Губки-уточкой• 11 февраля в 09:55
МРТ Київ гінекологія
Доброго дня!
Дівчата, через мої незрозумілі болі гінеколог-репродуктолог призначив МРТ.
Підкажіть, можливо, хтось робив МРТ органів малого тазу, де найкраще роблять/описують в Києві.
Можливо, комусь на мрт побачили ендометріоз і тд..
Відгукніться, будь ласочка!
Дона Ко Ко• 11 февраля в 10:03
М 24 але це найдорожче в Києві. Якщо МРТ з контрастом треба аналіз на креатинин свіжий мати
Криниця щастя• 11 февраля в 10:19
Вітаю. мені гінеколог сказав тільки не М24, зараз вони роблять поганий опис. Краще Оберіг або Лайфскан, тільки бажано з контрастом.
Мальдивирую• 11 февраля в 10:28
Ну, как гинеколог советую вам сменить врача, в гинекологии МРТ крайне редко назначают, за 30 лет я ни разу не столкнулась с такой необходимостью, меняйте врача
Губки-уточкой
• 11 февраля в 10:40
Ответ дляМальдивирую
Це топовий репродуктолог Києва призначив.
Хоче виключити гінекологію, як причину тазового болю.
Губки-уточкой
• 11 февраля в 10:41
Ответ дляКриниця щастя
Підкажіть, а кишківник описували вам?
Губки-уточкой
• 11 февраля в 10:49
Ответ дляSo_so
Да. Там описывают матку (подробно - тело, шейка, миометрий) яичники, мочевой пузырь, кишечник, кости.
Чудово! Дуже вдячна!
Ответ дляГубки-уточкой
Делайте обязательно, у меня был вопрос, врач говорит будем наблюдать, повторим УЗИ через 3 мес, а у меня есть знакомые в онкоцентре, они говорят никаких наблюдений, сделай МРТ и знай сразу.
Я днём сделала (МРТ с контрастом) и вечером уже четко знала, что мне нужно.
Губки-уточкой
• 11 февраля в 10:59
Ответ дляSo_so
МРТ показало те, що і УЗД? Переживаю, що колоноскопія та УЗД не показують всієї картини..
Мальдивирую• 11 февраля в 12:47
Ответ дляГубки-уточкой
Репродуктолог занимается ЭКО, если у вас тазовые боли обратитесь к хорошему гинекологу и у нас нет никаких топовых или вип врачей, это все пиар. Кто это, как фамилия?