Оце потужно• 2 часа назад
Пізній секс
Тут часто обговорюють проблеми раннього сексу, але ніхто не говорить про пізній. І про те, що з віком психіка мегш гнучка і провали сприймаються як катастрофа
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
А як не інформувати, якщо чоловік помітить, що я не вмію нічого. Я вже мала негативний досвід
А чего там уметь-то?)) Я 30 лет занимаюсь сексом и тоже ничего «такого» не умею, я же не проститутка. Но еще никто не отказывался.
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Ну у вас же це не перший раз був. Ви мабуть вже знаєте, що робити і не скута
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Це ж не 17 де ви не маєте досвід і це ок. Вік накладає свої очікування
У мужиков одно ожидание, чтобы не сопротивлялась. Большинство из них и сами ничего не умеют, кроме как засунуть и туда-сюда.
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Выпейте шампанского, серьезно. Оно расслабляет и поднимает настроение. И не воспринимайте секс как экзамен, это должно быть весело и приятно.
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
а якщо я не можу розслабитися? В голові думки, що чоловік подумає, що я така доросла, а не вмію нічого і просто втече. Був у мене чоловік, який не зміг нічого зробити через це і сказав, що треба мені й ще тренуватися цілуватися, бо погано виходить. То я маю комплекс вже стосовно цього
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Я чогось сприймаю це я екзамен, типу я повинна не налажати. Хоча і хочу, але не можу відпустити цю дкмку
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Идите к хирургу и уберите целку хирургически под наркозом.
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
я думала про це, мабуть гарна ідея для мене
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Да, если не можете расслабиться и боитесь боли.
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
так, боюся, що боляче буде
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
А що треба вміти? Мені або подобається секс з конкретною людиною або ні
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
так, боюся, що боляче буде
Ну и потом найдите нежного мужчину, скажите, что давно никого не было и вы боитесь, пусть вас заводит, постарается.
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
Це з досвідом приходить, бо мені ні з чим порівнювати. Порно, то інше взагалі. Там багато такого чого в житті не буває
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
такого ще спробуй знайти
Ластовиння• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Ні, це завжди так. Не вважаю, що я щось повинна вміти
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
такого ще спробуй знайти
Тут был такой маньяк-лизун, для первого опыта отлично бы.