Шотуткоїться?• вчера в 18:40
Порадьте, як худнути, якщо працюю з дому і кухня в мене буквально за спиною
не голодна, але кожну годину тягне щось відкрити й пожувати.
Їжак в панчохах• вчера в 18:41
Только перетерпеть есть нормально 3 раза без перекуса или 1 перекус еще сделать .
Просто Фіфа• вчера в 18:43
Не покупайте перекусы, покупайте мясо, рыбу, овощи, яйца, творог, кефир, белый йогурт и готовьте нормальную еду.
СамавиховуюКота• вчера в 18:51
Начистити та нарізати моркву скибочками по довжині. Зазирнули в холодильник - взяли морковку. Повірте, дня через 3-4 вона вам так остогидне, що перестанете лізти до холодильнику
Настасья Пицун• вчера в 18:56
Замість їжі встати і походити по хаті мінімум 10 хвилин. Так і 10 тисяч кроків за день набіжить.
Я теж вдома працюю)
Застряла• вчера в 19:06
Ответ дляНастасья Пицун
Я теж вдома працюю)
Хочешь есть-приседай)))