Однозначно• вчера в 22:49
Підліток емпат, тривожник, відчуває людей. Порадьте книгу для неї про психологію
Можливо є книги класні
Для підлітків
Щоб там були поради корисні, як поводити в пізних ситуаціях, як не тримати в собі
Є якісь книги орієнтовані для 16- літніх?
Дитина сама хоче
Дякую
Для підлітків
Дитина сама хоче
Дякую
Алина-1240• вчера в 22:50
Думаю вы слишком много требовали угождения окружающим и что подумают люди
Однозначно
• вчера в 22:54
Ответ дляАлина-1240
Совет-набраться здорового эгоизма
Книгу треба
Задолбулька• вчера в 22:54
Ответ дляАлина-1240
Ключове слово ’думаю’, а як там було і чому так сталося - вам не відомо. Не нав´язуйте свої думки, це не доречно
Задолбулька• вчера в 22:58
Авторе, запитайте у будь якого ШІ, він вам дасть список літератури, бо це специфічна тема.