже так нейметься.