Наш укр.бренд Kovilook,розмір m,вдягала пару разів,прала 1раз
Штани-99см по зовн.шву,кофта довжина 53см по спинці,ПОГ-59см
Розрізана і розпущена резинка в штанах,треба буде вставити нову або підтягнути цю і зашити
Колір трохи інший вживу,чим в них на сторінці бренду
Заздрість то погано• сегодня в 17:03
и сколько такой костюм стоил?
’одяг преміум якості’ на страничке указано, через экран видно... вот это самомнение у производителей