ФсеСама• вчера в 09:00
Хто приймав фолієву кислоту не під вагітність
Для чого вам її призначали?
Я тут Живу• вчера в 09:03
я, разом з омегой 3 вітаміном д приймала. просто ендокринолог в такій комбінації прописала. взагалі фоліева жінці потрібна не лише під вігітність
Незламна• вчера в 09:15
Я хворію на ревматоїдний артрит, приймаю метотрексат, фолієва обов´язково.
Женщинас• вчера в 09:48
Пока не принимаю, может буду - назначили анализ на ее дефицит, по причине повышенных mch и mcv, которые ещё не анемия, но очень близко