Я-ваш шанс• вчера в 07:57
А у вас сильно сплетничают на работе?
Я на работе молчу о личной жизни, как рыба, потому что у нас такой коллектив, что стоит что то ляпнуть из своей личной жизни и оно будет гулять по всему коллективу, еще и перекрученное. Например, стоило мне на вопрос как провела летний отпуск сказать была на даче, так они уже посчитали, сколько будет стоить продать дачу 🤦. Так теперь я вообще не собираюсь никому ничего говорить за свою личную жизнь, лучше уж отвечу, что не хочу обсуждать свою личную жизнь на работе.
ЯНаПэПэ• вчера в 08:08
То так везде, начиная с роддома и заканчивая кладбищем.
Даже после похорон все выйдут и обосрут.
А ещё на работе заметила, что мужики хуже баб сплетничают.
Только что-то произошло - через секунду уже шур-шур и все все знают.
Холодная каша• вчера в 08:10
У нас бухгалтерія, ще те кодло, хто б не влаштовував на роботу всі доки передивіться, все обсосуть, мені здається у всіх колективах, особливо, жіночих таке. Мені якось пофіг, я участі не приймаю, але іноді ці плітки корисні.
Луковая• вчера в 08:16
На удивление нет, во время работы некогда, в перерыв гулям по скверику группками. Конечно есть некоторые разговоры, но в душу никто не лезет.
Упругая попка• вчера в 08:29
Особисте ні в якому разі не виносьте. Колись все використають проти вас
Корсет_на_шурупах• вчера в 08:35
Не розумію чого всі так переживають що про них говорять? Ну обсудять і забудуть. Мені якось все одно. Так само і я можу чиюсь життєву ситуацію обговорити з подругами. В чому така велика проблема?
Корсет_на_шурупах• вчера в 08:36
Ответ дляУпругая попка
Що використають? Як можна використати інформацію про те, що авторка всю відпустку на дивані пролежала або на Мальдіви злітала?
Упругая попка• вчера в 09:16
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Мальдіви хоча б в тому що можна не підвищувати зп
Мені наприклад сказали шо мені не треба висока зп, бо чоловік гарно заробляє. Мала необережність сказати.
Я-ваш шанс
• вчера в 09:54
Ответ дляДона Ко Ко
Да, только кто за дверь вышел того и обсуждают сразу
Жесть
Я-ваш шанс
• вчера в 09:57
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це не поговорять і забудуть, а такі сплетні, що вам і не снились. У нас таке кодло
Я-ваш шанс
• вчера в 09:58
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Принаймні, сказали, що я дуже багата, бо можу продати дачу і в мене на руках буде стільки то грошей 🤦. Хай своє майно продають, потвори 🤮
Соображалочка• вчера в 10:14
Ответ дляУпругая попка
Как я вас понимаю. У нас на работе хозяйка так выпытывала мол у кого кто сколько получает и на новые вещи смотрела очень. Если хватает ещё чем то попу прикрыть купить, то можно и урезать зп
Корсет_на_шурупах• вчера в 10:32
Ответ дляУпругая попка
Ну, гарний спеціаліст може довести свою грошову цінність, дивна у Вас компанія, якщо зарплату визначає за доходами чоловіка
Корсет_на_шурупах• вчера в 10:33
Ответ дляЯ-ваш шанс
І що? Чого Вас це так зачіпає?
Упругая попка• вчера в 11:49
Ответ дляКорсет_на_шурупах
а ви думаэте для чого питають де працює чоловік, квартира своя чи оренда. От для того і питають.
Гарний - не гарний спец, а якщо можна зеконити то чому не зекономити. Компанія як раз українська )) з українським менеджментом та менталітетом.
І жінкам у нас платять меньше, аніж чоловікам за ту саму роботу.
Я-ваш шанс
• вчера в 13:25
Ответ дляКорсет_на_шурупах
І що? Чого Вас це так зачіпає?
А це приємно? Більше я нікому нічого на роботі не розказую
Корсет_на_шурупах• вчера в 15:23
Ответ дляУпругая попка
Ні разу у мене такого на співбесідах не питали, не знаю де Ви працюєте. Я б не працювала і компанії з такими приколами.
В платять менше тому, що жінки на це погоджуються