энциклопУдия• Изменено вчера в 11:35

Чому в поліції такі маленькі зарплати?

А відбір та вимоги ,як у космос?
Щоб що?
А я нівроку• вчера в 12:00
Ответ дляОднозначно
Ну не надо мне рассказывать.Я отлично вижу,сколько в той полиции дармоедов,ухилянтов,взяточников.Навоевали,что куда там.Свою жопу ой,как берегут.И озолотились во время войны.Еше б там за их зарплаты переживать,да всех до одного нах на войну с полной конфискацией.
Тут їх захищають ті , хто жодного разу їх не викликав
Сусіда алкаша мали - розносив підʼїзд - так ці герої 40 хвилин їхали і це в обласному місті . Приїхали - алкашня закрилася вдома - все , герої по машинках - допомога закінчилася
Ниф_ниф• вчера в 12:01
Ответ дляничевока
Вы самка полицая, что так пятую точку рвете за людоловов ? Хочется хорошо жить на крови?
Ваша ’інтуїція’ вас підвела
Бриджит_Фрикандо• вчера в 12:01
Ответ дляХома з пастою
Если это правда, что здесь пишут про з/п в 30 тыс., то вероятней всего просто не могут найти ничего лучше. Не верю, что каждый из них там просто за идею.
Либо зарплата не 30 тыс. либо не смогли найти другую работу.
на інших роботах за ці гроші треба працювати, щоб аж гай шумів
Черный Ловелас• вчера в 12:01
Я пишаюсь дворниками от действительно у кого маленькая зарплата а без них все б было в говне кругом настоящие герои нашего времени.
Мороженная курица• вчера в 12:02
Так им кофе и хот-доги бесплатно, зачем им зарплата
Там-тарарам• вчера в 12:03
Автор у них більші зарплати, там премії та надбавки є.
Бриджит_Фрикандо• вчера в 12:05
Ответ дляЧерный Ловелас
а в садочках кухарі? герої, на роботі вже о 04, з відключеннями світла викручувались з тими електро плитами як могли, бо генератори є тільки на папері. а зп 10 тис і ніхто не створює тему чи не мало це
ничевока• вчера в 12:03
Ответ дляНиф_ниф
Ваша ’інтуїція’ вас підвела
Ага
В самую точку. Только замазаные по уши жопу рвут за полицаев и тцкунов
Там-тарарам• вчера в 12:04
Ответ дляэнциклопУдия
17-20 т
Ні, там не має таких малих зарплат
Творог для розжига• вчера в 12:04
бо в нашій країні у всіх малі зарплати
як мені колись пояснювали ’економісти’, роботодавець платить так мало, як може. якщо люди все таки є - прекрасно для роботодавця
жар-птица Нюра• вчера в 12:07
Большие чины не на зарплаты живут.
Вы посмотрите где живёт высшее руководство,главы департаментов и различных служб.
А мелкая шушера идёт в полицию,думая что и они достигнут чего то.На самом деле -нет.Максимум квартиру получат.
Мольфарочка• вчера в 12:13
Вже і вимог ніяких немає. Бути повнолітнім, не мати судимостей, наявність посвідчення водія буде перевагою. Люди масово звільняються, бажаючих їх замінити мало. Планку знизили до нуля і, всеодно, нестача особового складу більше 50%
автор энциклопУдия • вчера в 12:12
Ответ дляЗадираю носа
Маленькі це які в цифрах?
17-20
Це навіть не маленькі,а мізерні
автор энциклопУдия • вчера в 12:15
Ответ дляАннуитет
Та в будь кого, в них ставки 30-40 + премії. В мене племінниця там працює, то вже слідчий і щп по моїм міркам давно в космос полетіла ). Дитині 24 роки, в 2022 мала 50тис. Їм з війною і ставки збільшили і премій накидали
Так не про слідчого тема була,а про рядових
І як вона в 24 слідчим стала?
Задираю носа• вчера в 12:16
Ответ дляэнциклопУдия
17-20
Це навіть не маленькі,а мізерні
Мізерні-це мінімалка . Але дійсно маленькі зарплати
автор энциклопУдия • вчера в 12:18
Ответ дляуспокойте_Меня
Да не 30 у них, вот немного выше комент правильный, 50 у них не меньше. До войны было мало, потом резко подняли и они все очень довольны😡
В описі до деяких вакансій написано 17-20
А я нівроку• вчера в 12:19
Ответ дляэнциклопУдия
17-20
Це навіть не маленькі,а мізерні
І боді камери не зняти
Ото біда
автор энциклопУдия • вчера в 12:19
Ответ дляА я нівроку
І так завжди в них
успокойте_Меня• вчера в 12:19
Ответ дляэнциклопУдия
Це гола ставка мабуть, плюс премії і надбавки різні, і на виході 50+
автор энциклопУдия • вчера в 12:21
Ответ дляТам-тарарам
Ні, там не має таких малих зарплат
17-18 написано ж
Манка Я• вчера в 12:23
Ответ дляКидстаффовка
На советчице 100 тыс это только на орехи и помаду.
Ви про лосося забули і авокадо
Манка Я• вчера в 12:23
Ответ дляКидстаффовка
Медиков тех как гавна, а полиция воюет и людей защищает
Від кого?
Аннуитет• вчера в 12:23
Ответ дляэнциклопУдия
І як вона в 24 слідчим стала?
Вона закінчила акадесію на солом´янській. Так рядові ставка яка? 30-40? І премії , оті рахуйте
автор энциклопУдия • вчера в 12:24
Ответ дляМольфарочка
Я маю на увазі конкурс
А чому звільняються?
автор энциклопУдия • вчера в 12:26
Ответ дляАннуитет
Рядовий то мабуть 17 тисяч
Все буде• вчера в 12:26
Ответ дляэнциклопУдия
17-20 т
Це оклад. В них ще надбавки є і чим довше служиш, тим вони вищі.
Аннуитет• вчера в 12:27
Ответ дляэнциклопУдия
Рядовий то мабуть 17 тисяч
Нема таких зп в поліції. Після війни вони всім силовикам підвищили і значно, чисто для охорони держ апарату.
Ворую вкусняшки• вчера в 12:28
Ответ дляэнциклопУдия
17-20 т
Де?
Те чудо, що в школі сидить, отримує 50 шт
Мольфарочка• вчера в 12:30
Ответ дляэнциклопУдия
Я маю на увазі конкурс
А чому звільняються?
Ніякого конкурсу вже немає. Беруть всіх. А вони після місяця роботи вже думають про звільнення. Ставлення керівництва, примус до роботи з тцк, робота у вихідні дні, плани по постановах навіть у Херсоні. Докерувались вже так, що пробили дно
автор энциклопУдия • вчера в 12:31
Ответ дляМольфарочка
?