Хотела давно спросить здесь
МастерЮля• сегодня в 10:44
Ваши проблемы с самооценкой следствие ваших проблем с головой. Вам нужно к психиатру
Дама_с_коготками• сегодня в 10:45
Ответ дляМастерЮля
Местная сумасшедшая?
Шукаю трусики• сегодня в 10:46
Нет, у вас корона на голове, если думаете что вас знают и помнят по форуму
МастерЮля• сегодня в 10:46
Ответ дляДама_с_коготками
Местная сумасшедшая?
Да
28-летняя старушка у которой жизнь закончена
Поздно ей уже что-то в жизни менять
ДолькиКабана• сегодня в 10:46
Ну естественно, раз Вы жить не хотите и не знаете, как себя уничтожить.
Кукусик• сегодня в 10:49
Ответ дляМастерЮля
Да
Поздно ей уже что-то в жизни менять
Не помню такую, а фото есть?
Все буде Україна• сегодня в 12:02
Ответ дляМастерЮля
И следствия воспитания в детстве. У многих оно отсутствовало.
Все буде Україна• сегодня в 12:03
Ответ дляМастерЮля
Да
Поздно ей уже что-то в жизни менять
Я 38 летняя старушка. И война огололила мои все проблемы
МастерЮля• сегодня в 12:35
Ответ дляВсе буде Україна
Ну как можно быть «старушкой» в 28, 38????
Это же бред!
Это только в голове
Это же бред!
Это только в голове
Сиреневая цапля• сегодня в 12:43
Настя... Судя по вашим темам, у вас проблемы вообще со всем. Хреново быть вами, короче. Однако искренне сочувствую и надеюсь, вы дойдете до специалиста - психолога, психотерапевта, и все у вас будет хорошо
Святатабожа• сегодня в 13:13
Если я правильно понимаю кто вы, то да, есть, самооценка у вас ниже плинтуса. Это не ваша вина, вас такой вырастили. Но это ваша ответственность теперь, когда вы уже выросли и можете искать соответствующую помощь и информацию. Это не исправляется за день, но в длительной перспективе это можно исправить.
Ответ дляСиреневая цапля
Мені важко за кордоном, бо треба спілкуватися з людьми, а з місцевими ще важче, бо вимагає гарних комунікативних навичок. Я півжиття провела в ізоляції і мало з ким спілкувалася. А тут це один із головних факторів, коли шукаєш роботу.
Ответ дляСвятатабожа
Як це виправити? Коли була молодше читала літературу та намагалася ще спілкуватися з людьми, але не дуже успішно все було
Все буде Україна• сегодня в 13:31
Ответ дляМастерЮля
Это же бред!
Это только в голове
Это же бред!
Это только в голове
В голові. Тому що ментально і фізично себе так почуваєш. Тому що дитинство було травматичне, що ти вважаєш до сих пір що ти лузер, некрасива, що інші вищі за тебе, що ти недостойна і т д.
Поки був мир я ще жила якось з цими комплексами, вони були надійно заховані. Війна оголила все, всі травми повилазили.
Я не можу вже це подолати ні з допомогою антидепресантів, ні психолог не може поставити мізки на місце.
Не знаю як далі бути
Все буде Україна• сегодня в 13:33
Ответ дляAnastasiia-9046
Я вас розумію. Теж була закордоном.
Але головна моя травма що в мене було дуже коротке травмоване дитинство. Потім я жила під опікою, без батьків.
Я нікому ніколи не була потрібна.
Може в вас таке ж, і це тригерить
Я нікому ніколи не була потрібна.
Може в вас таке ж, і це тригерить
Все буде Україна• сегодня в 13:34
Ответ дляAnastasiia-9046
Там де ви живете є православна церква ( Українців!), не росіян, бо уже важливо?
Могли б на службу ходит , чи спілкуваннч з дівчиною ваших років знайдіть, навіть по інтернету.
МастерЮля• сегодня в 14:05
Ответ дляВсе буде Україна
Не знаю як далі бути
У меня тоже кстати с войной усугубились проблемы из детства
Но 1,5 года в психотерапии сильно помогли
Ответ дляВсе буде Україна
Я вас розумію. Теж була закордоном.
Я нікому ніколи не була потрібна.
Може в вас таке ж, і це тригерить
Я нікому ніколи не була потрібна.
Може в вас таке ж, і це тригерить
У мене є батьки, але через те, що у них були певні проблеми у шлюбі, і те, що вони стали віруючими, потім негативно вплинуло на мене. Я навчилася фільтрувати все і говорити з ними лише на нейтральні теми, щоб обходити ці проповіді. Друзів у підлітковому віці теж не було. А потім, коли вже поїхала вчитися, не розуміла, чому мені важко у спілкуванні. Тільки зараз розумію, що я все фільтрую і не вмію бути спонтанною.
Ответ дляВсе буде Україна
Я вас розумію. Теж була закордоном.
Я нікому ніколи не була потрібна.
Може в вас таке ж, і це тригерить
Я нікому ніколи не була потрібна.
Може в вас таке ж, і це тригерить
Мені дуже шкода, що у вас так склалося. Згодна, що еміграція виставляє всі травми назовні
Ответ дляМастерЮля
В якому напрямку ви працювали з психологом?
МастерЮля• сегодня в 14:17
Ответ дляAnastasiia-9046
Вообще она гештальт терапевт
Но со мной она применяла несколько методик под мои потребности
МастерЮля• сегодня в 14:16
Ответ дляAnastasiia-9046
Вы уже не ребёнок и сейчас уже вы можете повлиять на свою жизнь. Не важно, что было в детстве.
Говорите себе «да это было. Но сейчас я хозяйка своей жизни и могу поменять свои деструктивные установки и жить прекрасную жизнь»
У меня детство тоже было ещё то…
Все буде Україна• сегодня в 15:03
Ответ дляmaggymys
У авторки були проблеми внаслідок релігійності батьків.
Так, вже побачила.
Ответ дляAnastasiia-9046
Однією з вправ може бути неприйняття знецініюючих коментів накшталт того, що вище ’Настя... Судя по вашим темам, у вас проблемы вообще со всем. Хреново быть вами, короче. Однако искренне сочувствую и надеюсь, ’
Цей комент спрямований на знецінення, людина нещиро співчуває. А ви відповідаєте ввічливо і розгорнуто. Як дружній людині.
Я б на подібне відповіла різко або саркастично (у рамках правил форуму). Наприклад ’вам з таким рівнем емпатії мабуть теж нелегко’.
Ответ дляmaggymys
Я не думаю, що він знецінюючий бо сама знаю, що у мене купа проблем у всіх сферах