М@гнолия• 1 час назад

Видалення придатків

У сестри діагностували онкологію шм, початкова стадія. Потрібна операція. Сестра зараз знаходиться в іншій країні і стоїть питання робити операціб там чи їхати додому. Може хтось нещодавно робив чи знає скільки орієнтовно коштує в Києві така операція і може порекомендувати лікаря. Цікавить будь яка інформація по суті питання
Добро с Кулаками• 1 час назад
Їхати додому. Там початкову стадію затягнуть до 4-ї з їхніми чергами. Звертатись в Києві в НІР, або в міський онкодиспансер.
Жирафовое варьенье• 1 час назад
В какой стране сестра?
В Киеве Екатерина Харченко.
Так ей придатки убирать будут или матку? Или все?
Там-тарарам• 1 час назад
++ за Харченко в киеве, врач от бога, к ней едут со всей европы
Жирафовое варьенье• 1 час назад
Я из тех кто начинал обследование онко в Киеве и уехала лечить в др.страну.
В моем случае это было небо и земля.
Рожки-да-ножки• 1 час назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Якщо онко, нічого не затягують, все роблять. Швидко і безкоштовно (по страховці). Німеччина
Рожки-да-ножки• 1 час назад
Щодо лікаря. Дуже хороший лікар Богомол в Олександрівській лікарні, Київ. По цінах не підкажу
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляРожки-да-ножки
Кому як повезе.
Подвійна веселка• 1 час назад
Ответ дляДобро с Кулаками
Диагностировали за границей, так что затягивать не будут. Я б там и оперировалась, особенно если это Германия
Добро с Кулаками• 1 час назад
Ответ дляТам-тарарам
Только очень дорого у нее. В принципе, что в онкодиспансере, что в НІРе, есть и другие толковые хирурги.
Там-тарарам• 1 час назад
Ответ дляДобро с Кулаками
я бы не рисковала, ошибка может стоить жизни.
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Клініка ’Добрий прогноз’, Київ, лікар Аверіна Анна Олександрівна.
автор М@гнолия • 1 час назад
Ответ дляЖирафовое варьенье
В какой стране сестра?
В Киеве Екатерина Харченко.
Сказали, что надо убрать все. В Грузии
автор М@гнолия • 1 час назад
Ответ дляРожки-да-ножки
Грузія, страховки немає, там для громадян безкоштовно, а для чужих за гроші.
Незламна• 50 минут назад
Рік назад діагностували аденокарциному тіла матки. 2тижні на аналізи- кт-мрт, операція лапаро ( матка, шийка, придатки).
Не Київ , південь. Аналізи вийшли в 17, ’подяку’ лікар озвучив в 30.
Піймали на 1й стадії
Обійшлось без хімії, лучової.
Зараз в хірургічному клімаксі ( мені 41)
когдадеЦкие• 46 минут назад
Ответ дляНезламна
Піймали на 1й стадії
Обійшлось без хімії, лучової.
Одужання вам