Найщасливіша• вчера в 11:24
Чи варто проходити в такому разі лікарську комісію?
Для роботи
В поліклініці сказали,що майже все буде платно ,і ви дізнайтесь чи ця робота вам це оплатить
Як я розумію ,що ні ,бо це типу мені потрібна робота ,а не їм я
Але витрачати час та гроші на цю дурістіку ,щоб потім не взяли на цю роботу теж не хочеться
Та прям багіня• вчера в 11:26
навряд робота вам оплатить. Спробуйте через сімейну частину аналізів та обстежень по направленню.
мистерЛяпсус• вчера в 11:29
При прийомі на роботу кандидат має за свої кошти пройти комісію. Робота оплачує періодичні огляди, а не первинні.
Багато вакансій де без комісії не беруть на роботу. Громадське харчування, вчителі та педагоги, медичні працівники, водії та ін.
На привозе• вчера в 11:33
Ответ длямистерЛяпсус
Общепит уже не входит в список наличия обязательного медосмотра
мистерЛяпсус• вчера в 11:35
Ответ дляНа привозе
Можливо це залежить від внутрішньої політики компанії. Бо працівники Макдональдсу регулярно проходят огляди в нашому закладі.
Найщасливіша
• вчера в 11:35
Ответ дляНа привозе
Це якщо робота не офіційна
Мой завтрак• вчера в 11:37
А що вам взагалі хочеться? Якщо ваша робота (спеціальність) передбачує медкомісію, то хоч до цього роботодавця, хоч до іншого вона вам буде потрібна
З іншого боку, ви можете спочатку пройти співбесіду і якщо вам остаточно скажуть, що вас беруть, то швиденько за день все пройдете
Найщасливіша
• вчера в 11:38
Ответ дляМой завтрак
Ні там спочатку все все ,а аж потім співбесіда
Мой завтрак• вчера в 11:39
Ответ дляНайщасливіша
Ви щось не зрозуміли, не може такого бути. Якщо не секрет, то куди влаштовуєтесь?
Найщасливіша
• вчера в 11:45
Ответ дляМой завтрак
Мені потрібні результати медичної комісією до живої співбесіди
Мой завтрак• вчера в 11:45
Ответ дляНайщасливіша
Ну то які тоді варіанти? Проходьте за власні кошти
Гладиолус• вчера в 12:00
Ответ дляНайщасливіша
Перший раз про таке чую, хоча робот було багато , яка сфера?
Найщасливіша
• вчера в 12:05
Ответ дляГладиолус
Держ структура